Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 31/10/2020)

Ať už cestujete na víkend nebo na dlouhou dovolenou v Evropě, vždy byste měli mít čas na odpočinek. Piknik je úžasný způsob, jak si odpočinout a obdivovat některá kultovní místa a názory. Tak, abychom vám pomohli začít s evropským svátkem, vybrali jsme si ručně a zabalili jsme piknikový koš s nejlepším piknikovým spotem v Evropě. Jen se posaďte, a užijte si výhled!

 

1. Piknik v Petříně, Praha

Výhledy a atmosféra v parku Petřínský kopec vytvářejí jeden z 5 nejlepší místo na piknik v Evropě. Ironicky, nachází se na Malé Straně, Petřín je zelený a okouzlující park s výhledem na Pražský hrad. Petrin nabízí nejkrásnější výhledy na hlavní město, a vy jste mohli vyšplhat na rozhlednu pro opravdu malebné výhledy města, zámky, a mosty.

Na jaře je Petrin Hill ideální pro piknik v Evropě, podzim nebo léto. Leták bude vypadat naprosto ohromující na podzim a na jaře a v létě budou všechny stromy a země kvetoucí a zbarvené zeleně. Jen si vezměte nějaké koláčky z bobulí Artic Bakehouse a všichni jste připraveni na úžasný piknik v Praze.

Jak se dostat na Petřín?

Petřín leží přímo naproti Starému Městu a centru města. Můžete cestovat lanovkou, tramvaj nebo autobus, jako všichni turisté. Ale, na Petřín se dostanete pěšky, přes Karlův most na Malou Stranu a Lennonovu zeď. Bude-li počasí příznivé, potrvá to asi hodinu a piknik na západ slunce bude skvělým koncem tohoto zasněného dne ve městě.

Norimberk do Praha vlakem

Mnichov do Praha vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vlakem do Vídně do Prahy

 

Jaké ingredience jsou potřebné pro nejlepší piknikový spot v Evropě

 

2. Piknik U řeky V Saském Švýcarsku, Německo

Velké řeky, zasněžené vrcholy dopředu, a zelené louky kolem vás, Saské Švýcarsko národní park je velkolepý ráj. Na líné ráno nebo na konci roku dlouhá túra, most Bastei je ideálním místem pro nádherný piknik.

Pokud jste do dobrodružství a turista nadšenec, určitě oceníte přestávku na piknik. Na druhou stranu, pokud dáváte přednost krásnému bydlení a odpočinku, piknik u řeky v Saském Švýcarsku vyvrcholí po celé vaší evropské dovolené.

Jak se dostat do Saského Švýcarska?

Saské Švýcarsko je pouze 30 minut jízdy vlakem z Drážďan. Tak, zabalte Eierschecke, káva, bobule, a ovoce z místního trhu a všichni jste na skvělý čas v jednom z nejmalebnějších míst pro piknik v Evropě.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichov vlakem

Bonn do Mnichov vlakem

 

Binokulární sledování řeky v saském Švýcarsku, Německo

 

3. Piknik U Jezera V Lago Di Braies, Itálie

Modré nedotčené vody a vrcholky hor odrážející se v jezeře, výhled na jezero di Braies v jižním Tyrolsku v Itálii zafarbí váš piknik krásnými vzpomínkami. Itálie je kulinářské nebe, zkombinováno s velkolepá jezera a hory, je opravdu zbytečné zabývat se mnoha důvody, proč je toto jezero na našem vrcholu 5 nejlepší místo na piknik v Evropě.

Pokud toužíte po pěší turistice v Dolomitech, Okruh lago di Braie den-výlet je docela snadné. Tak, dokončíte nádherný den v přírodě, ukousnout si Panini nebo pizzu a obdivovat výhledy na největší přírodní jezero v Dolomitech.

 

 

Jak se dostanu do Lago Di Braie?

Lago di Braies je vzdálen od Bolzana vlakem, nejbližší město. Vlakem to trvá asi hodinu, nebo najdete skvělé ubytování v okolí.

Milán do Benátek vlakem

Padova do Benátek vlakem

Bologna do Benátky vlakem

Řím do Benátek vlakem

 

Piknikové místo v jezeře Lago Di Braies, Itálie

 

4. Piknik Na Ostrově Na Ostrově Margret, Budapest

Nachází se na řece Dunaj, mezi Budou a Pestem, Ostrov Margaret je ideální pro jarní piknik v Budapešti. Ostrov je 2.5 km, oblíbený mezi místními obyvateli pro venkovní zábavu na slunci. Dále, poblíž je místní trh, takže není třeba přenášet piknikové pochoutky z města městskou hromadnou dopravou. Stačí jen chytit všechny své oblíbené a pár místních lahůdek na trhu a zamířit na ostrov.

K dispozici je také japonská zahrada na ostrově Margaret, která stojí za návštěvu před vaším krásným piknikem nebo po něm.

Jak se dostanu na ostrov Margaret?

Tramvají nebo autobusem, Ostrov Margaret je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou. Tip zasvěcených: Budapest Card vám poskytne speciální doplňky pro veřejnou dopravu a atrakce.

Vlakem do Vídně do Budapešti

Praha do Budapešti vlakem

Mnichov do Budapešť vlakem

Graz do Budapešti vlakem

 

Nejlepší piknik v Evropě je uvnitř města

 

5. Piknik v Champs De Mars v Paříži

Paříž má nespočet krásné zahrady a místa na piknik podél Seiny. Nejlepší piknik v Paříži se nachází přímo přes kultovní prostor Champs de Mars.

Je to obrovský zelený prostor mezi sedmým arrondissementem a Eiffelovou věží. Je ideální pro piknik v Paříži a nabízí nejlepší sedadla pro západ slunce. Kromě krajiny, to je také jeden z 10 nejlepší pohledy na Eiffelovu věž v Paříži.

Každé léto přicházejí pařížské rodiny, aby nasákly slunce nebo si užily podzimní scenérii zahrad. Je velmi klidný a poskytuje skvělé prostředí pro prohlížení nočních světel Eiffelovy věže.

Tak, nezapomeňte zabalit čerstvou bagetu, camembert, čerstvé ovoce, víno, a vydejte se na jedno z nejlepších piknikových spotů v Evropě.

dobrou chut!

Jak se dostat na Champs De Mars Gardens?

Můžete jet metrem nebo RER vlakem. Jednoduše vystupte na Eiffelově nádraží Champ de Mars-Tour.

Cestování může být ohromující a vyčerpávající, protože vždy budeme chtít vidět a zažít naprosto všechno. Evropa má tolik pozoruhodných a nezapomenutelných aktivit a názorů, které může nabídnout. I když byste se měli vždy snažit vidět co nejvíce, někdy to prostě potřebujete vzít snadno. Mít piknik s místními pochoutkami je fantastický způsob, jak prozkoumat zemi a kuchyni, aniž by udělal krok.

Vlakem do Amsterdamu do Paříže

Vlakem do Londýna do Paříže

Vlakem do Rotterdamu do Paříže

Vlakem do Bruselu do Paříže

 

Piknik v Champs De Mars v Paříži

 

Tady v Save A Train, Rádi vám pomůžeme najít nejlevnější letenky na kterékoli z krásných piknikových míst v našem seznamu.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „5 nejlepších piknikových spotů v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-picnic-spots-europe%2F%3Flang%3Dcs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)