Čas na čtení: 8 minut
(Aktualizováno: 13/05/2022)

V Evropě je mnoho úžasných měst, která můžete navštívit. Každé město a ulice má svůj charakter a kouzlo. Vibrující, plné skvělých kaváren, butiky, pouliční umění, důmyslné umělecké galerie, a ekologické, pokud jste na nich nebyli 12 nejchladnější čtvrti v Evropě, Zde je několik důvodů pro upřesnění seznamu vaček.

 

1. Nejchladnější sousedství v Evropě: Neukolln, Berlín

Daleko od hlavního turistické atrakce v Berlíně, sousedství Neukolln je institut sám o sobě. Chladná čtvrť je směsicí starého a nového, kultur, zdvořilost, a rekreační zeleně.

Kababy, galerie umění, a střešní tyče vedle zelených parků činí sousedství Neukolln jedním z nejlepších v Evropě. Po skvělém dni venku obrovský Tempelhofer Feld, nebo Britzer Garden můžete pokračovat do idylické vesnice Richardplatz nebo na parkoviště Klunkeranich otočené na střešní bar.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

Gardens in Neukolln, Berlin Germany

 

2. Holešovice, Praha

Zelené parky, pivní zahrádky s výhledem na řeku, a současníka muzeum umění je jen několik z nich skryté drahokamy v nejhezčí pražské čtvrti Holešovice. Holešovice jsou domovem českých umělců a mladých rodin, kteří tráví volný čas v Letenských sadech a stolují v mnoha bistrech v okolí.

Kdysi průmyslový areál v Praze se dnes proměnil v kreativní prostor pro designéry a designéry kreativní mysli. Tak, není divu, že v jedné z nejlepších čtvrtí v Evropě sídlí svérázné kavárny, designové obchody, a umělecká centra.

Norimberk do Prahy vlakem

Mnichov do Prahy vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vídeň do Prahy vlakem

 

Landscape of Holesovice, Prague

 

3. Nejchladnější sousedství v Evropě: Ostiense, Řím

Ostiense není typická italská čtvrť, ale to je přesně to, co to uvádí 10 nejchladnější čtvrti v Evropě. A bývalá továrna přeměněna na muzeum umění, pouliční umění místo fontán, trendy kavárny, a 1 nekatolický hřbitov, kde romantičtí básníci Keats a Shelley našli své místo věčného spánku, Ostiense není jako žádná jiná kapuce.

Kdysi šedá skvrna v italském hlavním městě se postupně změnila na místo živých barev a kreativity. navíc, zde můžete navštívit mimořádnou Caiusovu pyramidu a obdivovat její fresky, na cestě do Eataly za italským jídlem. Pokud chcete žít jako místní, ubytování v trendy Ostiense je mnohem levnější než v přeplněných turistických čtvrtích v Římě.

Z Milána do Říma vlakem

Florencie do Říma vlakem

Z Benátek do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

4. Sousedství South Pigalle Paříž

Procházka dolů SoPi, na Rue des Martyrs, domů do konce 200 kavárny, čokoládovny, a bary, South Pigalle je místo v Paříži. Kromě toho, že South Pigalle je potravinářským nebem, v chladné čtvrti můžete objevovat úžasná muzea a umění. Jedním z nejvýznamnějších muzeí je Muzeum romantického života. V Musee de La Vie Romantique můžete rozšířit své znalosti o romantickém období francouzské historie.

Pro odpočinek od dobrého bydlení, můžete zamířit na barevné basketbalové hřiště Pigalle. Pigalleovo basketbalové hřiště je zrekonstruované, navrženo v živých barvách, za nejlepší basketbalový zápas všech dob. Paříž je skvělá místo dovolené a jeden z nejvíce fantastická prázdninová místa se skvělými basketbalovými hřišti v Evropě.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

atmosphere in South Pigalle Neighborhood In Paris

 

5. Nejchladnější sousedství v Evropě: Čaj, Moskva

Barevná a živá čtvrť Arbat je svěží vzduch v přeplněném centru Moskvy. Arbat najdete plný kouzla, s barevnými budovami, kavárny, a pouliční umění. Při procházce po Arbatu, objevíte duši kosmopolitního města. Slavná ulice Old Arbat v historické čtvrti Arbat v Moskvě si zachovala svůj význam jako obchodní centrum, z 15. století.

