Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 27/11/2020)

Pokud vás zajímá, kde najít nejlepších muzeí v Evropě, máme vás vztahuje! Ať už se jedná umění, národní, nebo přírodní Dějiny, muzea z našeho seznamu nezklame vás ohromí.

Co je víc, se můžete dostat všechny tyto destinací vlakem pokud hledáte dostupné prostředky cestování. Pojďme se blíže podívat na nejlepších muzeí v Evropě a kde je najít:

 

muzeum Louvre, Paříž, Francie

Louvre by mohl být jeden z nejznámějších muzeí v Evropě a ve světě. Jedná se o největší, pokrývající plochu 72,735 metry čtvereční. Tento fantastický muzeum je domovem pro více než 35,000 položky a je jednou z dominant v Paříži. Musíte to navštívit, pokud vás cestovat do Paříže vlakem!

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

 

Venaria Reale, Turin, Itálie

Jméno tohoto zámku pochází z latinského Královský lov, znamenat „Royal Hunt“. V 17. a 18. století, to byl základ pro loveckých výpravách Duke Charles Emmanuel II. Nyní je zámek okouzlí moderní návštěvníky svou barokní krásy. Nemůžete to minout, pokud se ocitnete v Turíně.

Milán Turín Vlaky

Lake Como do Turín Vlaky

Janov do Turín Vlaky

Parma do Turín Vlaky

 

Muzeum u potoku, Antverpy, Belgie

Muzeum u potoku v Antverpách je jedním z nejlepších muzeí v Evropě

 

Muzeum u potoku nebo MAS je největším muzeem v Antverpách. Pokud si hledáte panoramatický Pohled, tam je volný přístup k střešní muzea. Komplex MAS má také restaurace a kavárna pod ním. Samotné muzeum je krásné a stojí za návštěvu, pokud jste v Antverpy.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

biblický, Amsterodam, Nizozemí

Další muzeum v Nizozemí, na biblický muzeum se nachází ve městě Amsterodam. Je to jeden z nejlepších muzeí v Evropě, pokud se chcete dozvědět více o Bibli. Hostující Bijbels pomáhá pochopit význam a dopad bible na nizozemské společnosti. To je bezpochyby unikátní muzeum, velmi vhodný pro ty, kteří mají rádi náboženský Dějiny.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

Kunsthistorisches Museum, Vídeň, Rakousko

Kunsthistorisches Museum ve Vídni Rakousko

Kunsthistorisches Museum je nejznámější umělecké muzeum Rakousko, také známý jako Museum of Fine Arts. Některé z jeho nejznámějších displejů patří díla Rembrandta, Michelangelo, Raphael, a Rubens. Bylo to úžasné pro milovníky umění s nádherným uměním od svého otevření 1891. kdokoliv hostující Vídeň vlakem by si měli udělat prohlídku s Kunsthistorisches Museum.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

MACHmit Dětské muzeum, Berlín, Německo

Pro cestující s dětmi, není nic lepšího, než MACHmit Children muzeum Německo. Ocitnete-li se v Berlíně, Ujistěte se, že check-out MACHmit a jeho odrůda atrakcí. Jsou vhodné pro dospělé i, s mnoha zajímavých aktivit, jako je umělecké laboratoři, dílna, a horolezectví labyrint.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Skansen Open-Air Museum, Stockholm, Švédsko

Skansen skanzen byl první svého druhu ve Švédsku. To se otevřelo v 1891 a začal být nejslavnější muzea ve Stockholmu. Nádherný pohled z Royal Djurgarden je bonus k návštěvě Skansen. A pro ty, kteří mají rádi vidí Scandinavia-přirozená zvířata, je tu zoo který je zobrazuje.

 

 

Nejlepších muzeí v Evropě jsou na vás čeká. Pokud jste připraveni jít, rezervovat jízdenky na vlak nyní a užívat si jízdu!

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-museums-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)