Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 04/06/2021)

Evropské země lásky slaví své státní svátky — zejména těch, které vidět hodně turisté. Plánujete vidět jednoho z těchto zemí během své národní svátky? pokud ano,, existuje mnoho způsobů, jak připojte se ke slavnostem!

Budete mít také vynikající příležitost dozvědět se něco více o této zemi je Dějiny. Zažívá místní hrdosti by mohlo vést k oceňuji, že země a její obyvatelé ještě více. Pojďme se podívat na 5 nejlepší národní svátky v Evropě:

 

Oficiální narozeniny Jejího Veličenstva, Spojené království

Král Jiří II. byl vládcem, který založil tradici oslavující panovníka narozeniny v 1748. Od té doby, Spojené Království slaví narozeniny svého panovníka. nicméně, změnili datum několikrát. Nyní se slaví Queen's Oficiální narozeniny na druhou sobotu v červnu. Pokud jste v Anglii v té době, můžete vidět královna narozeniny Parade. Obřad je také známý jako Trooping barvy.

Amsterdam Do Londýn Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

* Obrázek v Blogu, funkce image je pro Queen’s Oficiální Oslavy Narozenin

 

den republiky, Itálie

Italové slaví Den republiky dne 2. června, což je tradice začali v 1946. Hlasování ve prospěch zrušení monarchie, Italové vydláždili cestu své republice. nicméně, oni se pohybovali datum oslavu na první sobotu v červnu ve 1977. Byly obavy, že původní datum odráží negativně na jejich hospodářství. Oni jen obnovil staré datum v 2001. Existují spousta oslavy svědkem celé Itálii na Den Republiky. Nejpozoruhodnějším pohledem je nadjezd u Italské letectvo.

Florence k Římu Vlaky

Naples do Říma Vlaky

Florence na Pisa vlaků

Řím Benátky Vlaky

 

 

Státní svátek, Švédsko

Sweden has a place in 5 Best National Holidays in Europe

 

Švédové slaví své Národní Den 6. června. Je to radostná událost pro celou zemi. Oni založili jejich Flag svátek v 1916, a teď je to den zábavy a relaxace. Existují hudební koncerty, festivaly, a různé aktivity, kterých se můžete zúčastnit. Je to také den, kdy Švédové oficiálně dostat jejich občanství. Švédsko zajišťuje, aby se každý den vlajky cítil vítán!

 

den dobytí Bastilly, Francie

Bastille Day in France celebrations

 

Když přijde do francouzštiny, Jejich den národní hrdosti je na 14. července. To znamená výročí útokem Bastille. To bylo důležité události ve francouzské Revoluci v 1789. Tam byla vojenská přehlídka na oslavu to téměř každý rok od 1880. To’s to úžasný pohled! nicméně, existuje spousta jiných oslav vidět stejně. Bastille Den je to dobrý čas být v Francie, a lepší v Paříž.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Státní svátek, Švýcarsko

Swiss National Day je 1.srpna. Oslavuje den, kdy tři zakládající kantony Švýcarsko jednotná v 1291. Švýcaři se jejich Národní Den vážně. Jeden z hlavní události je řeč od kancléře nebo dalších vysoce postavených úředníků. Tam’s také parade v Curychu. Se můžete zúčastnit slavnosti v jiných městech a obcích, stejně. Například, Švýcarská love jejich venkov prázdninové pobyty. Lyžařská střediska jsou další první třída-místo, které bude během Národní Den.

Státní svátky v Evropa jsou skvělou příležitostí dozvědět se více o historii národa, jste na návštěvě. Je to také vždy jeden den naplněný zábavné aktivity a průvody.

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

 

 

Plánujete Dovolenou v Evropě na jednom z těchto státních Svátků? Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak a užívat!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post 5 Nejlepší státních Svátků v Evropě na své stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-national-holidays-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)