V dnešní době, čtvrť Arbat je plná elegantních butiků, obchody se suvenýry, řemesla, a mnoho dalších pokladů. Dále, zatímco tato oblast je velmi turistická, zjistíte, že je to uvolněné, a scénický. Užijte si to nejlepší z Arbatu, vyčkejte několik dní na cestě do Moskvy, alespoň. Tudy, můžete prozkoumat to nejlepší z Moskvy a krásy jedné z nich nejúžasnější místa k návštěvě v Rusku.

 

 

6. 7okres Budapešť

Mladý a zábavný, 7. obvod v Budapešti je krajinou divů pro cestovatele. Se skvělými bary, nejlepší únikové místnosti v Budapešti, večerní trh, a kulturních akcí, tato čtvrť vždy bzučí, v dobrém. Tato skvělá čtvrť je také židovskou čtvrtí v Budapešti, takže můžete také navštívit velkou synagogu, orientační bod sám o sobě.

navíc, staré ulice se staly úrodnou půdou pro omlazení maďarské kultury. Kromě restaurací a obchodů, hlavní atrakcí v 7čtvrtí jsou ruinové bary. Oslava vašeho nejlepšího přítele svatba, nebo narozeniny ve starodávném bizarním baru jsou zážitkem speciálním pouze pro nejlepší čtvrť Budapešti.

Vídeň do Budapešti vlakem

Praha do Budapešti vlakem

Mnichov do Budapešti vlakem

Graz do Budapešti vlakem

 

Bar in the 7th District of Budapest

 

7. Nejchladnější sousedství v Evropě: Langstrasse Curych

Přeloženo jako nejdelší ulice, čtvrť Langstrasse v Curychu rozbíjí vše, co víte o přesné zemi. Langstrasse je curyšský zlý chlapec, boky, dobrodružný, s jasnými neonovými světly a vždy připraveni na párty. Společnost Langtrasse má abludiště potravin, tyče, a kluby na noční čepici, stačí si vybrat.

navíc, nejúžasnější čtvrť je jednou z nich nejpřátelštější LGBT destinace v Evropě. Tady si můžete dát své drážky v baru/pizzerii Les Garcons, který je přátelský k LGBT, například. dospět k závěru,, tato úžasná čtvrť málokdy spí a bude vám vyhovovat v mnoha etnických restauracích, strany, a afterparty samozřejmě.

Interlaken do Curychu Vlak

Z Lucernu do Curychu vlakem

Bern do Curychu vlakem

Vlakem z Ženevy do Curychu

surreal picture in a Coolest Neighborhood in Langstrasse Zurich

 

8. Amsterdam sever

S rozsáhlými zelenými plochami, krásná architektura, a okouzlující malá vesnice, Amsterdam-Noord má všechno. Chladná čtvrť je přímo přes řeku IJ, Noords poskytuje úžasné místa na piknik a místa koncertů živé hudby. Kromě všech těchto kouzel, Amsterdam-Noord je domovem nejvyšší houpačky v Evropě, pro milovníky adrenalinu.

nicméně, pokud plánujete více aktivní dovolenou pak je řeka jako stvořená venkovní aktivity. Cyklistika, běh, a dokonce i plavba lodí, River IJ je perfektní. Sečteno a podtrženo, Amsterdam-Noord je holandský malý svět v krásném městě Amsterdam. Možnosti jsou nekonečné, a atmosféra je fantastická, není divu, že se cestovatelé stále vrací do jedné z nejlepších čtvrtí v Evropě.

