Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 28/01/2022)

Zelené parky, turistické stezky v horách, a pohodlné počasí je ideální pro zábavu venku. Evropská kosmopolitní města mají vše, abyste mohli vyzkoušet všechny outdoorové aktivity, které Evropa nabízí. Od cyklistiky v Amsterdamu po surfování v Mnichově, tyto 7 nejlepší města pro outdoorové aktivity v Evropě jsou ideální prázdninová destinace.

 

1. Nejlepší města pro outdoorové aktivity v Evropě: Amsterdam, Nizozemí

Když je město postaveno kolem říčních kanálů, jste povinni strávit dovolenou venku. Amsterdam je známý jako město, které je pro cyklisty nejpříjemnější v Evropě. Jízda na kole není pro místní obyvatele jen prostředkem dopravy, ale také způsobem života.

Cyklistika je v Evropě skvělá outdoorová aktivita, pro cestování a poznávání. Další možností je poznávání města na lodi, pod krásnými mosty a nizozemskou architekturou. Na cestě, můžete skočit na drink do jiné kavárny boa nebo do půvabné restaurace u řeky Amstel.

Čerstvý vzduch, modrá obloha, a měnící se krajina vytvářejí perfektní prostředí pro udržení aktivní a ve formě na dovolené.

Vlakem do Brém do Amsterdamu

Hannover do Amsterdam vlakem

Bielefeld do Amsterdam vlakem

Hamburk do Amsterdam vlakem

 

Amsterdam canals outdoor activity

 

2. Ženeva, Švýcarsko

Švýcarsko má nejkrásnější pohledy v Evropě, a Ženeva je obklopena ohromující přírodou. Tím pádem, místní obyvatelé vytěží maximum z názorů a zemí kolem nich, zůstat venku a aktivní. Například, Ženevské jezero, známé také jako jezero Leman je oblíbené pro vodní sporty.

Jízdy lodí, rybolov, jízda na kajaku, plavání, nebo rafting, v Ženevském jezeře je jen několik outdoorových aktivit. Můžete si pronajmout loď nebo si vzít za přijatelnou cenu kurz plachtění.

Pokud jste horský člověk, pak jsou švýcarské Alpy na krátkou cestu od města. Hora cyklistika, turistika, kempování, a lyžování v zimě jsou v Ženevě skvělé outdoorové aktivity.

Lyon do Ženeva vlakem

Curych do Ženeva vlakem

Vlakem do Paříže do Ženevy

Bern do Ženeva vlakem

 

 

3. Nejlepší města pro outdoorové aktivity v Evropě: Mnichov, Německo

Mnichov je domovem jednoho z největších městské parky ve světě, Anglická zahrada. Obrovské a zelené krajiny jsou ideální pro outdoorové aktivity, tak umístění Mnichova na vrchol 7 nejlepší města pro outdoorové aktivity v Evropě.

V anglické zahradě, můžete zůstat aktivní, běháním nebo chladem, na piknik u vody, slunění, a plavání. Dalším skvělým místem pro outdoorové aktivity v Mnichově je umělá řeka Eisbach, v anglické zahradě. Je to oblíbené místo pro surfaře, kteří chytají vlny a cvičí své pohyby.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichov vlakem

Bonn do Mnichov vlakem

 

Munich Germany river surfing

 

4. Vídeň, Rakousko

Pobyt ve městě nebo vycházky do přírody, Vídeň je úžasné město pro outdoorové aktivity v Evropě. Plavba po Dunaji, nebo míří mimo rušné centrum do Lainzer Tiergarten přírodní rezervace, Vídeň nabízí mnoho outdoorových aktivit, které může nabídnout každý typ cestovatele.

Pokud se rozhodnete zůstat v centru, jeden z nejlepších způsobů, jak vyrazit na prohlídku, je prohlídka Segway nebo plavba po řece Dunaj. Ale, pokud chcete prozkoumat Vídeň jako místní, a objevovat jeho skryté drahokamy, pak je přírodní rezervace dokonalá.

