Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 30/01/2021)

Nový vysokorychlostní, přeshraniční vlaky nadále otevírat linek po celém světě. Dále, téměř vždy porazit letecká doprava pokud jde o komfort, ziskovost, a rychlost pojezdu. V tomto bodě, existuje více a více železničních sítí po celém světě! Každý, kdo je do přeshraničních vlaků ji miluje!

Cestuje po Evropě na vlak je více o zpomalení, než rychlost. Jak jste si projít krásné scenérie na vaší cestě do konečného místa určení, cítíš klidný a úžasné. Jako výsledek, jde o přeshraničních vlaků stane čas na odpočinek, mít nějaký čas na vlastní pěst a dokonce meditovat.

Tak, pojďme podívat na některé z nejlepších přeshraničních vlaků v Evropě společně:

 

Eurostar Cross Border Vlaky

Spojující Londýn s Amsterdam, Avignon, Brusel, Málo, Lyon, Marseille, Paříž, a Rotterdam, Eurostar je pravděpodobně nejpopulárnější high-speed Železniční doprava v Evropě. Taky, Getlink samostatně provozuje a vlastní vlaky. Oni Pojíždějte Eurotunel mezi Spojeným královstvím a Francií. Běžící na síti vysoká rychlost čáry, Eurostar vlaky počítat osmnáct auto Class 373/1 vlaky a šestnáct-car Class 374 vlaky. Běhají rychlostí až 186 mph (300 kilometrů za hodinu). Dále, Eurostar nese více cestujících než všechny letecké kombinované. To dělá Eurostar dominantního provozovatele železniční dopravy na trasách, které působí.

Eurostar přeshraničního vlaky vás územím Spojeného království, Francie, Belgie, a Nizozemí. Plus, to bude vám umožní vychutnat nádherné scenérie z těchto tras na cestě.

Hanover do Rotterdam Vlaky

Londýn do Rotterdam Vlaky

Hamburg do Rotterdam Vlaky

Kolín nad Rýnem do Rotterdam Vlaky

 

Přeshraniční Vlaky ze Španělska do Francie

Thalys Cross Border Vlaky (francouzština: [jako])

Byl původně postaven kolem vysokorychlostní trati LGV Nord mezi Paříží a Bruselem, Thalys je francouzsko-belgické vysokorychlostní Provozovatel vlaku. Železnice Eurostar auta sdílejí tuto stopu, což je jeden z nejlepších přeshraničních vlaků. Thalys jede z Paříže, Brusel nebo Amsterdam Londýn via Lille a tunelu kanálu a s francouzskými domácí TGV. Plus, Thalys slouží Amsterdam a kolínská, také! To je skvělá zpráva pro každého, kdo má rád spoustu možností pro své cesty. Thalys International, NMBS / SNCB, a německá železniční spravovat svůj systém, zatímco THI Factory a NMBS / SNCB provozovat. Jako výsledek – s Thalys – vlak cestování v Evropě je jistě fantastická!

Amsterdam Kolín nad Rýnem Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Kolín nad Rýnem do Antverp Vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

NS International

Dříve známý jako NS HiSpeed, NS International je provozovatel dráhy v Nizozemsku pro každého s bystrým okem pro úžasný zážitek cestovní. NS International provozuje mezinárodní inter-město a vysokorychlostní Přeshraniční vlaky s napojením na:

– Belgie (Meziměstské přímé)

– Německo a Švýcarsko (Meziměstský expres)

– Francie (Thalys)

především, NS International v současné době provozuje oba vysokorychlostní a non-vysokorychlostních služeb a je součástí Nederlandse Spoorwegen. Podobně, NS International mohou zavést semi-vysokorychlostní a vysokorychlostní služby někdy v blízké budoucnosti.

Brusel Leiden Vlaky

Antwerp k Leiden Vlaky

Berlín do Haarlem Vlaky

Paris se Haarlem Vlaky

 

Přeshraniční Vlaky – TGV (francouzština: Vlak High Speed)

SNCF provozuje TGV, který je francouzská meziměstská vysokorychlostní železniční dopravy a nejlepší státem vlastněné domácím operátorem železniční. Ačkoli zpočátku soustředil na Paříž, má síť, během let, rozšířený. Nyní se připojí hlavních městech po celé Francii (Marseille, Málo, Bordeaux, Štrasburk, Rennes) s okolními zeměmi. Existuje asi 110 milionů cestujících za rok ve Francii na koni s TGV. Podle údajů z duben 2007, TGV je nejrychlejší kolový vlak na, dosahující 574.8 km / h (357.2 mph). Zažijete nejlepší mezinárodní Připojení do Brusel v Belgii a Lucembursko na severu s TGV, určitě.

Mezinárodní TGV na východě se dostanete do Frankfurtu Mnichov. Podobně, tvůj jih cesty se dostanete přímo do Milána v Itálii nebo v Barceloně ve Španělsku. Nedělejte žádnou cestovní chybu, TGV je jedním z nejpohodlnějších přeshraničních vlaků! Dále, vezme vás na nejúžasnější romantický výlet z Paris ke břehům Středozemního moře. Nebo, do nádherné Bordeaux, Lyon a Marseille a světově proslulé Cannes. Proto, Chcete-li dosáhnout Francii a / nebo Švýcarsko vlakem, můžete to udělat tím, že jede v přeshraničních vlacích TGV Lyria.

Zurich do Paříže Vlaky

Paříže do Frankfurtu Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

Paris do Kolína Vlaky

 

Chcete-li získat nejlepší vlak zkušenost ve tvém životě, za fantastické ceny a uvolněn z nepříjemných rezervační poplatky, použití Uložit vlak

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcross-border-trains-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)