Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 02/07/2021)

Evropa je plná umění, Dějiny, a kultura. Neexistuje žádná překvapení, pak, že to je také domov pro nejlepší západy slunce. S Uložit vlak, Cesta vlakem je všechno o cestě, Ne vždy cíl. Tak, sedět a relaxovat a být připraven. To bude fotografický svátek nejlepších vlakových jízd v Evropě.

 

Vykopnout náš seznam nejlepších vlakových jízd v Evropě, jsme si vybrali neortodoxní – CHORVATSKO

Kde nemůžete chytit krásný pohled z okna vlaku při návštěvě Chorvatska. Chorvatsko je dobře známý pro své úžasné a Breathless západy slunce, takže se ujistěte, mít fotoaparát připraven jak jste povinni najít nejlepší jízdu vlaků v Evropě během západu slunce tady.

 

NĚMECKO

Když myslíš Německo, nemusíte myslet na to mají nejlepší jízdy vlaků v Evropě při západu slunce, ale budete příjemně překvapeni, co to má nabídnout. Můžete také získat tento pohled každý den od Anglické zahrady v Mnichov. Myslet bez mráčku nebe a krásné panorama města.

Německo také nabízí Noční vlaky V případě, že chcete pokračovat do západu slunce s vlakem.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Vienna do Mnichov Vlaky

Stuttgart do Mnichov Vlaky

 

sunset cesta je nejlepší vlakem v Evropě

SARDINIE, ITÁLIE

To je jeden z nejlépe střežených tajemství! a jeden z nejlepších vlakových jízd v Evropě, To se nachází v zátoce na Sardinie západní pobřeží, Itálie. S'Archittu je malé přímořské letovisko pouze ty v obraze! Hlavní pláž je určitě něco, co obdivovat, ale ujistěte se, že budete mít malé zpevněné-ukamenován chodníky méně cestoval. Skončíte v tom, co je skutečný klenot vesnice: vápenec oblouk srovnal neustálým působením moře. Zda je klidné moře, jako obvykle v letní, nebo hrubé, typickou zimní čas, západ slunce v S'Archittu je vždy důvodem k relaxaci a vzít čas zírat.

Olbia do Cagliari Vlaky

Cagliari Olbia Vlaky

Sassari na Olbia Vlaky

Olbia Sassari na vlaky

 

 

Naše poslední zemí pro nejlepší vlaků jezdí v Evropě je, TOSKÁNSKO, ITÁLIE

Tam je důvod, proč „pod toskánským sluncem“ je takový všudypřítomný fráze. Světlo v Toskánsku je opravdu neuvěřitelné. To prostě musel být na našem seznamu nejlepších jízd vlaků v Evropě při západu slunce. Očekávat ohromující západy slunce noc co noc. Pár toto s vinice, nepředvídatelný vesnice, ohromující pláže, a historických památek a máte recept na čisté magie.

Milán Siena Vlaky

Florence do Siena vlaků

Neapol Siena Vlaky

Řím Siena Vlaky

 

Toskánsko je jedním z nejlepších vlakových jízd v Evropě

 

Ujistěte se, že váš jediným zájmem je mít váš fotoaparát nebo app telefon připraveni včas pokochat se krásami Evropy při západech slunce. Si své nejlepší jízdy vlaků v Evropě s námi SaveaTrain.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-train-rides-europe-sunset%2F%0A%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)