Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 11/06/2022)

Výčet nejlepších měst v Evropě pro vegetariány začíná se konečně dostat delší. It might have been slightly slow to get going but the vegetariánský Scéna je konečně vzlétne. Všichni víme že maso-centric pokrmy dominují menu V mnoha evropských zemích. Ale věci se změnily. Tyto dny, nemusíte hladovět, pokud jste na cestách vegetariánská. Stejně tak budete muset obstarávat výhradně pro sebe.

 

Zde jsou některé z Nejlepší města v Evropě pro vegetariány a jak se tam dostat vlakem.

 

Nejlepší města v Evropě pro vegetariány

Nejlepších měst v Evropě pro vegetariány: Berlín, Německo

Upřímně řečeno, bude maso prosté má jedny z více vlasteneckých restauranteers swoling při pomyšlení, ale i pro restaurace, které přijali ji, bereme Klobouk dolů před vámi! Berlin nyní nabízí neuvěřitelnou škálu vegetariánských restaurací. Mluvíme vegan zmrzlina impozantní Veggie Burger. Většina vegetariánská restaurace v Berlin je vysoce kvalitní a také mimořádně trendy. Berlín byl dokonce jmenován The New Vegetariánské hlavní město na světě Saveur v 2015. A dokonce i na těch tradičních restaurací, tam jsou možnosti vhodné pro vegetarián jedlíci mezi námi.

Mnichov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Nejlepších měst v Evropě pro vegetariány: Barcelona, Španělsko

Jsme naprosto milují Sain a jak to přijali Vegetariánská a Vegan jídlo! Barcelona, zejména, Je proto chce být příjemný, that it declared itself ‘veg-friendly, přítel veganské a vegetariánské kultury‘v březen 2017. Radnice i produkoval své vlastní vegetariánské vodítko do města a vyzvala jeho obyvatele vyzkoušet maso bez pondělí. Jako většina míst, najdete kombinaci jednoduchých Veg-friendly místech a čistě veganských restauracích, jako je BioBento a vhodně pojmenovaný veggie Garden. dort milenec? Pak musíte navštívit Santoni Cafe, který slouží veganské pizza, vegan vdolky, a vegan croissanty, kromě jiných pochoutek.

 

Nejlepších měst v Evropě pro vegetariány: Stockholm, Švédsko

Pokud hledáte pro jemné jídelní vegetariány jízdného pak nehledejte nic jiného než Stockholm. Tento oblíbený skandinávským městem určitě je náš seznam pro Nejlepší města v Evropě pro vegetariány. Je to také super snadné se dostat vlakem! Jeden vegetariánská restaurace nenechte ujít: Mnozí si myslí, Hermans (www.hermans.se) je nejlepší vegetariánská restaurace v Evropě. Nabízejí all-you-can-eat vegetariánský bufet s neuvěřitelným výhledem na město.

 

Nejlepších měst v Evropě pro vegetariány: Londýn, Anglie

Překvapený? Nemysleli jsme si tak! Londýn má všechno vlastně! Včetně ohromující množství možností Vegan. Soho se může pochlubit první all-zelenina hospodu země - Trenér & Koně je Londýn (a možná Anglie je) Nejznámější vegetariánská restaurace. Nabízí veganské a vegetariánské svažuje na britských hospodských klasik. Pokud máte pocit, odvážnější poté Vanilla Black je místo, kde musíte být! Doporučujeme ledový avokádo s olivovým strouhance a topinambur dort s para ořechy mlékem a zelím. Zní to lákavé pro každého, nejenom vegetariáni.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Nejlepších měst v Evropě pro vegetariány: Glasgow, Skotsko

Glasgow – Nevadí jen vegetariánská, to je jeden z země je většina měst vegan-friendly a stále rostoucí útočištěm pro všechny věci vegetariánských.

Vypadá to, že je tu nová vegetarián nebo vegan hotspot Otevření téměř každý týden, a poptávka po ní je určitě tam. Čas od času byl zvolen nejvíce vegan-friendly místo ve Velké Británii. VegFest (Největší evropský festival vegan) také přidal Glasgow do svého seznamu.

 

Došlo není lepší čas než nyní, aby si vlakem do kdekoli v Evropě SaveaTrain pokud jste vegetarián nebo vegan!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcities-europe-vegetarians%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)