Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 14/01/2022)

V Kolíně nad Rýnem Festival rozhodně stojí za přidání do svého seznamu kbelíku. 1.5 Milion lidí, kteří se účastní téměř každý rok, souhlasit! Známý také jako páté sezóny, Tento světově proslulé festival je to určitě zážitek na celý život. V Kolíně nad Rýnem karneval není jen zábava, ale také super snadné se dostat na vlak, s pomocí Zachránit Vlak Zde jsou naše tipy The Cologne Festival 2019 a jak se tam dostat vlakem.

 

Cologne Festival Costumes

Co je třeba Pack pro Cologne Festival:

Je čas jít kostým nakupování. Kdo by neměl rád oblékání? Styl je poněkud odlišný od brazilských karnevalů. Myslet více „pruského vojáka“, s velkou dávkou make-up a flitry!

Kolín nad Rýnem karneval je především festival maškarní, tak použijte svou představivost! Světlejší, tím lépe.

U koulí a dalších vnitřních akcí, tenké kostýmy jsou doporučeny. Pokud opravdu chcete, aby Zkusenosti tento festival, pak budete muset jít ven! Jen nezapomeňte nosit něco teplého vespod! Skutečný fanoušek Kolín nad Rýnem karneval není odradit počasí! Hosté, kteří přijedou na poslední chvíli najde masky, kostýmy, a make-up v mnoha obchodech v centru města. Jako poslední možnost, jednoduchý červený papír Nos je vše, co potřebujete. want some info o šatech.

Mnichov do Kolín nad Rýnem Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

Jak se dostat do Kolína festival:

Budeš chtít chytit vlak do Kolína nad Rýnem hlavní stanice. To je také jeden z nejvýznamnějších železničních uzlů v Evropě, takže nebudete bojovat najít čas, který vám vyhovuje s SaveATrain.

Můžete cestovat do Kolína festivalu rychle a pohodlně z velkých měst v Německu a dalších evropských zemích: Každý den, více než 1,300 vlaky jezdí mezi Kolínem a destinací celém Německu i v zahraničí. Upozorní na služby zahrnují mezinárodní vysokorychlostní vlaky, které spojují Kolín nad Rýnem s Londýn, Paříž, Amsterdam, a Brusel. s železniční doprava vysokorychlostní Frankfurt nad Mohanem, nádraží Koln-Deutz - druhý terminál pro vysokorychlostní vlaky ICE v Kolíně nad Rýnem - a v Kolíně nad Rýnem / Bonnu Letiště stanice, Kolín nad Rýnem dále rozšířila svou důležitou roli jako centrální rozbočovač pro železniční doprava.

Místní veřejné dopravy v Kolíně nad Rýnem a okolním regionu je také vynikající, představovat podzemí, tramvaj, a autobusová doprava které vám zajistí optimální mobilitu během vašeho pobytu v Kolíně nad Rýnem.

Informace uvedené na Německá železnice železnice Společnost zahrnuje nejen jízdního řádu, ale i připojení plány tramvajové a autobusové plus čas potřebný k dosažení nejbližší zastávku nebo stanici na úpatí.

Amsterdam Kolín nad Rýnem Vlaky

Rotterdam-Kolín nad rýnem Vlaky

Antverpy, Kolín nad rýnem Vlaky

Paris do Kolína Vlaky

 

Německá železniční vlaky v HbF nádraží

 

Kölsch dialekt v Kolíně nad Rýnem karneval

Porozumět “zvláštní” Cologne Carnival kultura, budete muset naučit několik typických výrazů z Kölsch dialektu. Pokud jsou pro vás nové, nezačnou pochybovat o své znalosti němčiny – většina Němců je neznám buď.

Půjčil, nebo: Půjčil

Karneval, také známý jako “fifth Season,” má takové zvláštní místo v srdcích většiny Kolína obyvatelé že mají mnoho slov pro to. Ačkoliv karnevalu, nebo “Půjčil,” je řekl, aby začal v listopadu 11 každý rok, opravdu “skvělé dny” začínat Ladies’ Noc, nebo “Dámský masopust” ve čtvrtek předtím a běží až do úsvitu Popeleční středy.

