Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 28/01/2022)

Od velkolepého starodávného divadla pod hvězdami až po úžasné a elegantní sály, tyto 12 nejlepší hudební místa na světě jsou ideální, pokud opravdu chcete zažít ty nejlepší koncerty vůbec. Šanghaj, Berlín, Londýn, a Itálie jsou jen některé z nejlepších míst, kde si můžete užít svůj příští koncert živé hudby.

 

1. Nejlepší hudební místa na světě: Royal Albert Hall v Londýně

Otevřeno jednou z nejslavnějších královen na světě, Královna Viktorie, Royal Albert Hall v Londýně, je jedním z nejznámějších hudebních podniků na světě. Když vstoupíte, okamžitě souhlasíte, že je to skutečně královské. Od zhasnutí světel až po atmosféru, koncert zde vám naskočí husí kůže.

Od té doby 1871 hudební fanoušci všech stylů, navštěvovat Royal Albert Hall pro 365 dní. Tak, ať už jste jazz, Skála, nebo fanoušek klasické hudby, koncert živé hudby v Royal Albert Hall je zážitek, který si v Londýně nenechte ujít. Royal Albert Hall se nachází v South Kensingtonu, a je snadno dostupný metrem.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

Royal Albert Hall Music Avenue In London

 

2. O2 Arena v Londýně

Druhé nejlepší hudební místo u nás 12 nejlepší hudební scéna na světě je O2 Arena v Londýně. Jedná se o jedno z největších míst s živou hudbou v Evropě, a svět, s prostorem pro a 20,000 publikum. navíc, v 2008 dokonce překročila prodej lístků v Madison Square Garden.

princ, Cirque du Soleil, Alicia Keysová, a Brit Awards, je jen několik hudebních akcí, které si můžete v O2 aréně užít. Budete muset cestovat mimo centrum Londýna, do Greenwiche, ale pro nejlepší hudební zážitek, stojí to za tu hádku.

 

The Beautiful O2 Arena In London

 

3. Nejlepší hudební místa na světě: Musikverein ve Vídni, Rakousko

Vyrobeno jako dokonalá hudební skříňka, ztělesněním elegance, a Wiener Musikverein, nebo hudební asociace, je vrcholným místem klasické hudby v Evropě. Domov vídeňské filharmonie, hudební sál je navržen v klasickém stylu Evropský chrámový styl, s Freskami z Apolla na stropě.

364 dny v roce, milovníci hudby z celého světa, cestovat do Vídně za podmanivým a nezapomenutelným hudebním zážitkem. Díky architektuře, akustika, hudba, umístění, a atmosféra, Musikverein je v horní části 12 nejlepší hudební místa na světě.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Musikverein In Vienna, Austria is the most impressive Music Venues In The World

 

4. Verona Arena v Itálii

The 12 nejlepší hudební místa na světě prostě musí obsahovat nejlepší umístění pro epické operní představení. Veronská aréna byla postavena v 1. století, a ještě dnes ji najdete v klidu, a hostování fanoušků opery z celého světa.

Veronská aréna je kamenný amfiteátr pod širým nebem, a jeho zdi vám vyprávějí příběhy gladiátorů a šeptají slova popových kapel. Eliptický tvar staví arénu Verona jako jedno z nejlepších míst v Itálii pro koncert živé hudby. Akustika, místo konání osvětlené v noci, je jedním z nejvíce zvláštních hudebních podniků v Evropě.

Rimini do Verony vlakem

Řím do Verony vlakem

Florencie do Verony vlakem

Benátky do Verony vlakem

 

Verona Arena outdoor Music Venue In Italy

 

5. Národní centrum múzických umění v Pekingu, Čína

Ve tvaru vejce, moderní umění kus, národní centrum múzických umění je jednou z nejpůsobivějších budov v Pekingu. Kromě jedinečné formy centra, kolem je umělé jezero.

Národní centrum múzických umění je nejlepším místem pro opery a živé koncerty v Číně. nicméně, pokud dáváte přednost tradiční čínské hudební produkci, pak je koncertní sál ideálním místem.

 

National Center for the Performing Arts In Beijing, China

 

6. Nejlepší hudební místa na světě: Arena of Nimes Ve Francii

Nejstarší římský amfiteátr může hostit až vynikající počet 24,000 milovníci hudby. Toto úžasné hudební místo každoročně láká tisíce návštěvníků, na některé z nejvíce ohromujících hudebních akcí ve Francii.

Od současného kopajícího popu po Hanse Zimmera, živé hudební akce v Aréně Nimes jsou nezapomenutelný. Se zdmi osvětlenými v noci barevnými světly, zapnuté zvukové systémy – Koncert je opravdu elektrizující.

