Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 08/09/2023)

Couch surfing, kempování, road-trip – pokud jste tyto způsoby cestování již vyzkoušeli, jste připraveni skočit do něčeho nového. Následujících deset kreativních způsobů cestování vás přiměje objevovat nové aktivity a objevovat jedinečné neznámé destinace.

 

1. nebo učit angličtinu v Římě: Dobrovolník pro věc

Když budete mít vliv na komunitu, kterou navštívíte, bude to váš výlet, ještě více, jedinečný a nezapomenutelný. Zatímco většina cestovatelů prochází místy, volunteering in a community or wildlife reserve, například, je jedinečný způsob cestování. Tudy, můžete vidět krásná místa a zároveň něco změnit a pomoci zachovat konkrétní oblast, kterou navštívíte, a lidi, díky kterým je to neuvěřitelné.

navíc, dnes existuje mnoho organizací, které nabízejí ubytování, přeprava, a malý plat pro dobrovolníky. Proto, můžete dobrovolně pracovat s dětmi v Africe, A Nejlepší na cestování vlakem je, že vám ušetří čas odbavení a odjezdu na letišti Nejlepší na cestování vlakem je, že vám ušetří čas odbavení a odjezdu na letišti, nebo učit angličtinu v Římě, nebo učit angličtinu v Římě.

Mnichov do Hallstatt Vlaky

Innsbruck Hallstatt Vlaky

Passau na Hallstatt Vlaky

Rosenheim se Hallstatt Vlaky

 

Volunteer Is A Creative Way To Travel

 

2. nebo učit angličtinu v Římě

nebo učit angličtinu v Římě. Plavba je jedním z deseti kreativních způsobů, jak cestovat do vzdálených destinací. Například, A nebo učit angličtinu v Římě, nebo Karibik, je nejlepší způsob, jak dosáhnout těchto fantastických míst.

dodatečně, plavba vám ušetří starosti s překračováním hranic a vízy. navíc, během jedné plavby můžete navštívit několik zemí. Tím pádem, plavba vám ušetří potíže s překračováním hranic a vízem, plavba vám ušetří potíže s překračováním hranic a vízem, plavba vám ušetří potíže s překračováním hranic a vízem.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

A Girl On A Cruise

 

3. nebo učit angličtinu v Římě: Domácí výměna

plavba vám ušetří potíže s překračováním hranic a vízem, plavba vám ušetří potíže s překračováním hranic a vízem, a plavba vám ušetří potíže s překračováním hranic a vízem plavba vám ušetří potíže s překračováním hranic a vízem. Myšlenka domova spočívá v tom, že si můžete vyměnit domy s kýmkoli po celém světě. nicméně, primární podmínkou je, že majitel souhlasí s výměnou míst a pobytem ve vašem domě. Tak, plavba vám ušetří potíže s překračováním hranic a vízem, koordinujete termíny cestování, dobu pobytu, koordinujete termíny cestování.

S tímto kreativním způsobem cestování, můžete cestovat více, ale platit méně. Tak, výměna domů je jedním z nejlepších kreativních způsobů cestování, protože nezůstáváte v hotelu, ale užíváte si atmosféru domova daleko od domova. navíc, home exchange je autentický a dostupnější způsob cestování, na rozdíl od pobytu v hotelu nebo Airbnb.

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

The Creative Way To Travel By Home Exchange

 

4. nebo učit angličtinu v Římě: koordinujete termíny cestování

Létání nad velkou migrací v Africe nebo úžasnou krajinou Kappadokie, horkovzdušný balón je jedním z nejkreativnějších způsobů cestování. Zatímco většina cestovatelů prozkoumává pěšky, horkovzdušný balón je jedním z nejkreativnějších způsobů cestování, horkovzdušný balón je jedním z nejkreativnějších způsobů cestování, horkovzdušný balón je jedním z nejkreativnějších způsobů cestování.

Tak, můžete vyzkoušet let horkovzdušným balónem do různých destinací v Evropě. Například, krocan, Španělsko, a krásná Umbrie v Itálii jsou oblíbenými místy pro cestování horkovzdušným balónem. Proto, pokud se nebojíš výšek, pak je let horkovzdušným balónem zážitkem, který byste měli alespoň jednou v životě vyzkoušet.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

Hot Air Balloon In The Desert

 

5. Agroturistika Cestování

horkovzdušný balón je jedním z nejkreativnějších způsobů cestování, horkovzdušný balón je jedním z nejkreativnějších způsobů cestování. nicméně, agroturistika je odpovědí pro ty, kteří hledají jedinečný zážitek. Jinými slovy, agroturistika spočívá v tvrdé práci, ale je to pod širým nebem, na vinici v Toskánsku, například, nebo na farmě produkující ropu v Řecku.

Tudy, získáte neuvěřitelné výhody, bez utrácení v nejžádanějších destinacích světa, téměř zadarmo. Například, můžete získat ubytování zdarma, čerstvé jídlo, a úžasné výhledy při odpočinku pod olivovníkem nebo popíjení Cabernetu v Itálii. Tento šetrné k životnímu prostředí způsob cestování je dnes velmi trendy, protože cestovatelé se chtějí znovu spojit s přírodou a přispět k různým komunitám.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Vlak z Hamburku do Berlína

 

Agritourism Travel

 

6. nebo učit angličtinu v Římě: Vlak od pobřeží k pobřeží

Sledovat změny výhledů z pohodlí luxusního vlaku je jedním z deseti kreativních způsobů cestování. Dnes, můžete cestovat rychle a pohodlně během několika dní, Sledovat změny výhledů z pohodlí luxusního vlaku je zážitek k nezaplacení. navíc, slavné vlakové trasy, včetně Venice Orient Express, Sledovat změny výhledů z pohodlí luxusního vlaku je zážitek k nezaplacení, Sledovat změny výhledů z pohodlí luxusního vlaku je zážitek k nezaplacení, může vás zavést do nejneobvyklejších míst na světě.

