Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 05/12/2020)

Jste typ člověka, který má rád pěší a autobusové zájezdy? Pak tento příspěvek není pro vás! Myslíme si, že nejlepší způsob, jak vidět některé z ikonických míst v Evropě je od popíjení šampaňského na střešní terase nebo kavárně. Zde jsou některé Nejlepší střešní restaurace a kavárny v Evropě, takže můžete pohled vidět ve velkém stylu.

 

Nejlepší střešní restaurace a kavárny v Evropě: Atlantská hvězda Hotel - Rome, Itálie

když v roce Řím, musíte vidět všechna krásná a starodávná místa - například Koloseum nebo fontána di Trevi. Ale musíte také vychutnat krásný výhled města. A, Při návštěvě střešní bar s Atlante Star Hotel máte názor obou zemí. Proto si myslíme, že je to jedna z nejlepších střešních restaurací a kaváren v Evropě!

Užijte si krásný výhled Vatikán a Řím, když mající espresso nebo sklenici víno. Není mnoho možností, jak ukončit den lepší než tady!

Cestuje do Říma vlakem

Rychlíky z Londýn Řím trvat asi 14 hodin, překonání vzdálenosti přibližně 1,434 kilometry. Tam jsou časté služby na železniční trasa mezi Londýnem a Římě. Vlaky na této cestě obvykle otevřené pro rezervaci kolem 12 měsíce dopředu. Pokud rezervace pro vaše data ještě není otevřena, můžete nastavit upozornění na rezervaci a dostat e-mail v den, kdy jsou k dispozici nejlevnější jízdenky na cestu z Londýna do Říma vlakem. Použití Uložit vlak rychle a snadno objednat!

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Bologna do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Atlanta Star Hotel view Rome Italy view

 

Nejlepší střešní restaurace a kavárny v Evropě: Cube Bar - Galeries Lafayette - Paříž, Francie

Le Cube Bar Paris France – Galeries Lafayette

 

Pro jednoho z nejlepších výhledů na Paříž, zamířit do střeše obchodního domu Galeries Lafayette. Sedm pater nahoru, Tento 1500m terasa nabízí skutečně působivý 360 ° výhled na Paříž. Opera House je v úzkém rozmezí a Eiffelova věž je jeho pozadí. Ale nejen o výběrech, ale na terase je také moderní a elegantní střešní bar s názvem The Cube Bar.

Pod širým nebem a přirozený při stanovování, terasa nabízí k sezení i na slunci a více krytých prostorách ve stínu. Z baru na střeše, si můžete objednat studené pivo, osvěžujících koktejlů spolu s některými pařížskými občerstvení. To je určitě jedna z nejlepších střešních restaurací a kaváren v Evropě, tak se včas Posaďte!

Cestuje do Paříže vlakem

Londýn je oblíbeným výchozím bodem pro mnohé cestovatele na jejich evropské dovolenou. Krátký a pohodlně vlakem spojuje britské hlavní město s francouzským městem lásky, Paříž.

Je tu jen jeden vlak jede přímo z London do Paříže: vysokorychlostní vlak Eurostar. Takže je výběr správného trénovat o něco jednodušší! Ujisti se zakoupit si jízdenky na vlak přes Save vlaku ačkoli!

Nejlepší střešní restaurace a kavárny v Evropě: Aria Hotel High Note Sky Bar - Budapest, Maďarsko

Aria Hotel High Note Sky bar Budapešť Nabízí velký 360stupňový pohled na Buda a Pešť. To se nachází v centru Pešti, jen co by kamenem dohodil od St. Bazilika Štěpána. Tento elegantní stylový bar má velmi příjemnou atmosféru, a je to ideální způsob, jak si Budapešť se svým rodina a přátelé.

Cestovat do Budapešti vlakem

The vlak Cesta z Londýna do Budapešť je bezpečný, snadný a cenově dostupný a trvá jen 24 hodin, Eurostar do Paříže a vysokorychlostních vlaků TGV z Paříže do Mnichova, poté přes noc na pražec Budapešť. Nebo existuje spojení přes Paříž a Mnichov, nebo přes Brusel, kolínská & Vídeň.

 

Best Rooftop Restaurants And Cafes In Europe / Hungary view

 

Nejlepší střešní restaurace a kavárny v Evropě – Barcelona

1881 per Sagardi je restauraci History Museum of Catalunya, jedinečný prostor v centru města s výhledem na přístav v Barceloně a sloužit výhradně ke Středomoří kuchyně, od moře k zemi. Tento Zkusenosti je dokončena v terase Indianes, současný terasa koktejlový bar s výhledem na přístav v Barceloně.

Cestovat do Barcelony vlakem

Je snadné cestovat z Spojené království na Španělsko vlakem. Ranní Eurostar do Paříže v 2:20 od 44 £ jednosměrný nebo £ 58 návratu, oběd v restauraci pozoruhodnou na Gare de Lyon Train Bleu, pak odpoledne dvoupodlažní Duplex TGV do Figueres (pro Salvador Dali muzeum), Girona & Barcelona od 39 € v jednom směru. *Ceny podléhají změnám.

 

 

Připraveni sbalit si kufry a navštívit nejlepší střešní restaurací a kaváren v Evropě? Nechat Uložit vlak postarat se o dostat se tam, kam potřebujete být!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://vložit.ly/kód?url=https://www.saveatrain.com/blog/best-rooftop-restaurants-cafes-europe/– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)