Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 20/08/2022)

Evropské hrady a zámky půvabné ulice a místa jsou tisíce let prostředím k úžasným příběhům. Dodnes je Evropa hlavním cílem strany na světě. Je to mekka večírků pro cestující z celého světa bakalářské a bakalářské výlety. Tak, pečlivě jsme vybrali to nejlepší 5 město v Evropě na epickou a divokou dovolenou.

Berlin do Amsterdam, ruiny bary do největšího nočního klubu v Evropě, podle cestování vlakem nebo klubové poskakování, zapněte si bezpečnostní pás pro nejdivočejší cestu.

 

1. Párty v Berlíně, Německo

Jedno z nejpřátelštějších měst v Evropě, Berlín je pro umělce mekkou, hudebníci, a nejlepší světoví DJs. Jeho historie a kultura ovlivnily jeho rozmanitost a super otevřený přístup, což znamená, že všechno jde. Proto, Berlín je nejdivočejší a nejlepší párty město v Evropě.

Berlínská klubová a společenská scéna obvykle začíná pozdě po setmění. Pokud chcete zažít berlínský noční život jako berlínský, sbalte pohodlné boty, a běžné oblečení a dorazí v pátek. Nápoje si můžete dát v jednom z mnoha barů v Berlíně a zamířit do průmyslové oblasti.

Nejlepší kluby v Berlíně se skrývají v berlínské průmyslové oblasti a pod železničními stopami. Připrav se na párty, která nikdy nekončí, nebo se zastaví, pouze když poslední muž stojí. Berlinerovy klubové noci začínají již brzy 1 V sobotu až do neděle večer. To rozhodně řadí Berlín mezi nejšílenější a nejlepší párty města v Evropě s turisty a kluby cestujícími z celého světa.

Jaký je nejlepší noční klub v Berlíně?

Pokud jste na 48h párty a máte čas pouze na jeden klub, pak se nezapomeňte na párty v Berghainu. Nejlepší zvuky techna a domu budou tančit po celý víkend taneční parket.

Frankfurt do Berlín vlakem

Kodaň do Berlín vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlín vlakem

 

Best party cities in Europe and Berlin Germany

 

2. Párty v Budapešti, Maďarsko

Přes den a hodiny západu slunce, Budapešť je díky svým působivým architektonickým skvostům a památkám naprosto úžasná. Když se potulujete po ulicích, vaše oči stěží sledují nejkrásnější památky v Evropě. Ale, v noci objevíte alternativní svět, svět opuštěných budov, které se mění v Evropa nejneobvyklejší tyče, a tato jedinečná scéna staví Budapešť na naši 5 nejlepší party města v Evropě.

Po setmění, v alternativním prostoru, kde neexistují žádná etiketa ani pravidla domu, věci jsou povinny jít divoký.

Jaký je nejlepší noční klub Budapešť?

Simple Garden je ikonická zřícenina baru v Budapešti 7 a jeho labyrintová sekce nahoře a nutnost návštěvy obzvláště okouzlujícího zážitku Budapešťských večírků.

Vlakem do Vídně do Budapešti

Praha do Budapešti vlakem

Mnichov do Budapešť vlakem

Graz do Budapešti vlakem

 

 

3. Párty v Praze, Česká republika

Praha je jedním z nejkrásnějších měst v Evropě. Během dne se budete cítit, jako byste se vrátili včas na hrady, princové, a rytířské příběhy, ale během noci cestuješ do bláznivého nočního života, kde jsou za dveřmi zábrany.

Město je plné pivních zahrad u řeky, hospody, a bary s úžasným výhledem na město, a samozřejmě notoricky známá klubová scéna.

Jaký je nejlepší noční klub Praha?

Praha je domovem největšího klubu v Evropě, 5-příběh Klub Karlovy Vary. Tak, pokud plánujete výlet se svými přáteli do Prahy nebo Eurotripem, abyste prozkoumali nejlepší evropská společenská města, pak je to musíte zastavit na své dobrodružství. Mějte na paměti, že jakmile vstoupíte do klubových dveří, můžete opustit úplně jinou osobu, co se stane v Praze, pobyty v Praze.

