Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 01/04/2021)

Ubytovny měl špatnou reputaci pro bytí špinavý, ztlumit, a páchnoucí. Věděli jste ale, že ubytovny byly nyní upgradovány? Pro ty, kteří nevědí, co jsou ubytovny, neudělali jsme jen chybu v pravopisu a utekli s ním. Ubytovny jsou levné ubytování které vám pomohou protáhnout své cestovní rozpočtu.

 

Ať už jste Individuální cestovatel nebo na cestách s rodinou či dalších významných, ubytovny mají typ ubytování jen pro vás. Ubytovny obvykle mají společné místnosti. Společná místnost by mohla mít 8 na 10 všichni lidé dohromady bunking. Některé z nich mají v pokojích, které by mohly mít 3 nebo 4 lidé sdílející pokoj. Pokud dáváte přednost vlastní prostor, mnoho míst nabízejí soukromé pokoje nebo rodinné pokoje, Pokud jste cestování s rodinou.

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

na cestě do našeho hostelu

 

Co čekat

Ubytovny nemusí mít ozdůbky, které hotely nabídka. Tak tam může být žádný kávovar uvnitř místnosti, žádná mýdla zdarma, nebo vlastní lednička. Nebudete dokonce získat zdarma ručníky. Ale některé ubytovny ve skutečnosti prodávají mýdlo a další nezbytnosti za levné ceny. a jistý, pravděpodobně nebude mít svůj vlastní komodu nebo skříň ve sdílených pokojích, ale mají šatny, kde si můžete ukládat své věci. Možná budete muset přinést vlastní visací zámek ačkoli. Pokud je vaše taška je příliš velká a po vyzkoušení, si přesto chcete udělat nějaký last minute prohlížení památek, můžete nechat tašku v zavazadlovém obchodě.

Kromě čistého místa na spaní a bezpečnou skříňku pro uložení vašich věcí, Některé z těchto míst nabízejí další vybavení, jakož. Některá místa budou mít věci, jako je přístup k bazénu, snídaně zdarma, káva zdarma, společenské aktivity. Někteří dokonce mají sauny a masážní sprchy a vnitřní restaurace.

dobře, Tak určitě, pravděpodobně nebude mít stejný soukromí byste v hotelu. K dispozici jsou společné prostory, jako jsou koupelny, kuchyně, salonky, a pracovní stanice. nicméně, To je dobrý způsob, jak potkat lidi. Pokud si servítky ve společných prostorách můžete setkat turisty z celého světa. A dokonce začít smysluplné přátelství s lidmi, které potkáte ve vašem cesty a mít nové budoucnost cestovní kamarády, také! Lidé, kteří pracují v ubytovnách jsou většinou zábavné a společenští lidé, takže je dobré, aby se prolíná a pracovat s nimi, také.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Tam, kde je najít

Některé ubytovny jsou v centra měst nebo místa, jinak nebude ani objevovat. ruky Miami, ubytovna na Floridě, je jen dva bloky od pláže a nabízí bezplatné ledovou kávu svým hostům. A švýcarský lázně hostel zahájena neziskové organizace s názvem Hostelling International má vnitřní restauraci, která s výhledem na švýcarské Alpy.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Kolik obvykle stojí

Pokud jste rozpočtu cestovatel, je velmi pravděpodobné, že budete mít velký zájem o pobyt v ubytovně. Ceny mohly začít od pouhých několika centů do $100 pro sdílené pokoje, podle toho, která část světa jste v, ale to je velmi vzácné pro ceny jít výš, než je. Dokonce i ubytovna, která má výhled na Alpy jde kolem $64 za noc.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Poslední informace chceme, aby vám je, Nejlepší způsob, jak se dostat do svého hostelu je o cestování vlakem s Save A Train a důvod pro to je, že vlaky vždy dorazí v centru města, a to je místo, kde se hostel ubytování jsou, užijte si cestování a cestování vlakem.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fenjoying-a-guilt-free-trip-hostel-accommodation%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)