Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 28/08/2021)

Florence je úžasné místo k pobytu a tam jsou tuny dělat. Ale, Pokud hledáte pro podnikání za tento kapitál, máme vás pokryto. Tam jsou některé úžasné míst k návštěvě, které jsou jen jízda vlakem od Florencie. Tady jsou 10 Výlety z Florencie vlakem za Vás těšit!

 

1. Výlety z Florencie vlakem: Pisa

Pisa je na většině seznamů cestovatelů kvůli jeho slavné Šikmá věž, Katedrála Santa Maria Assunta, a další pozoruhodná místa. Ale město samo, široký a vydělí řeky Arno, stojí za výlet na jeho vlastní! Existuje značný počet menších muzeí zkontrolovat, stejně jako zahrada. Palazzo Blu také drží monografické výstavy významných současných umělců (Chagall, Miro, a naposledy Toulouse Lautrec). A to obhlédli poslední malbu kdy udělal Keith Haring, volal Celý svět.

Můžete očekávat, že jít na vaší cestě. Tak, pamatujte, že pokud jste klaustrofobii nebo strach z výšek lezení na Šikmou věž nemusí zvuk apelovat na vás, ale je to rozhodně stojí za vidění!

Livorno do Pisa Vlaky

Florence na Pisa vlaků

Lucca Pisa Vlaky

Arezzo do Pisa Vlaky

Pisa Day Trips From Florence By Train

 

2. Siena

Jeden z nejoblíbenějších jednodenních výletů z Florencie vlaky je Siena. Je známý pro své Palio, což je závodní kůň, který protéká neméně známého náměstí Piazza del Campo. To je také známé pro své krásné středověká architektura mj. Siena je starobylé město plněné památek světového dědictví UNESCO a stojí za návštěvu!

Milán Siena Vlaky

Florence do Siena vlaků

Perugia do Siena Vlaky

Řím Siena Vlaky

amazing siena italy

 

3. Výlety z Florencie vlakem: Livorno

To je jeden z nejdokonalejších jednodenních výletů z Florencie vlakem pro ty, kteří si přejí obě pobřeží a město. Není to tak, historickou nebo kulturní a další toskánských měst. nicméně, to je jeden z italských tradičních přímořské letovisko měst. to je nejlepší místo k odpočinku a zkoumat svým vlastním tempem, s pro každého něco.

Arezzo do Livorno Vlaky

Pisa do Livorno Vlaky

Florence na Livorno vlaků

Siena do Livorno Vlaky

Livorno Day Trips From Florence By Train

 

4. Svatý Gimignano

Nachází se mezi Florencie a Siena, San Gimignano je jedním z nejmalebnějších vesnic v Toskánsku. to se může pochlubit 14 středověké věže, dlážděnými ulicemi bloudit a obdivovat staré středověké architektury budov. Je to jen hodinu od Florencie.

Florence do San Gimignano Vlaky

Arezzo San Gimignano Vlaky

Pisa San Gimignano Vlaky

Lucca do San Gimignano Vlaky

San Gimignano, Italy

 

5. Výlety z Florencie vlakem: Bologna

Přestože vnější Toskánska a trochu víc drahý dosáhnout (pokud chcete mít velmi pomalé regionální vlak), rychlý vlak vás zaveze do Boloně v něco málo přes půl hodiny. (být jisti, že si vstupenky od Uložit vlak samozřejmě!) Bologna je jedním z nejvíce podceňovaný měst v Itálii a je velmi příjemné hotspot na našich 10 Výlety z Florencie vlakem. Navzdory své krásné historické centrum, potraviny bohaté na kulturu, a živá přesto uvolněná atmosféra, to je často přehlížena turistů na obvyklém Venice Florence Římské trase.

To je škoda, protože existuje tolik věcí, které se v Bologni od lezení středověké věže na potravinářské zájezdy zábavné, a to dělá skvělou základnou pro objevování Mezi další zajímavosti v oblasti. Strávili jsme týden v dubnu a miloval směsici elegance a krupičkovatění a, samozřejmě, vše, co lahodné čerstvé těstoviny.

