Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 02/07/2021)

Evropa je plná umění, Dějiny, a kultura. Neexistuje žádná překvapení, pak, že to je také domov pro nejlepší západy slunce. S Save A Train, Cesta vlakem je všechno o cestě, Ne vždy cíl. Tak, sedět a relaxovat a být připraven. To bude fotografický svátek nejlepších vlakových jízd v Evropě.

 

Vykopnout náš seznam nejlepších vlakových jízd v Evropě, jsme si vybrali neortodoxní – CHORVATSKO

Kde nemůžete chytit krásný pohled z okna vlaku při návštěvě Chorvatska. Chorvatsko is well known for its amazing and Breathless západy slunce, takže se ujistěte, mít fotoaparát připraven jak jste povinni najít nejlepší jízdu vlaků v Evropě během západu slunce tady.

 

NĚMECKO

When you think of Německo, nemusíte myslet na to mají nejlepší jízdy vlaků v Evropě při západu slunce, ale budete příjemně překvapeni, co to má nabídnout. Můžete také získat tento pohled každý den od Anglické zahrady v Mnichov. Myslet bez mráčku nebe a krásné panorama města.

Německo také nabízí Noční vlaky V případě, že chcete pokračovat do západu slunce s vlakem.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Vienna do Mnichov Vlaky

Stuttgart do Mnichov Vlaky

 

sunset cesta je nejlepší vlakem v Evropě

SARDINIE, ITÁLIE

To je jeden z nejlépe střežených tajemství! a jeden z nejlepších vlakových jízd v Evropě, To se nachází v zátoce na Sardinie západní pobřeží, Itálie. S'Archittu je malé přímořské letovisko pouze ty v obraze! Hlavní pláž je určitě něco, co obdivovat, ale ujistěte se, že budete mít malé zpevněné-ukamenován chodníky méně cestoval. Skončíte v tom, co je skutečný klenot vesnice: vápenec oblouk srovnal neustálým působením moře. Zda je klidné moře, jako obvykle v letní, nebo hrubé, typickou wintertime, západ slunce v S'Archittu je vždy důvodem k relaxaci a vzít čas zírat.

Olbia do Cagliari Vlaky

Cagliari Olbia Vlaky

Sassari na Olbia Vlaky

Olbia Sassari na vlaky

 

 

Naše poslední zemí pro nejlepší vlaků jezdí v Evropě je, TOSKÁNSKO, ITÁLIE

Tam je důvod, proč „pod toskánským sluncem“ je takový všudypřítomný fráze. Světlo v Toskánsku je opravdu neuvěřitelné. To prostě musel být na našem seznamu nejlepších jízd vlaků v Evropě při západu slunce. Očekávat ohromující západy slunce noc co noc. Pár toto s vinice, nepředvídatelný vesnice, ohromující pláže, a historických památek a máte recept na čisté magie.

Milán Siena Vlaky

Florence do Siena vlaků

Neapol Siena Vlaky

Řím Siena Vlaky

 

Toskánsko je jedním z nejlepších vlakových jízd v Evropě

 

Ujistěte se, že váš jediným zájmem je mít váš fotoaparát nebo app telefon ready in time to take in the beauty that is Europe when the sunsets. Si své nejlepší jízdy vlaků v Evropě s námi SaveaTrain.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-train-rides-europe-sunset%2F%0A%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)