Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 15/01/2022)

Evropská příroda a krajina inspirovaly pohádky. Rozlehlé země jsou domovem úžasných turistické stezky které vedou k některým z nejneobyčejnějších divů světa. Pozoruhodné jeskyně v Maďarsku, Grand Canyon s tyrkysovou vodou ve Francii, ledové paláce v Rakousku, a hora ve tvaru pyramidy v Itálii, jsou 5 z nejlepších přírodních divů Evropy.

Tyto divy přírody vás nadechnou, a poskytnout úžasnou scenérii pro nejlepší dovolenou v Evropě. Ať už toužíte po pěší turistice nebo lanovkou, tyto 5 zázraky jsou prostě nezbytnou návštěvou každého výlet do Evropy, alespoň jednou za život.

 

1. Nejlepší přírodní divy Evropy: Eisriesenwelt, Rakousko

Možná si vzpomínáte na Salzburg z The Sounds of Music a na děti Von Trapp zpívající do hor. Ale, pod horami Hochkogel, skrývá největší jeskyni v Evropě. Eisriesnwelt ledová jeskyně v Rakousku je jedním z nejzajímavějších přírodních divů Evropy. především, Vrcholem tohoto 3000 metrů čtverečních je ledový palác, Eispalast.

Tento přírodní jev je největší ledovou jeskyní na světě, a bylo vytvořeno tvorbou ledu pod lávou nebo vápencem pod zemí.

Jak se mohu dostat do ledové jeskyně Eisriesnwelt?

Zajímavostí je, že tato 40 km jeskyně je vlakem od Salcburku, a vlaky odjíždějí každou hodinu. Kromě Werfenu, je tu 15 minut jízdy minibusem do jeskyně. navíc, většina turistů do Německa, neobjevili jsme tento přirozený zázrak, takže byste mohli být jedním ze zvláštních průzkumníků. Dalo by se udělat 4-hodinový výlet nahoru nebo 3 hodinová klidná prohlídka lanovkou.

Ceny vlaků z Mnichova do Salcburku

Ceny vlaků z Vídně do Salcburku

Ceny vlaků z Grazu do Salcburku

Ceny vlaků z Lince do Salcburku

 

 

2. Nejlepší přírodní divy Evropy: Verdonská soutěska, Francie

Velký kaňon Francie se táhne do jižní oblasti Provence. Strmé útesy a vápenec, vytvořte velkolepé pozadí pro neuvěřitelně krásnou vodu jezera. Proto, jedinečný název tohoto přírodního zázraku „Gorges du Verdon“ znamená Gorges of green, francouzsky.

Toto úžasné jezero v Provence je ideální pro letní koupání a chlazení, stejně jako turistický ráj. Existují 1500 stezky pro nadšené horolezce, kteří chtějí obdivovat tento evropský zázrak shora. Tak, vyberete si, jestli chci se jen koupat na slunci na lodi, nebo objevovat pěšky.

Jak se mohu dostat do Gorges Du Verdon?

Nejbližší město je Moustiers-Sainte-Marie, a můžete se tam dostat vlakem z Paříže. Pak se vydejte ke vchodu na most Pont du Galettes, vstoupit do tohoto přirozeného zázraku.

Ceny vlaků z Paříže do Marseille

Ceny vlaků z Marseille do Paříže

Ceny vlaků z Londýna do Paříže

Ceny vlaků z Marseilles do Clermont Ferrand

 

Turquoise water in The Verdon Gorge, France

 

3. Nejlepší přírodní divy Evropy: Matterhorn, Itálie

Monte Cervino v severní Itálii je 4,478 mnm. Dále, Matterhorn je známý svým téměř dokonalým pyramidovým tvarem. Matterhorn byl přirozeně vytvořen, když se africké a evropské země jednoduše vrazily do sebe. V důsledku tohoto pohybu země, Grand Rock se dostal na vrchol.

Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek v Matterhorn, pak zůstaňte v vesnici iglú na horské základně. Led a sníh iglú ubytuje cestovatele na nezapomenutelnou noc. Pokud se bojíte chladu, drink u baru vás udrží v teple, když obdivujete krásnou horu v hvězdnou noc.

Jak se mohu dostat na Matterhorn?

Tento přirozený zázrak je pouze výchozím bodem vaší úžasné cesty. Na ledovec Matterhorn můžete cestovat do cestování vlakem ze Zermattu. Na nejvyšší vlakové nádraží v Evropě, můžete obdivovat 360 ° panoramatický výhled na Itálii, Švýcarsko, a Francie. To znamená, že na jaře můžete získat dokonalý obraz z jakéhokoli úhlu, letní, nebo zasněžené v zimě.

Ceny vlaků z Basilej do Interlaken

Ceny vlaků Ženeva - Zermatt

Ceny vlaků z Bern do Zermattu

Ceny vlaků z Lucernu do Zermattu

 

The sky above Matterhorn is a natural wonder of Italy

 

4. Jeskyně Aggtelek, Maďarsko

Jeskyně Aggtelek jsou úžasným přírodním zázrakem v Evropě. Neobvyklý název znamená „kapající voda“, která vznikla přirozeným procesem kapání vody kamenem. tudíž, zdroj krásných tvarů v nádherných jeskyních v Aggteleku národní park.

Jeskyně Baradla Domica je 25 km dlouhá jeskynní jeskynní systém mezi Maďarskem a Slovenskem. Je to tedy také a Světové dědictví UNESCO místo.

Jak se dostanu do jeskyní Baradla Domica?

Jeskyně Aggtelek jsou 4 hodiny cesta vlakem z Budapešti se změnami. Tak, Pokud jste plánování celodenního výletu z Budapešti, to může být trochu těsné.

Ceny vlaků z Vídně do Budapešti

Ceny vlaků z Prahy do Budapešti

Ceny vlaků z Mnichova do Budapešti

Ceny vlaků z Grazu do Budapešti

 

Aggtelek Caves, Hungary lighted

 

5. Nejlepší přírodní divy Evropy: Černý les, Německo

Slavný svými mystickými a hustými stromy, a Černý les v Německu je fascinující přírodní zázrak Evropy. Toto velkolepé pohoří v Bádensku-Württembersku inspirovalo mnoho legend, jako Grimmovy příběhy. Odtud odjíždíte z lázeňského města Baden-Baden, a do začarovaného lesa příběhů a kukaček.

Máte-li zájem o dobrodružství, vodopády Triberg, čekají na lesní turistickou stezku. Dalším skvělým způsobem, jak prozkoumat tento nádherný přírodní zázrak v Německu, je pěší turistika s průvodcem, protože poslední věc, kterou chcete, je ztratit se v hustě zalesněných zemích..

Na závěr, tyto 5 nejlepší přírodní divy Evropy jsou největší tajemství světa. Tak, určitě můžete prozkoumat Evropu jako turista a udělat populární vyhlídková trasa, nebo si můžete prohlédnout a vidět nejkrásnější a úchvatnou krajinu Evropy. Většina, důležitě, všechny tyto přírodní divy jsou dostupné vlakem a jinými dopravními prostředky, z centrálních měst v Evropě.

Ceny vlaků z Offenburgu do Freiburgu

Ceny vlaků Stuttgart - Freiburg

Ceny vlaků z Lipska do Freiburgu

Ceny vlaků z Norimberku do Freiburgu

 

The Black Forest is a natural wonder of Europe

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme najít, jak se dostat vlakem k některému z těchto přírodních divů.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „5 nejlepších přírodních divů Evropy“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-natural-wonders-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)