Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 25/02/2022)

Potopené pláže, luxusní vily, a společnost její rodiny – Beth Ring našla perfektní způsob, jak strávit vánoční svátky. Obyvatel Chicaga, odcestovala na Jamajku se svým manželem a jejich pěti dětmi na osmidenní útěk v přepychové vile Mais Oui. Užívali si typickou karibskou dovolenou, dokud Ring několik dní před jejich zpátečním letem do Chicaga nepocítil suchý kašel a bolest v krku.. Říct, že to odtamtud šlo z kopce, by bylo podcenění. Toto jsou zásadní cestovní věci, které byste měli vědět v New Normal.

 

Zásadní Cestovní Věci V Novém Normalu: Karanténní noční můra

Den před odletem z Jamajky, rodina provedla rychlé testy na antigen COVID doma. Podle standardních protokolů leteckých společností, negativní zpráva je povinná pro palubní lety.

K jejich naprostému zklamání, Ring a její manžel byli pozitivně testováni na COVID-19. Nelze nastoupit na zpáteční let, rodina se rozhodla pro karanténu na Jamajce, dokud nebudou povolení k letu.

Ale najít slušné karanténní zařízení v ostrovní zemi bylo úplně jiné utrpení.

Mais Oui Villa má reciproční dohody s jinými zařízeními, aby přijala hosty s pozitivním testem na COVID-19. Ale kvůli masivnímu nárůstu cestovního ruchu v důsledku prázdnin, většina ubytovacích zařízení na Jamajce byla naplněna po okraj.

Ringové a její rodině nezbylo nic jiného, ​​než se přestěhovat do vládou spravovaného karanténního zařízení. Ale nedostatek základního vybavení a hygieny jim pobyt pracně ztěžoval.

Tehdy Ring sáhl po an letecká ambulance službu a začal vyplňovat papíry. Pro její rodinu to byl jediný způsob, jak se vrátit do Chicaga, aniž by prošla vládou nařízenou desetidenní karanténou..

Nejlepší je, že Ring a její rodině se podařilo zarezervovat soukromou leteckou ambulanci a vrátit se domů včas na oslavy Nového roku.. Taky, nikdo z její rodiny nezaznamenal komplikace kvůli COVID-19.

Ale Ring nakonec zaplatil ohromnou částku $35,000 využít leteckou záchrannou službu.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Crucial Travel Stuff In The New Normal: Air Ambulance

 

Zásadní cestovní věci: Nový normál cestování

Zkušenost Beth Ring s karanténou a evakuací není výjimkou. Rychle se stává realitou pro turisty, kteří chtějí cestovat do zahraničí.

Díky očkovacím zkouškám je vyjít ven bezpečnější. Že, v pořadí, podnítil k tomu mnoho zemí zmírnit cestovní omezení. Ale je důležité si uvědomit, že pandemie neskončila.

Dokud budou lidé nadále onemocnět COVID-19, hrozba průlomových infekcí a nových variant bude velká. I když by vám to nemělo bránit v objevování nových destinací, při plánování cesty budete muset být velmi opatrní. Sázky budou ještě vyšší, pokud cestujete do cizí země.

Zde je několik užitečných tipů, které byste měli mít na paměti, než vyrazíte na příští dovolenou:

 

1. Pokrýt základy

Je samozřejmé, že musíte mít aktuální informace o očkování proti COVID-19. Pokud jsou ve vaší domovské zemi dostupné booster shots, ujistěte se, že jste dostali svou dávku před cestou. Taky, stáhněte si očkovací průkaz a uložte si jej do telefonu.

Jakmile si zarezervujete letenky, před nástupem na palubu se informujte u letecké společnosti, zda potřebujete negativní zprávu RT-PCR. Nezapomeňte si také zkontrolovat pravidla testování a karantény ve vaší destinaci.

 

2. Zkontrolujte možnosti dopravy

Letiště, autobusové terminály, a železniční stanice může vás vystavit spoustě patogenů, včetně nového koronaviru. Proto musíte být během přepravy velmi opatrní.

Dobrou zprávou je, že většina vlakových nádraží a letišť zavedla přísné dekontaminační protokoly pro bezpečnost cestujících.. Dodržujte pokyny pro maskování a sociální distancování vydané úřady.

Taky, pokud cestujete vlakem, mějte po ruce sáček osobních toaletních potřeb spolu s dezinfekcí na ruce. Před nástupem do vlaku si zjistěte, zda potřebujete negativní zprávu RT-PCR.

Pokud to bude cesta přes noc, noste spací pytel a polštář, abyste minimalizovali riziko expozice.

 

3. Načrtněte plán karantény

Pokud existuje jedna věc, kterou se musíte naučit ze zkušeností Beth Ringové, jde o to, že nový koronavirus se může vyhnout všem preventivním opatřením. Navzdory maskování a vyhýbání se přeplněným turistické atrakce, můžete se nakonec nakazit.

Většinou, to by znamenalo, že se nemůžete vrátit do své domovské země, dokud nebude test negativní.

Proto je moudřejší mít na začátku cesty připravený karanténní plán. Začněte tím, že si ověříte dostupnost karanténních zařízení ve vaší destinaci. Zjistěte, zda některé soukromé hotely a letoviska umožňují hostům pozitivním na COVID-19 karanténu.

Taky, ověřte si u svého poskytovatele ubytování, zda má vyhrazené karanténní podlaží pro hosty pozitivní na COVID-19.

Alternativně, můžete se spojit s přáteli nebo známými, kteří žijí poblíž vaší dovolené. Zjistěte, zda vám nebude vyhovovat, když vás nechá pár dní zůstat, pokud budete mít pozitivní test na COVID-19.

 

4. Kontaktujte leteckou záchrannou službu

Využívání leteckých záchranářů se již neomezuje pouze na nehody a mimořádné události ve zdravotnictví. Dnes, letecké ambulance v USA a po celém světě se stávají preferovaným způsobem dopravy pro turisty, kteří nemohou využít osobní lety.

Pokud máte pozitivní test na COVID-19 v cizí zemi, lékařská letecká přeprava může být pro vás jedinou možností, jak se vrátit do bezpečí a pohodlí vašeho domova. Letecká ambulance by byla zvláště důležitá, pokud se rozvinete těžké komplikace z nemoci.

Proto je dobré kontaktovat spolehlivého a renomovaného operátora letecké ambulance. Zjistěte si cenu dopravy, stejně jako dokumentaci potřebnou pro lékařský transfer. Taky, zkontrolovat druh vybavení a vybavení, které je na palubě k dispozici.

Promluvte si se svým poskytovatelem zdravotního pojištění a zjistěte, zda váš aktuální plán pokrývá náklady na lékařskou leteckou dopravu a evakuaci. Taky, ujistěte se, že investujete do robustního cestovního pojištění, které pokryje léčebné výlohy během vaší cesty.

Milán Neapol Vlaky

Florence na Naples vlaků

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

 

 

Zásadní cestovní věci, které byste měli vědět v novém normálu: Konečné věci s sebou

Není nic příjemnějšího než vzrušení z objevování nových míst, kultur, a kuchyně. nicméně, cestování během pandemie vyžaduje pečlivé plánování a zvláštní opatření. Pokud plánujete cestu do zahraničí, nezapomeňte si před odjezdem připravit karanténní a evakuační plán.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

Crucial Travel Stuff In The New Normal - Evacuation plan

 

Tady v Uložit vlak, jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o zásadní cestovní věci, které byste měli vědět v New Normal.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „Zásadní cestovní věci, které byste měli vědět v novém normálu“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fcrucial-travel-stuff-new-normal%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)