Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 06/11/2020)

Nejlépe hodnocené denní výlety z Berlína jsou nutností, přestože samotný Berlín je fantastickým místem k návštěvě! Existuje dost velká atrakce v Německu hlavním městě, aby vás obsazené celé dny. nicméně, Jednodenní výlety z Berlína do sousedních měst a venkova může nabídnout vynikající úlevu od davů. z krásné paláce a nedotčené parky Postupimi k přirozené kráse řek Havel a Spréva, Nabídka okolí Berlína spousta atrakcí a co dělat. Město železniční a veřejná doprava sítě usnadňují vystupování, a organizované zájezdy, aby bylo snadné cestovat dále, pokud je to žádoucí.

 

Day Trip Z Berlína: Postupim

Žádný únik z Berlína se dostává více pozornosti než Postupim. Takže jsme nemohli mít seznam Jednodenní výlety z Berlína bez něj. Důvod je prostý. V rámci 40 minut budete vyměňovat v metropoli za den procházky mezi zahrady a paláce tohoto bývalého pruského královského města.

Začněte svůj výlet do Potsdam putování směrem Stará holandská čtvrť. Červená zděná holandský styl architektury Potsdam holandské čtvrti je jedinečný, a to nejen v Německu, ale v celé Evropě. Dokonce i v Nizozemsku, hledá přístavby, které odpovídají Jan Bouman výtvory 18. století v Potsdam je nemožné.

Berlín do Potsdam Vlaky

Dresden do Potsdam Vlaky

Magdeburg na Potsdam Vlaky

Hanover se Postupim Vlaky

 

 

Day Trip Z Berlína: Muskau

Většina lidí přichází trávit čas poflakováním se na Světové dědictví UNESCO místo, Muskauerův park s jeho ohromující anglických zahrad a zámku novorenesanční obklopen jezírka. Něco zvláštního o tomto parku je, že jeho geografie rozšiřuje oba Německo a Polsko! Takže procházka parkem zahrnuje návštěvu obou zemí v jednom záběru. Rádi efektivitu! Není moc co dělat kromě toho, takže je návštěva Bad Muskau je nejlépe spárován s dalším zajímavostem v okolí, jako je Devils Bridge.

Berlín do Bad Maskau Vlaky

Dresden do Bad Maskau Vlaky

Potsdam do Bad Maskau Vlaky

Magdeburg do Bad Maskau Vlaky

Muskauer Park Germany

 

Day Trip Z Berlína: Brémy

OK, OK! Vím, že to je trochu přitažené za vlasy jako jednodenní výlet. Ale jakmile jste tam, budete rozumět, proč jsem nemohl nechat ho naše výlety ze seznamu v Berlíně! Co dělat v Brémách patří večeři v zahrádka na lodi, visí v nádherné okres Schnoor, chůze na krátkou vzdálenost z 100 m dlouhý Böttcherstraße, a relaxaci s kávou a zákuskem u Základna větrný mlýn. Máte musím to vidět na vlastní oči!

Berlín Brémy Vlaky

Hamburg Brémy Vlaky

Hanover do Brémy Vlaky

Potsdam Brémy Vlaky

Bremen is on Day Trips To Take From Berlin

 

Konečný výběr: Drážďany

Dresden dělá skvělý výlet z Berlína! Město je asi dvě hodiny vlakem z německého hlavního města. Nachází se na půli cesty mezi Berlínem a Prahou, a je poměrně malý a snadno se v něm orientuje, To znamená, že i při jen jeden den budete mít možnost vidět docela dost.

The Labe rozděluje město; Na jedné straně je tu Altstadt (nebo Staré Město), a na druhé straně, tam je Neustadt (Nové Město), ale Hádej co, Altstadt je vlastně novější!

Drážďany byly bombardovány na zem na konci 2. světové války (ujistěte se, že budete číst Jatka pět Než navštívíte, pokud jste do historie) a oblast Altstadt byl přestavěn přesně tak, jak to bylo před válkou, ale některé z budov byl jen dokončen po 2000.

Berlín do Dresden Vlaky

Hanover do Dresden Vlaky

Potsdam na Dresden Vlaky

Norimberk do Dresden Vlaky

Dresden is on Day Trips To Take From Berlin

 

Připraveni, aby se vymanily z Berlína pro některé skvělé výlety? Svézt tam s pomocí Uložit vlak. Skryté poplatky, žádný povyk, jenom sranda!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Nejlépe hodnocené Výlety brát od Berlína” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/day-trips-from-berlin/?lang=cs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)