Paříž do Nimes s vlakem

Montpellier do Nimes vlakem

Marseille do Nimes s vlakem

Pěkné Nimes s vlakem

 

Nimes Special Music Festivals Venue In France

 

7. Lesní vlnolam v Berlíně

Nachází se v olympijském parku v party město Berlín, Waldbuhne je amfiteátr pod širým nebem. Pearl Jam, berlínská filharmonie, a Taylor Swift jsou jen několika umělci, kteří koncertují na tomto obrovském hudebním místě.

Waldbuhne byl poprvé postaven pro olympijské hry v 1934, ale od té doby se stal jedním z 12 nejlepší hudební místa v Německu, a svět. Můžeš být jedním z těch šťastných 20,000 lidé účastnící se živého hudebního vystoupení, obklopen lesy. Toto fantastické hudební místo v průběhu let hostilo mnoho epických koncertů, takže byste mohli být součástí hudební historie na příští velké hudební akci v Německu.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

Waldbuhne In Berlin Music Concert Venue

 

8. Yuyintang V Šanghaji, Čína

Náš 12 seznam nejlepších hudebních podniků nebude kompletní s nejlepším podzemním hudebním klubem v Číně. Yuyintang v Šanghaji není tak velký jako ostatní hudební podniky na světě, ale je to jeden z nejlepších.

Je to intimní, a jedinečný svého druhu, takže vás čeká epická hudební noc. Skalní fanoušci z celého světa, mít klub Yuyintang na seznamu svých nejlepších rockových klubů jako poslední 10 let. Proto, nemusí mít nejpůsobivější vnější fasádu, ale zvuky a vibrace vás donutí odrazit se.

 

9. Nejlepší hudební místa na světě: Felsenreitschule V Salcburku, Rakousko

Při rezervaci letenky do Salcburský festival, kde natočili zvuky hudby – můžete si být jisti, že toto hudební místo je neuvěřitelné. The Felsenreitschule je barokní hudební sál, s 96 arkády za pódiem.

Během hudebních vystoupení, obezděné arkády jsou barevně osvětleny, zaujme publikum ještě více. Bez ohledu na vaše hudební preference, show v rakouském Felsenreitschule je událost pro všechny smysly – jak by hudba měla jednat a působit.

Mnichov do Salcburku vlakem

Vídeň do Salcburku vlakem

Graz do Salcburku vlakem

Linec do Salcburku vlakem

 

 

10. Starověké divadlo v Taormině, Itálie

S výhledem na pobřeží Kalábrie, starověké divadlo v Taormině postavili Řekové kolem 3. století před naším letopočtem. Účelem velkolepého divadla byla skvělá dramatická představení.

S úchvatným výhledem na moře a pevniny, najdete toto jedno z nejúžasnějších hudebních podniků na světě. Proto, s prostorem pro orchestr, tanečnice, zpěváci, uvidíte, že toto starobylé divadlo je velkolepým místem pro západ nebo východ slunce živé hudební akce.

Milán do Říma vlakem

Florencie do Říma vlakem

Pisa do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

The World's Ancient Music Venue is the Theatre In Taormina, Italy

 

11. Mao Livehouse v Šanghaji

Od elektronických po popové melodie, Mao Livehouse je největší hudební místo v Šanghaji. Tak, pokud chcete zažít to nejlepší z nočního života a hudební scény v Šanghaji, pak Mao Livehouse je IT místo pro místní obyvatele a turisty.

Mao Livehouse má nejlepší zvukový systém v Číně, což z něj dělá nejlepší místo pro živou hudbu, a místo, kde necháš vlasy spadnout a houpat se.

 

12. Nejlepší hudební místa na světě: Starověké divadlo v Orange, Francie

Římské divadlo v Orange baví hudební fanoušky od 1. století našeho letopočtu. Nachází se ve městě Orange, pořádá koncerty, a každoroční letní operní festival ve Francii.

Můžeš být jedním z 10,000 lidé si užívají nezapomenutelného hudebního představení v nejzachovalejším divadle v Evropě. Oranžové divadlo je a vlakem pryč z Marseille, ale krátká cesta vlakem vás vezme zpět do historie, do římských časů, a k nejlepším dramatickým výkonům v hudebním světě.

Paříž do Marseille vlakem

Marseilles do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Marseilles do Clermont Ferrand s vlakem

 

V Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat vaši úžasnou dovolenou do 12 nejlepší hudební místa na světě vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „12 nejlepších hudebních podniků na světě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-music-venues-world%2F%3Flang%3DcsCvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)