Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 24/12/2021)

Tančící draky, jednorožci, a létající prasata. Ano, prasata! Oslavte rok prasete, Oslavit čínský Nový rok v Evropě!

čínský Nový rok, také známý jako Jaro Festival nebo Lunární Nový rok, je nejdůležitější událost v čínském kalendáři. Je to zvláštní příležitost poznamenán rodina setkání, potravinové rituály, nabídky v chrámech, a - samozřejmě - ohňostroje. Oslavit čínský nový rok v Evropě je něco zvláštního. Je to jedinečná příležitost podílet se na starověké čínské tradici, sahající 4000 let. Nenechte si ujít na to, když máte šanci!

 

Celebrate Chinese New Year in Europe, 2019

 

Č. 1 pro oslavu čínského nového roku v Evropě | Madrid, Španělsko

Počet Číňanů žijících v Španělsko výrazně vzrostl v posledních letech, a tento nárůst byl odráží úroveň čínských oslav Nového roku v zemi. v 2019, očekávat nic jiného.

Za třetím rokem, španělský kapitál je místo, kde na oslavu čínský Nový rok v Evropě ve Španělsku, s kulturním a slavnostního programu organizovaného čínskou ambasádou. koncerty, dílny, pouliční průvody, a gastronomické trasy vše bude součástí oslav se konala v okrese userA - domov v Madridu Chinatown.

 

Paříž, Francie

Paříž není prvním městem vás napadne, když přemýšlení o místo oslavit čínský Nový rok v Evropě. Ale toto magické romantický město promění v město čínského oslav během slavnosti.

Paříž není jen o efektní průvody a propracované dekorace ačkoli. Jeho nejlépe střeženým tajemstvím v průběhu této doby jsou dva buddhistické chrámy se nachází v 13. okrese. Tady rodiny z Čína, Vietnam, a Kambodža přicházejí poklonit a přivítat v Nový rok. Užijte si ukázky čínské umění a řemesel, vaření, a tradiční tanec a hudba. Podívejte se na město světel opravdu žít až do této roční době jejího názvu. A nejlepší na tom je, že můžete cestování vlakem z Paříže do Amsterdamu a oslavit v obou městech!

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

Oslavit čínský Nový rok v Evropě, Paříž

 

Amsterdam, Nizozemí

Zábavný fakt: Amsterdam je neslavný Red-Light District je domovem skutečného buddhistickém chrámu. Každý rok, Čínský nový rok můžete oslavit v Evropě v Amsterdamu a okolí Fo Guang Shan On Hua se speciálním programem.

Tato část města je také skvělé, pokud máte chuť na autentické čínské jídlo. Chytit sami jídlo v proslulé Viz paláce (První plovoucí čínské restauraci v Evropě) nebo v jedné z mnoha čínských restauracích na Geldersekade.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Oslavit čínský Nový rok v Evropě, Haag

 

Poslední Oslavte čínský Nový rok v Evropě | Anglie

Londýn Anglie si zakládá na který se může pochlubit tím, že má největší světový způsob, jak oslavit čínský Nový rok v Evropě, mimo Asii. Tak, samozřejmě, toto je jeden, který zasáhnete, když oslavujete čínský nový rok v Evropě.

Toto město má jeden den festival poškozeno plný aktivit, včetně tradičních potravin, každoroční průvod, představení, a tradiční řemesla. (Měl jste nás na tradiční potraviny!) Počítat s námi!

V Anglii se tyto slavnosti konají ve třech hlavních oblastech; Trafalgarské náměstí, čínská čtvrť, a Shaftesbury Avenue. Každý je jedinečný v konkrétních činnostech a akce nabízejí; Návštěvníci budou mít těžké rozhodování, které do činění.

Chinatown nabízí to nejlepší z nejlepších, pokud jde o tradiční potraviny. Ujistěte se, že jste knihu brzy na zajištění stůl v jedné z mnoha pohádkové restaurace. Chinatown dostane vyzdobil v nejvíce pohádkové dekorace s štěstí červené lucerny a prapory. Čínské tanečních skupin a interpretů lze nalézt nastavit na mnoha stupních v průběhu. London může být nováček na čínský nový rok scénu, ale každým rokem se stává větší a lepší a my se nemůžeme dočkat, až uvidím, co se stane v 2019!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Jaký je nejlepší způsob, jak oslavit čínský nový rok v Evropě a dostat se do jednoho z těchto měst? Vlakem, samozřejmě! Použití SaveATrain rezervovat nejlepší řešení během několika minut!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkaz na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-chinese-new-year-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)