Brusel do Amsterdamu vlakem

Z Londýna do Amsterdamu vlakem

Z Berlína do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

 

Tulips By the canal in Amsterdam-Noord

 

9. Nejchladnější sousedství v Evropě: Shoreditch Londýn

Většina cestovatelů ví Shoreditch díky fantastickému trhu Brick Lane. nicméně, Shoreditch je nejlepším místem pro nakupování jedinečných kousků ve velkých nezávislých buticích. Toto je jen jeden příklad jedinečných stránek sousedství namalovaného graffiti. Shoreditch nemusí být dokonalý, ale rozhodně má svou vlastní duši.

Právě proto, že Shoreditch není typická klasická anglická čtvrť, stala se domovem místních umělců. Dále, tato městská čtvrť je nejlepším místem k vyzkoušení pouličního jídla na trhu nebo ve vyskakovacích oknech, zachyťte film ve střešním kině a za rohem hledejte skryté umění stěn. dospět k závěru,, Díky speciální postavě Shoreditch je to nejlepší čtvrť v Londýně.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Z Paříže do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Z Bruselu do Londýna vlakem

 

Coolest graffiti in Neighborhoods In Europe: Shoreditch London

 

10. Findhorn, Skotsko

Na nádherném skotském pobřeží s výhledem na Atlantický oceán, Findhorn je kouzelný. Zatímco se nachází v Morayshire, někteří tomu říkají vyrovnání, spíše než sousedství z městského hlediska. Findhorn je fantastická prázdninová destinace, zejména přímořské prázdninové destinace. Tady, najdete skvělé příležitosti pro vodní sporty, zábavu nebo odpočinek na pláži.

navíc, Findhorn má úžasnou ekologickou vesnici, a rekreační cestování je v dnešní době velmi trendy. Tato zelená strana dodává uvolněné oblasti trendovou atmosféru, spolu se skvělou krajinou a atmosférou.

 

Findhorn seaside, Scotland

 

11. Nejchladnější sousedství v Evropě: Vesterbro, Kodaň

Každý, kdo pobývá ve Vesterbro, řekne, že tato skvělá čtvrť má několik malých velmi odlišných čtvrtí. Jeden je mladý, svůdný, a jednou kodaňská čtvrť červených světel a druhá o tom má francouzskou eleganci. Vesterbro je plné kontrastu, takže každý, kdo navštíví Kodaň poprvé, najde něco skvělého podle svého vkusu.

Jinými slovy, Vesterbro je jednou z nejlepších čtvrtí v Evropě, protože má něco úžasného, ​​co může nabídnout každému. Od zeleně po skvělé restaurace, elegantní butiky, a komunitní dům Absalon, kde můžete povečeřet s místními, Komunita společnosti Vesterbro je velmi vstřícná a pohodová. Proto, není divu, že je Vestrbro na vrcholu 10 nejchladnějších čtvrtí v Evropě každý rok.

 

Coolest Neighborhoods In Northern Europe: Vesterbro, Copenhagen

 

12. Porta Venezia, Milán

Nejmódnější čtvrť v Miláně, Porta Venezia pořádá milánský týden módy a uzavírá se špičkou 12 nejchladnější čtvrti v Evropě. Umění, italské jídlo, za rohem od nejlepších nákupních míst v Miláně, přesto uvolněná Porta Venezia je malá Itálie, daleko od přeplněného turistického centra.

Port Venezia se pyšní uměleckými galeriemi přeměněnými na vily, kavárny, a zahrady, jako ohromující Giardini Publici. Skvělá atmosféra Porta Venezia láká místní obyvatele, expati, a cestovatelé se potloukat, mísit se, a večírek během přehlídky Milan Gay, a do té doby každý den. Tak, pokud plánujete a víkendový útěk v Miláně, je lepší to udělat na týden, alespoň.

Florencie do Milána vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Milán do Florencie vlakem

Benátky do Milána vlakem

 

Porta Venezia, Milan

 

My v Uložit vlak vám rád pomůže naplánovat výlet do 12 nejchladnější čtvrti v Evropě.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „12 nejchladnějších sousedství v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fcoolest-neighborhoods-europe%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)