Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 06/08/2021)

Ti, kteří mají to štěstí navštívit Evropu znát vzrušení a smysl pro dobrodružství, že nabízí. Cestování v Evropě může obohatit váš život v mnoha ohledech. z jazyků, fantastické památky, a historie na fantastické jídlo, které nemůžete najít zpět domů. Ty, které mají zvláštní chuť na sladké zmrzliny mohou zažít něco úžasného. Různé zmrzlina po celé Evropě nabízejí explozi fantastické chutí. Po všem, zmrzlina je ideální způsob, jak sedět ve stínu a relaxaci po dlouhém dni objevování město. Pokud cestujete po Evropě a jsou zmrzlina milenec, jsme přijali naše bohaté zkušenosti s cestováním po Evropě a dát dohromady seznam pro vás. Proto, Zde jsou některé z Nejlepší místa jíst zmrzlinu v Evropě.

 

Kde jíst zmrzlinu v Itálii?

Itálie je známá svou láskou k životu a chutné jídlo. Jejich zmrzlina zdá kombinovat dva. Mnoho milovníků zmrzliny se shodují, že jste žil, dokud jste okusil kopeček pravé italské zmrzliny. Bohatá chuť a textura jsou jasné ukazatele, že zmrzlina byla zpracována osobou, která je vášnivý svého řemesla. To znamená, pokud máte to štěstí narazit na dobré zmrzliny místo.

jako mléko

Řím je doma k jednomu z nejlepších zmrzlinových stánků v Evropě, jako mléko. Město je plné milovníky zmrzliny. Malebné scény lidí se těší gelato jsou typické. nicméně, ve městě s nesčetnými obchody zmrzliny, jeden vyčnívá jako skrytý klenot že jakýkoli gelato milenec potřebuje návštěvu. Nespočet turisté i místní obyvatelé se hrnou přijít Il Latte. Co může dělat jejich zmrzlina tak unikátní byste se ptát? Za prvé, mnozí lidé mají bohaté a lahodné chuti, které nabízejí. Připravují své zmrzliny denně a využívat přírodních ingrediencí. Jejich zmrzliny jsou bohaté a krémové, jak již název napovídá. Pokud vás zajímá, co No Il Latte prostředky, budete rádi věděli, že se promítá do “Stejně jako mléko”. I lidé, kteří nenávidí mléčné výrobky, si mohou pochutnat na jejich příchutích bez mléka. Chuť je úžasná. Za druhé, lidé zbožňují atmosféru v obchodě. To zahrnuje podstatu a chování Řím.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Kde jíst zmrzlinu v Německu?

Fantastická zmrzlina není něco, co si mnoho lidí s Německem spojuje. nicméně, Ballabeni Zmrzlina Je zde pro změnu, která se svými neuvěřitelnými kopečky. Tento vynikající zmrzlinový zmrzlinový led se nachází v Mnichově a má spoustu následování. Dojírna patří Giorgio Ballabeni, velmistr v oboru výroby zmrzliny. Se zmrzlinou začínal jako s koníčkem, a všechny z Mnichova je vděčný za to. Mnoho turistů a místní obyvatelé rádi obchod, zanechává neuvěřitelné recenze. Při pokusu svou zmrzlinu, Není těžké pochopit, proč. Mají piloval své řemeslo k dokonalosti a jsou jedním z nejlepších ve svém oboru. Jejich vášeň projde každý kopeček. Další bonus je, že mají své ice cream truck a může obstarávat soukromým osobám!

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

 

 

Kde jíst zmrzlinu v Maďarsku?

Pokud byste někdy ocitnete v hlavním městě Maďarska, ujistěte se, že k návštěvě Růžový gelart. Tento úžasný zmrzlina obchod je v Srdce Budapešti. Jsou to všechno o tradici, intimita, romantika, a vášeň, což je vidět ve své práci. Jinými slovy, jsou to skuteční odborníci v oboru. Pokud jde o jejich zmrzlinou, budete rádi, když slyším, že se používají jen ty nejlepší organických složek. Každá velká zmrzlina obchod vyhýbá umělou zmrzlinu. nicméně, co dělá Gelarto Rosa jedinečná je jejich řemeslník přístup k tvarování zmrzlinu do růže. Pokud jste někdy v Szent Istvan Náměstí během horkého dne, určitě uvidíte, jak kolem chodí spousta lidí se zmrzlinou ve tvaru růže.

Best Places To Eat Ice Cream In Hungary

 

Švýcarsko

Další zmrzlinárna, kterou musíte navštívit, je z Curychu. nahoru je zmrzlina salon, který dostal jeho inspiraci z Argentiny. Zakladatel Rofe Bote tam žil po dvě desetiletí a vzal v kultuře. Byl ohromen jejich ovocně, osvěžující, a přírodní zmrzlina. Byl tak ohromen, že přivedl do Švýcarska. V současné době existují dva obchody v Curychu, a usilují o jejich argentinské kořeny. Pulzující hudby a Latinská pocit jisti, že zvednout náladu ještě více, jak si vychutnat lahodné zmrzliny. Hasta je vynikající směs argentinských chutí a švýcarské vynalézavost.

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

 

 

Ice Cream Ve Francii

Francouzi jsou známí pro mnoho věcí,. Za prvé, je jejich láska k umění, architektura, a filozofie, což je nepopiratelný. Paříž je živým důkazem, že. Za druhé, které jsou dobře známé pro své úžasné vaření. Francouzské kuchyně patří mezi nejvíce vysoce hodnocené ve světě, a můžete si být jisti, že kázeň v kuchyni projevuje ve svých pouštích. Vzhledem k této vášni pro jídlo, není divu, že mají jedny z nejlepších zmrzlin v Evropě.

Berthillonová

Jeden z nejpopulárnějších z nich je Berthillonová. To je jeden z nejznámějších salonech v Paříži a pro dobrý důvod. To bylo otevřeno v 60. letech a sloužil lahodnou zmrzlinu od té doby. Můžete si vybrat jednu ze svých vynikajících chutí, a mohou dokonce kombinovat chuť najít správné kombinace pro vás.

Všude tam, kde se rozhodnete cestovat, jste si jisti, užít si dobrou kopeček zmrzliny. Jen pamatujte, že sedět a užít si scenérie a chuť, pokud tak učiníte. Vezměte to všechno a vychutnejte si úžasné chutě zmrzliny v těchto různých místech.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Best Places To Eat Ice Cream In France

 

Připravte se na vkus a chutě, že Evropa má nabídnout? Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak Nyní. Potom, můžete zažít vynikající svět zmrzliny v Evropě.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejlepší místa k jídlu zmrzlina v Evropě” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-places-eat-ice-cream-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)