Norimberk do Praha vlakem

Mnichov do Praha vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vlakem do Vídně do Prahy

 

People dancing at prague czech republic party at a nightclub instagram picture

 

4. Párty v Amsterdamu, Nizozemí

Slavný pro své krásné kanály a kavárny, Amsterdam je populární Evropan destinace pro dovolenou. Má velmi klidnou atmosféru, navzdory jeho proslulé čtvrti červených světel a kaváren.

Zatímco Holanďané preferují nenápadná shromáždění, pokud se ptáte turistů z celého světa, řekli by, že Amsterdam má jinou stránku. Ve srovnání s ostatními městy v našich nejlepších evropských městech, v Amsterdamu, ve většině klubů najdete tranceové zvuky, ale také živá hudba. Živé show jsou v Amsterdamu velmi populární.

Jaký je nejlepší noční klub Amsterdam?

Jen několik z nejlepších živých hudebních klubů jsou Melkweg a Bimhuis, a nejlepší noční kluby jsou De Marktkantine a Shelter.

Vlakem do Brém do Amsterdamu

Hannover do Amsterdam vlakem

Bielefeld do Amsterdam vlakem

Hamburk do Amsterdam vlakem

 

Amsterdam party at a nightclub instagram picture

 

5. Párty ve Vídni, Rakousko

Město, které všichni známe pro bezprecedentní operní a kulturní život, má také báječný a zábavný noční život. Na rozdíl od jiných scén v nočním klubu v sousedních zemích, scéna nočního života ve Vídni je přátelštější a uvolněnější. Například, vstupné ve Vídni je nižší díky uvolněným dveřím.

ve Vídni, většinou najdete techno kluby, ale také v některých klubech podzemní a kyselé styly.

Jaký je nejlepší noční klub Vídeň?

Pro nejlepší techno párty jděte na Das Werk a Grelle Forelle. Pokud chcete, aby se prolezl klub, vydejte se na Gurtel, silnice vedoucí přes centrum města. Tam najdete většinu hospod a klubů seskupených dohromady. Nezapomeňte se podívat na Venster99.

Elektro Gonner je skvělým příkladem nepředvídatelného nočního života ve Vídni. Umístil v elektrickém obchodě, je to také prostor pro video instalace a elektro hudbu. Le Loft bar se nachází na vrcholu Sofitel Vienna Stephansdom s epickým západem slunce a výhledem na město.

Vlakem do Salzburgu do Vídně

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Best party cities in Vienna Europe

 

Více informací o stranách v Evropě

Jaká sezóna je nejlepší zažít noční život v Evropě?

Jaro a brzký podzim jsou nejlepší období pro cestování a objevování nejlepších stranických měst v Evropě.

 

Jaký je cenový rozsah vstupních poplatků v evropských nočních klubech?

Vstupní poplatek se v jednotlivých zemích liší. Většina evropských měst je velmi cenově dostupná, například, Praha a Budapešť, 5-20 eur vstup a alkohol za rozumné ceny, Některá místa jsou dražší, ale nejdůležitější věc, má přijít brzy, takže nebudete muset dlouho stát ve frontě.

 

Jaké město má nejlepší noční život v Evropě na Silvestra a Vánoce?

Nejlepší město pro vánoční a silvestrovské večírky je rozhodně Berlín, pokud cestujete po a těsný rozpočet. V zimě jsou Amsterdam a Praha nádherné, ale trochu dražší.

dospět k závěru,, Evropa má co nabídnout pro jakýkoli vkus, touha, úroveň bezbožnosti, a rozpočet. Náš top 5 party města nabízejí to nejlepší ze všech světů. Určitě můžete začít jemně poskakováním nebo živými hudebními kluby a pokračovat do nejdivočejších tanečních parket v Evropě, vše za jednu noc. Na začátek všeho, každé město je snadno dosažitelné přes vlak cestovat, takže pokud je váš nejdivočejší sen mít bláznivý večerní párty a navštívit všechny 5, pak Evropa čeká.

 

Tady v Uložit vlak, Rádi vám pomůžeme najít nejlevnější letenky do některého z krásných párty měst na našem seznamu.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „5 nejlepších stranických měst v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-party-cities-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)