Venice do Bologna Vlaky

Florence na Bologna vlaků

Řím Bologna Vlaky

Milán Bologna Vlaky

Bologna Day Trips From Florence By Train

 

6. stávka

Městečko v oblasti Chianti, Greve je skrytý klenot se spoustou historie, tradice, a spousta vína kultura. Greve je perfektní jednodenní výlet z Florencie, aby prozkoumala a procházet kolem své obchody řemeslníka, kavárny, a kavárny. Pokud hledáte pro odpočinkovou den, Greve může být váš ideální volbou.

Reggio Emilia Florencii vlaků

Janov Florencii vlaků

Sestri Levante do Říma Vlaky

Parma Florencii vlaků

Greve Day Trips From Florence By Train

 

7. Výlety z Florencie vlakem: Saturnia

Saturnia je lázeňské město v Toskánsku v severní střední Itálii. Ideální destinací k relaxaci a odpočinku. tepelná horké prameny Saturnia jsou sirné prameny uprostřed údolí a jsou dobře známé pro své terapeutické vlastnosti, nabízí relaxaci a pohodu ponořením po všechny dny.

Florencie do Grosseto Vlaky

Perugia do Grosseto Vlaky

Viterbo na Grosseto Vlaky

Řím Grosseto Vlaky

 

 

8. Orvieto

Poté, co založili Etruskové na vrcholu strmého kopce z tufu (sopečný popel kámen). Město Orvieto stoupne výrazně nad tufu útesů, které jsou doplněny o hradbami postavené ze stejného kamene zvaného Tufa. Hlavní atrakcí, které nelze zcela zjevný jsou Duomo a rezidence papežské. Tento kuriózní město je ideální pro putování kolem a obdivovat jeho architekturu.

Florence na Orvieto vlaků

Siena do Orvieto Vlaky

Arezzo se Orvieto Vlaky

Perugia do Orvieto Vlaky

Orvieto Italy

 

9. Výlety z Florencie vlakem: Arezzo

Pokud jste ve Florencii, protože máte rádi renesančního umění, hit Arezzo, hodinu nebo tak daleko ve vlaku, pro jiný perspektivní. Francesc Piero, jejichž portréty vévody a vévodkyně Urbino můžete vidět v Uffizi, malované vysoká kaple v tomto městě kostela San Francesco. Komplex freska cyklus, představující příběh pravého kříže, je jedním z nejvlivnějších časného Quattrocento, ve kterém umělec vypracovali své šílené myšlenky prostoru (založené na jednobodovým perspektivě), osídleno klidnými postavami s vejcovitými hlavami.

Zbytek města také nabízí dostatek pro solidní půldenní návštěvu (nebo více). Máte-li rádi davy, přijít na první víkend v měsíci, když téměř celé centrum města se stane gigantický trh se starožitnostmi.

Florence na Arezzo vlaků

Perugia do Arezzo Vlaky

Bologna na Arezzo Vlaky

Siena do Arezzo Vlaky

Arezzo Day Trips From Florence By Train

 

10. Benátky

Jak můžeme nechat off Benátek na našich 10 Výlety z Florencie Vlakem seznamu? Benátky jsou jedním z nejromantičtějších a Nejoblíbenější destinace v Itálii. Díky tisícům kanálů, paláce, a budovy v gotickém stylu. Benátky je určitě jedním z nejkrásnějších měst, budete někdy vidět. Ačkoli to může být jeden z nejdražších. Celodenní výlet může být jedním z nejlepších možností, pokud nejste připojeni k těsný rozpočet.

Milan do Benátek Vlaky

Florence na Venice vlaků

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

Venice Italia

 

Připraveni zaškrtnout některé věci z vašeho seznamu kbelíku? Věříme, že naše 10 Výlety z Florencie Vlakem seznamu pomohl jej zúžit. Pamatuj si to Uložit vlak nabídek trénovat vstupenky bez skrytých nákladů, a můžete si během několika minut!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Výlety z Florencie vlakem” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/day-trips-from-florence/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)