Nejlepší na cestování vlakem je, že vám ušetří čas při odbavování na letišti, Nejlepší na cestování vlakem je, že vám ušetří čas odbavení a odjezdu na letišti, můžete obdivovat úžasnou krajinnou scenérii ve výšce očí namísto z ptačí perspektivy. Hlavní železniční společnosti nabízejí pražec vlak vstupenky za výhodné ceny a za skvělých podmínek. Proto, Nejlepší na cestování vlakem je, že vám ušetří čas odbavení a odjezdu na letišti. Nejlepší na cestování vlakem je, že vám ušetří čas odbavení a odjezdu na letišti.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

 

7. nebo učit angličtinu v Římě: Ponorka Atlantis

Tento jedinečný způsob cestování zavede cestovatele do hlubin moře. Podvodní turistika má úplně jinou podobu. Proto, Ponorka Atlantis je jedinečný způsob cestování na Havaji, Mexiko, a Karibské moře, ve skupinách až 48 cestující. navíc, výběrem tohoto neobvyklého způsobu cestování, s pomocí speciální helmy, můžete se ponořit do krásného světa korálů, Ryba, a barevný podmořský svět.

Cestování v ponorce Atlantis je velmi vzrušující, cesta je krátká ve srovnání s ostatními devíti kreativními způsoby cestování. Cesta v ponorce Atlantis je 45 minut v každém z 12 ponorky po celém světě, ale jaký výjimečný a nezapomenutelný výlet budete mít!

Nantes Bordeaux Vlaky

Paříže do Bordeaux Vlaky

Lyon do Bordeaux Vlaky

Marseilles do Bordeaux Vlaky

 

A Turtle In The Sea

 

8. RV cestování

Pokud chcete úplnou svobodu cestování, perfektní volbou může být pronájem rekreačního vozidla. Vzhledem k tomu, RV cestování umožňuje zaparkovat v nejvíce mimořádná místa v Evropě, nebo tam, kde vás žádná hotelová služba ani čas odhlášení nemůže uspěchat, abyste si užili ty nejúžasnější výhledy.

Dále, Cestování karavanem je jedním z nejneobvyklejších způsobů cestování, protože je to luxus. Málokdo se bude cítit dostatečně pohodlně na to, aby řídil v cizích zemích, natož s an RV karavan. navíc, traveling in an RV means that you can travel to places where there are no tourist information points. Tak, nejlepší by bylo, kdybyste byli buď velmi dobře připraveni s mapami a itineráři, nebo velmi dobrodružný cestovatel. nicméně, Cestování karavanem je levnější, vám umožní nosit svůj domov s sebou, a, co je nejdůležitější,, mít čas svého života.

 

RV Travel

 

9. Dobrodružné cestování

Jedním z nejkreativnějších způsobů cestování je práce v dobrodružném cestování jako instruktor. Dobrodružné cestování je ideální pro aktivní cestovatele se zájmem o šití na míru, energetické výlety v malých skupinách. Dále, práce v dobrodružném cestování nabízí vynikající platy a exkluzivní výlety do jedinečných míst. Tak, dostáváte zaplaceno a děláte to, co máte rádi, a přitom si užíváte nejlepší období svého života.

Například, lyže, paragliding, nebo instruktoři vodních sportů využívají dopravu zdarma, ubytování, a pozoruhodné výhledy. Nicméně, práce v dobrodružném cestování vyžaduje vysokou úroveň znalostí v oblasti, do které míříte, a profesionalitu. Takže zatímco dobrodružné cestování je kreativní způsob cestování, je poměrně sezónní a vyhrazená pro velmi málo cestujících.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

A Creative Way To Travel Is By Being An Adventure Traveler

 

10. Studovat v zahraničí

Není lepší způsob cestování než studium cizího jazyka nebo umělecký kurz ve vysněné destinaci. Mnoho jazykových programů nabízí ubytování a balíčky uměleckých pobytů, včetně jídel a vlastních prohlídek. Dále, setkáte se s dalšími cestovateli a dozvíte se tak o místě, odkud pocházejí.

Tak, studovat v zahraničí umožňuje strávit v cíli více než dva dny a smísit se s místními obyvateli. Navzdory tomu, že jde o dražší způsob cestování, studium v ​​zahraničí je jedinečný způsob, jak vidět svět a jeden z deseti kreativních způsobů, jak cestovat.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Vlaky z Cannes do Paříže

Vlaky z Cannes do Lyonu

 

A Creative Way To Travel Is By Studying Abroad

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat nezapomenutelný výlet vlakem od pobřeží k pobřeží.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek „10 úžasných svatebních destinací v Evropě?“Na váš web? Můžete buď pořídit naše fotografie a text, nebo nám můžete dát odkaz na tento blogový příspěvek. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fcreative-ways-travel%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)