Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Líbí se vám cestování vlakem? Líbí se vám vidění úžasné hrady v zemích, jako je Francie? Pokud je to ten případ, pak jste na správné místo. To proto, že tento článek “10 Půvabné zámky ve Francii Vlak” vám dá konečný seznam deseti nejkrásnějších zámků ve Francii. A co víc, my vám řeknu, jak jich dosáhnout vlakem!

 

1. Zámek Chenonceau

Zámek Chenonceau je jedinečná, protože ho postavil na základech mlýna v uživatelské 16čt století. Můžete snadno dostat to přes vlak jako je zámek velmi blízko stanice. Můžete se dostat do něj z Tours, hlavní město poměrně blízko k hradu.

Nantes Tours Vlaky

Lille do Tours Vlaky

 

 

2. Zámek Chantilly

Nachází se v Chantilly Estate, Tento hrad je opravdu stojí za návštěvu, jakmile vidíte, jak to vypadá. Je v blízkosti centra města Paříž což činí cestování do ní vánek.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

3. Palác Fontainebleau

Ano, je to technicky palác, ale koho to zajímá, je to úžasné! Postavili Fontainebleau zpět v 12čt století, a to ještě vypadá působivé a dobře udržované. Je to také snadné navštívit. Můžete ji dostat z Paříže za necelou hodinu Transilien linky R.

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

4. Hrad Breteuil

 Chateau de Breteuil

Můžete je najít nádherný hrad v rámci národní přírodní park to je přímo mimo Paříž. nicméně, návštěvu tohoto krásného zámku vlakem je trochu komplikovanější, protože je tam jen raketoplán, který jede přímo na něj. Přinejmenším stále můžete vychutnat jízda vlakem do Paříže!

Strasbourg do Paříže Vlaky

Zurich do Paříže Vlaky

Frankfurt je Pařížské Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

 

5. Zámek Chambord

Zámek Chambord Je to opravdu fascinující a impozantní hrad, který stojí za návštěvu. Dostat se do toho, budete potřebovat taxi nebo kyvadlovou dopravu od města Blois. nicméně, dosahující Blois je přístupná z mnoha měst ve Francii. Můžete se dostat do ní za méně než hodinu a půl při cestě z Paříže.

 

6. Chateau d'Amboise

Hrad Amboise je jedním z nejkrásnějších zámků ve Francii. Je to skutečný skvost architektury od renesance. Se můžete dostat na zámek snadno vlakem z několika městech ve Francii prostřednictvím TGV nebo Intercity vlaky.

 

 

7. Slavný zámek Chateau de Monte-Cristo

Důrazně doporučujeme tento roztomilý, zámeček jako slavný Alexandre Dumas to postaveno! Můžete dosáhnou Zámek Monte Cristo Snadno se místní železniční linky, jak je to přímo v Paříži! S tím na mysli, si můžete vzít jakékoliv vlakem, pokud jste přichází z nějakého jiného místa.

 

8. Úžasný zámek Chateau d’Azay-le-Rideau

Charming Castles in France - Chateau d'Azay-le-Rideau

Je to opravdu nádherný zámeček postavený přímo na ostrově v malé jezero! Nemůže dostat nějakou hezčí než toto. Můžete se dostat do zámku jednoduše tím, že půl hodiny vlakem od města Tours. Pak budete muset provést pouze 20 minut chůze k hradu.

 

9. Hrad Haut-Koenigsbourg

To nemusí být jedním z nejkrásnějších zámků ve Francii, ale museli jsme ji zahrnout. Zámek je s bohatou historií, a je to opravdu dech beroucí, a to nejen ve své půvabné cestě! Nejbližší vlakové nádraží k zámku je v Selestat, a můžete ji dostat z Štrasburk nebo několik dalších měst v okolí.

Paříže do Štrasburku Vlaky

Luxembourg do Štrasburku Vlaky

Nancy do Štrasburku Vlaky

Basel do Štrasburku Vlaky

 

 

10. Chateau de Pierrefonds

The Chateau de Pierrefonds je bezesporu zaslouží, že jsou na seznamu asi nejkrásnějších zámků ve Francii. Můžete dosáhnout pouze hrad tím, že vlak Compiegne, pak že vezme autobus do Pierrefonds.

 

Pokud budete potřebovat více informací o cestování vlakem 10 Půvabné zámky ve Francii Vlak, můžeš kontaktujte nás prostřednictvím našich stránek.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcharming-castles-france%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)