25 km čtverečních lesů a divoká zvěř na vás čekají v největším městském parku ve Vídni. Chodit okolo, běhat, nebo mít piknik v této zelené oáze, které učiní vaše vídeňský dovolená kompletní.

Vlakem do Salzburgu do Vídně

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Walking in the woods Outdoor Activities in Vienna

 

5. Nejlepší města pro outdoorové aktivity v Evropě: Zurich, Švýcarsko

Když jsou vrcholy a krajiny alpských hor kolem, a ohromující jezero před námi, jste povinni být jedním z nejlepších měst pro outdoorové aktivity v Evropě. Curych je zábavné a pulzující město, kam můžete cestovat vlakem SZU na rozhlednu. Vyhlídková věž se nachází na Uetilbergu, nádherná hora města s nádherným výhledem do okolí.

Máte-li rádi pěší turistiku, pak můžete sjet dolů do centra různými turistickými stezkami z Uetilbergu. Další skvělou outdoorovou aktivitou v Curychu je zábava na pravém břehu řeky, ve hře plážového volejbalu nebo jen relaxujte, na Flussbad Oberer Letten, místo pro místní hangouty.

Pokud to chcete udělat jako turista v Curychu, pak naskočte na loď na plavbu kolem Limmatschifffahrt, která vás zavede pod město 7 mosty.

Interlaken do Curych vlakem

Luzern do Curychu vlakem

Lugano do Curych vlakem

Ženeva do Curych vlakem

 

The observation tower view in Zurich, Switzerland

 

6. Pěkný, Francie

Běh nebo těší ranní plavání v moři, je jednou z nejvznešenějších aktivit. I když jste na dovolené, zůstat aktivní a tvarově vyvážený s ochutnávka místní kuchyně a hýčkat se. Na vrcholu toho všeho, aktivní stav mysli se cítí báječně, když vás Francouzská Riviéra inspiruje a spojí s energií a vitamínem c.

Nice je úžasné město pro outdoorové aktivity v Evropě. Jízda na koni na pláži, plavání, hledají mušle, a mít piknik při západu slunce jsou všechny skvělé outdoorové aktivity, abyste si mohli užít to nejlepší z Francouzské riviéry.

Lyon do Nice vlakem

Paříž do Nice vlakem

Cannes do Paříže vlakem

Cannes do Lyon vlakem

 

Horseback riding Outdoor Activities in Nice, France

 

7. Nejlepší města pro outdoorové aktivity v Evropě: Florencie, Itálie

Florencie je jedno z nejkrásnějších měst v Itálii. Město můžete objevovat jako všichni turisté, nebo ve zcela speciálním a nezapomenutelným způsobem. Chůze nebo jízda na kole po památkách a vyhlídkách jsou ve Florencii dvě fantastické outdoorové aktivity.

nicméně, pokud chcete vyzkoušet dvě mimořádné outdoorové aktivity, a několik nejlepších outdoorových aktivit v Evropě, zkuste let horkovzdušným balónem a seskok padákem. Architektura a parky Florencie jsou ohromující a pohled shora vás doslova nadechne.

Pokud chcete porazit davy turistů a vyzkoušet nové outdoorové aktivity, pak je Florencie úžasným městem pro outdoorové aktivity v Evropě.

Janov do Florencie vlakem

Parma do Florencie vlakem

Milán do Florencie vlakem

Benátky do Florencie vlakem

 

Air baloons in Florence Italy

 

Outdoorové aktivity v Evropě

Evropa je plná překvapení. Bez ohledu na to, kolikrát jste cestovali do Evropy, vždy existuje nové dobrodružství. Náš 7 nejlepší města pro outdoorové aktivity v Evropě jsou ideální pro dobrodruhy a cestovatele hledající vzrušení. Dále, těm z vás, kteří prostě chtějí prozkoumat krásnou přírodu a krajinu.

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme najít nejlevnější jízdenky na vlak na kteroukoli z těchto outdoorových aktivit.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „7 nejlepších měst pro outdoorové aktivity v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/cities-outdoor-activities-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)