Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 24/12/2021)

Cestování vlakem je proslulý dávat cestujícím jedny z nejkrásnějších vlakových Bridges, filmový zobrazení krajiny. Dostat šanci cestovat vlakem Bridges, můžete vidět Rolling Hills, venkov, a oceány vše od svého pohodlného sedadla při přechodu Evropy po železnici. Někdy železniční sám je nejvíce přehlíženy krása. Tito čtyři Evropská železniční Vlakové Bridges vám vezme dech.

 

Naše první vlak Bridges pick je Viadukt Landwasser, Švýcarsko

Viadukt Landwasser, Švýcarsko
Švýcarsko železniční cesty

 

Tento železniční most je neuvěřitelným architektonickým zázrakem. Můžete vidět šest vápencové oblouky odpočívá na pěti vysokých pilířích. Most vede přímo k 216 metrů dlouhému Landwasseru Tunel.

Most překlenuje řeku Landwasser mezi městy Schmitten a Filisur, v Oblast Graubunden z Švýcarsko. To také bylo prohlášeno Seznam světového dědictví UNESCO. V provozu je dnes a trvá od svého dokončení v r 1902.

Mnichov do Basilej Vlaky

Zurich do Basilej Vlaky

Bern Basilej Vlaky

Geneva do Basilej Vlaky

 

Forth železniční most, Horní Vlak Bridges ve Skotsku

Čtvrtý most, Skotsko
Skotsko Železniční most

 

Tato nádherná skotská památka překračuje řeku Forth na Queensferry, západně od Edinburghu.

Je vyrobena ze tří ocelových dvojitých konzolách spojeny dlouhými nosníky. Obrovské nýty připojit je k hlavní struktuře vlaku Bridges. Žulové pilíře podporovat konzoly. Je to opravdu počin viktoriánské inženýrství.

Vlak most byl dokončen v roce 1890 a zrekonstruována a přestříkána 2011-2012. Čtvrtá Železniční most byl Světové dědictví UNESCO site jelikož 2005. Existuje mezi 190 a 200 vlaky, které jezdí přes něj denně.

 

Hohenzollernbrucke, Německo

Hohenzollernbrücke, Německo
Německo vlaky most

 

Řeka Rýn rozděluje Němec město kolínská. Sedm mostů překročit majestátní řeka v Kolíně nad Rýnem. Vlaku Bridges Hohenzollern je nejen nejkrásnější, ale také nejvíce používá železniční most v Německu. Vidí přes 1200 trénuje každý den přes šest stop.

Hohenzollernbrücke je obloukový most, se třemi železnými oblouky podél jeho délky. To bylo dokončeno v roce 1911 a zrekonstruovaný v roce 1940, 1950s, a 1980.

Vzhledem k tomu, že je to jen 409 metry dlouhé, tam je také část mostu pro pěší a cyklisty. Je tu ještě jedna na každé straně koleje. Lidé začali umisťovat “visací zámky lásky” na plotě mezi kolejnice a pěší zóny od 2008.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Mnichov do Kolín nad Rýnem Vlaky

 

Viadukt z Chamborigaud, Francie

Viadukt z Chamborigaud, Francie
France staré vlaky most

 

Najdete tento nádherný půlkruhové obloukové mosty vlaku ve francouzské vesnici Chamborigaud, dokončeno v 1867. To je ještě v použití dnes.

Kamenný viadukt překročí řeku Luech. To je zakřivený most s celkovou délkou 387 metrů. nicméně, je to velmi úzký široký pouze 14m. Mostu o Chamborigaud křivce stojí proti proudu, Na rozdíl od většiny ostatních mosty tohoto druhu.

Lyon Marseille Vlaky

Paříže do Marseille Vlaky

Jsem rád, že Marseille Vlaky

Bordeaux do Marseille Vlaky

 

Santa Giustina Železniční most, Itálie

Santa Giustina Železniční most, Itálie
Itálie historický vlak most

 

Vlak viadukt je číslo 31 na seznamu světových nejvyšších železničních mostů. Stojí 145 metry vysoká a jen 78 metry dlouhé. Je situován na konci Santa Giustina jezero v Dermulu, Severní Itálie.

Jezero Santa Giustina je člověkem, a voda, která teče z ní vyrábí elektřina. To je také dobře-známý pro vodní sporty a kanoistika.

Milán Dermulo Trento Vlaky

Turin do Dermulo Trento Vlaky

Padua na Dermulo Trento Vlaky

Venice do Dermulo Trento Vlaky

 

Připraveni přijmout vlakem na vlakových Bridges vidět všechny tyto divy lidské činnosti? Rezervovat místo a neplatí žádný rezervační při www.saveatrain.com.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbreathtaking-train-bridges-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)