Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 11/04/2021)

Hostující víno regiony v Evropě je snem každého znalce vína. Úžasně nádherné vinice, teplé a slunečné počasí, kouzelné stráně, a dobré jídlo definování těchto hlavních vinařských oblastí. Pokud jste milovníkem vína a chcete vidět nejlepší vinařství v Evropě a jak se tam dostat, Save A Train vám pomůže se tam dostat!

Přečtěte si o to zjistit, co Evropa může nabídnout milovníkům vína. Vsadíme se, že byste si to už před dokončením tohoto článku zabalili do mysli!

 

Nejlepší vinařství v Evropě: Francie

Oblast Champagne, Francie

Champagne Region France Integral part of Best Wineries In Europe

 

Některé z nejznámějších a Nejlepší vinařství v Evropě se nacházejí v Šampaňské. To je ideální místo pro jednodenní výlet z Paříž, ale existuje mnoho Champagne domů, aby prozkoumala jak v Remeši a Épernay, kde najdete prestižní jména jako Vdova Clicquot a Tattinger. V regionu Champagne byl nedávno jmenován Seznam světového dědictví UNESCO, což je hlavní remíza v oblasti cestovního ruchu na území, spolu s krásnou zvlněné svahy plné vinic.

Paris se Reims Vlaky

Paříž, Nancy Vlaky

Metz do Paříže Vlaky

Nancy do Paříže Vlaky

 

Údolí Rhony, Francie

Rhone Valley is in the Best wineries in Europe

 

Rhone Valley wine region má co nabídnout z kulturního názor s Lyon je jedním z Míst Světového Dědictví UNESCO. Díky své jednoduché, autentický gastronomie, Rhone je vinný milovníka nebe se slavnými víny Crozes-Hermitage, Cote-Rotie, a Chateauneuf-du-Pape čerpající turisty z vína z celého světa.

Se necítí strach, pokud jste právě hledají dobrý čas s některými kamarády bys! Od začátečníků až po experty, Rhone je určitě jeden přidat do seznamu. Zde je přehled míst, kam jít a co vidět.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence vlakem

Marseille Provence Vlaky

 

Nejlepší vinařství v Evropě: Toskánsko, Itálie

Tuscany Italy is gorgeous

 

Toskánsko vinařství nabízejí perfektní víno země Zkusenosti. Nejen, že Toskánsko obsahuje některé z Itálie nejslavnější označení, jako nový Val d'Orcia DOC, Víno Nobile di Montepulciano, ale region také srší pýchou, láska k zemi, a obrovskou radost ze sdílení s ostatními.

Pokud nechcete plánovat svůj vlastní Toskánsko víno prohlídka, můžete se spolehnout na odborné znalosti vedení nebo ovladače. My obvykle půjčit auto a dělat to sami, ale my jsme mají vlastní ovladač v Montalcino, který nás vzal kolem naší pre-plánované zastávce. Je to skvělý způsob, jak jít, pokud máte obavy o jízdě v oblasti, nebo chcete-li pít víno, místo plivání.

Můžete si objednat prohlídku předem. Myslíme si, že to je nejlepší jít s vlastní tour, takhle Prohlídka Montepulciano, Prohlídka Montalcino, nebo turné chianti od Viator.

Spropitné: Také jsme velmi naznačují přidání vinice oběd vašich plánů každý den. Toskánská vína jsou určeny, aby se těšil s jídlo.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Nejlepší vinařství v Evropě: Mosel, Německo

Amazing Mosel Germany

 

Všichni víme, Německo pro jeho pivo a auta, ale až teď, jsme nevěděli, že mají vinařské oblasti kick-ass příliš.

Mezi Koblenz a hranice pro Lucembursko Leží nejstarší vinařské oblasti Německa. Již, Římané viděl potenciál v teplé mikro-klimatu a na živiny bohaté půdy. Dnes, vinice v regionu Moselle produkují jedny z nejlepších ryzlinky světových.

Existuje poměrně málo z čeho vybírat, ale v horní části našeho seznamu je Vinařství Willi Schaer. A malá vinice, která sahá až do 1121. Na Schafer rodina většinou se spoléhá na jejich vycvičený smysl pro chuť a jejich instinkt, pokud jde o určení nejlepší čas na sklizeň každé části jejich vinic. Které si myslíme, že je pořádné!

Rodina výhradně vyrábí Riesling na jejich 4.2 hektarů půdy, které se vyznačují dokonalou rovnováhu mezi kyselostí a strukturou. Kriticky uznávaná vína jsou distribuována do celého světa. Pokud byste chtěli ochutnat víno přímo na místě, ujistěte se, že si schůzku předem.

Kolín nad Rýnem Bonn Vlaky

Bonn Koblenz Vlaky

Koblenz na Bingen Vlaky

Bingen ve Frankfurtu nad Mohanem Vlaky

 

Nejlepší vinařství v Evropě: Lavaux, Švýcarsko

Lavaux Switzerland featuring in Best Wineries In Europe

 

Heroic vinohradnictví: Je to výraz se často používá k popisu chov těžkých krajiny. Lavaux, Švýcarsko je oblast, která je příkladem koncepce dokonale.

Lavaux je víno podoblast Vaud, se nachází na severním břehu Ženevského jezera, Švýcarsko. Tato oblast, který zaujímá záviděníhodnou pozici na východní polovině jezero, je známý pro výrobu ocelově bílá vína, hlavně z Chasselas hroznů.

Poprvé, když se vaše oči nastavit na jeho strmých terasách, jste zasažen impracticality toho všeho. (Zvlášť psát několik lahví vína). Uznána UNESCO jako světové dědictví UNESCO, tato sluncem požehnaná strana Ženevského jezera evokuje pohádkové prostředí květinových balkonů, třpytivé modré vody, která může být dále zdokonalil pouze se sklenkou místního Chasselas. Podobně, jeho lake-objímání pozemky stoupat na extrémní svažuje, že pouze horská koza a tým by měla sklizeň.

V průběhu 11. století, tyto obrovské stráně patří do Benediktinského a Cisterciáckého kláštery. Bylo to mniši, kteří se obrátili na dříve zalesněné oblasti do produktivních vinic, které náhodou mají zametání průhledy.

To je pohled z okna vlaku na přístupu k Lausanne:

Lausanne Switzerland Fields

 

Město Lausanne je situován na jednom konci Lavaux. Dělá to dobrou výhodu pro zkoumání region. ve Švýcarsku, Lausanne je vlastně majoritním vlastníkem, pokud jde o vinicích. (Obec vlastní vinařskou oblast, která není menší než 62 fotbalových hřišť, produkovat až 400’000 lahví ročně.)

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

 

Zálohovat své kufry a nabíjet sklo. Je čas chytit vlak nebo dva a podívat se na nejlepší vinařství v Evropě. Uložit vlak vám poskytne rychlé a bezproblémové vstupenky bez skrytých poplatků. Na co čekáš? Čas, aby si své víno, na!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post Nejlepší Vinařství V Evropě A Jak Se Tam Dostat na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-wineries-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)