Lucembursko do Kolína nad rýnem Vlaky

Pane Vlaky do Kolína nad rýnem

Zurich do Kolína nad rýnem Vlaky

Ženeva do Kolín nad rýnem Vlaky

 

 

Kölsch

Kölsch: Je to jediný jazyk, můžete pít. To je ten běžící roubík v Kolíně nad Rýnem, kde dialekt a rodné vařit sdílejí stejný název. Za normálních okolností sloužil v vysoký, štíhlé sklenky, Během karnevalu v Kolíně nad Rýnem je to plastové kelímky jen ne rozbitné sklo nemá na ulici. Měli byste chytit Kölsch na Brauhaus, ačkoli, pamatovat: přinést hotovost. Je to jediný způsob, jak koupit vstupenky na pití v balené hospody.

Berlín do Kolín nad rýnem Vlaky

Norimberk do Kolín nad rýnem Vlaky

Bonnu do Kolína nad rýnem Vlaky

Stuttgart do Kolína Vlaky

 

Řezník

A “Řezník” je velký muchlovat. Během slavností Kolín nad Rýnem karneval, očekávat, že si políbil (“foukané,” nebo být v pořádku: “jebutz”) více než obvykle. Kompletní cizinci distribuovat neškodné zobáky na cizím’ tváře, Ačkoli někteří mokré Butzcher (ve standardním Kölsch, “Butz”) mohou také rozmazání Carnival make-up celého obličeje.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Dresden do Cologne Vlaky

Aachen do Kolína Vlaky

 

Weetschaff

Toto slovo se vztahuje k hospodách, tyče, nebo restaurace. Téměř všechny z nich se účastní slavení Kolín nad Rýnem karneval. Oni vyklidit nábytek vytvořit velký taneční parket a zdobí vše barevně po dobu šesti dnů oslav v řadě. V mnoha místních hospodách, pouze Kölsche hudba hraje (písně v dialektu Kölsch). Budete často najdou až 300 metrů dlouhé fronty v přední části tradiční hospody.

 

Co je Weiberfastnacht?

Časně ráno, ulice zaplní Cologne Festival hlupáky v kostýmech. v přesně 11:11 dopoledne, pouliční karneval je oficiálně zahájil starosta města Kolína nad Rýnem a v Kolíně nad Rýnem karneval triumvirátu.

Zajímavý fakt: ženy (Ženy)

v 1824 v Beuel, Součástí Bonn, skupina praček vytvořila svůj vlastní karnevalový výbor. Zdá se, že byli unavení z praní prádla, zatímco všichni ostatní se slaví Karneval. Oni zaútočili na radnici a převzal vládu města. (Nyní si ... Karneval je čas, kdy se vládní představitelé otevřeně karikován, a falešný vláda je volen. Dnes, tento „útok radnice Beuel“ ženy je uveden živě v televizi. Dívčí síla!

 

 

Rozvrh kolínského karnevalu:

 • březen 1: Carnival pátek

  • Tento den je ve skutečnosti den odpočinku. Ale neměli bychom brát příliš vážně. Četné sessions a kuličky se uskuteční ve večerních hodinách v tento den. Takže pokud jste chtěl strana, budete mít jistotu, aby si z.
 • březen 2: Carnival sobotu

  • Po karnevalu brunch s Kölsch pivo, je zde vystoupení v bivaku karnevalu společnostech s vojenskou tradicí v Neumarkt. Ve večerních hodinách si můžete zajít do Ghost Parade.
 • březen 3: Carnival neděli

  • začíná na 11:11 dopoledne, školní a sousedské průvody březen přes centrum města, představovat kostýmované školní skupiny a původní maškarády představené sousedství kluby.
 • březen 4: Rose pondělí

  • Vrcholem relace je velký průvod na Rose pondělí. Plováky začnou průvodem přes město na 10 dopoledne. Účastníci foukat polibky na kostýmech davům, které lemovaly cestu průvodu.
 • březen 5: Masopustní úterý

  • V poledne tam jsou přehlídky se skupinami kostýmech hodokvasu na předměstí. Potom, oslavy pokračovat až do půlnoci, když sláma postava nazývá „Nubbel“ je pohřben nebo spáleny.
 • březen 6: Popeleční středa

  • Ráno, Katolíci chodí do kostela přijímat kříže s popelem na čele na znamení pokání. Ten večer, letošní karneval sezóna je tradičně uzavřena na rybí večeři.

 

Máme vás přesvědčil k účasti na festivalu v Kolíně nad Rýnem 2019, dosud? Získejte lístky na vlak z Vlak Sava A během několika minut pomocí žádné dodatečné, otravné poplatky! To znamená více peněz pro Weetschaff ?

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcologne-festival%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)