Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 21/02/2021)

EU navrhla investovat více než 100 miliard EUR do vlaků na podporu evropského cestování, Tato investice bude kombinovat s veřejného a soukromého financování. Celkem, Celková investice přesáhne 4,5 miliardy €. Investice přijde prostřednictvím financování skupiny nazvané propojení Evropy Zařízení. Ve zkratce, financování bude pocházet z několika skupin. Tyto skupiny zahrnují celostátní, soukromé, a investiční banky.

Financování pomůže inovovat evropskou cestovní železniční síť. Taky, investice pomůže rozvinout alternativní možnosti palivo pro vlaky. dodatečně, financování připraví půdu pro doprava s nulovými emisemi.

 

Evropské turistické projekty

Projects will focus on the core network of European travel. €719.5 million is for the Evropská železniční síť. €99.6 million is for upgrading road transport. Taky, €78.9 million is for developing ports. And €44.7 million is for inland waterways.

Stěžejních iniciativ, že finanční prostředky budou zahrnovat zahrnovat;

  1. zvýšení rychlost vlaků mezi Dánskem a Německo.
  2. Modernizace železniční tratě ve Slovinsku
  3. Železniční tunel mezi Itálií a Francií
  4. přidání 340 dobíjecích stanic z důvodu elektrické cars
  5. Adaptace vodních cest v důsledku nákladní doprava

Kolín nad Rýnem Kodaň Vlaky

Dresden do Kodaň Vlaky

Norimberk do Kodaň Vlaky

 

Additional EU train funding of €37 Billion for European travel

According to some Zdroje, Evropa investovala dalších 37 miliard EUR do železničního průmyslu. Tato částka dá více lidem práci a příjmy. Evropská železniční síť je způsobena zvýšením kapacity a udržitelnosti. Zde jsou některé z projektů, na které se používá 37 miliard EUR;

Dusseldorf do Hamburk Vlaky

Bonn Berlín Vlaky

Heidelberg do Mnichov Vlaky

 

 

1. Gotthardský tunel

I když to tunel 17 let, otevřelo se pouze pro evropské cestování v 2016. Kvůli alpské hory, zabralo to 2,400 Pracovníci provrtat. Délka tunelu je téměř 57 KM, což je největší tunel na světě. Vzhledem k velikosti tunelu, the cost was € 11 miliarda.

Tento tunel spojuje severní Itálie s jižním Německu, které jsou dvě významné země Evropské cestovní ekosystému. V budoucnu, 240 nákladní vlaky využije této tunel. Vzhledem k tunelu, že Nákladní nahradí v průběhu 2 milionům jízd nákladních aut ročně. Nákladní automobily musí jet do hor a čekat ve frontách mýtného. Jako výsledek, se Nákladní, which will travel at an uninterrupted 160 KM per hour will be preferred.

Trento je Jezero Garda Peschiera Vlaky

Bolzano Bozen na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Bologna na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Venice na Gardské jezero Peschiera Vlaky

 

2. Fehmarnbelt Link

Toto pevné spojení tunel bude nejdelší ponořený tunel na světě. The tunnel will link Denmark with the German Island of Fehmarn. The total cost of this link tunnel is €7 billion. Tento odkaz bude vystřižena cesta vlakem čas mezi Stockholm a Hamburg od 2 hodiny. Nákladní průmysl mezi Německem, Dánsko, a Švédska získali masivně z tohoto odkazu, to jistě posílí evropské cestování.

Stuttgart do Hamburk Vlaky

Antwerp do Hamburk Vlaky

Leipzig do Hamburk Vlaky

Bonn Hamburk Vlaky

 

3. Evropská Cestovní železniční Network Connection Project VDE 8

VDE 8 je pravděpodobně největší železniční stavby v Německu. Projekt zlepšuje transport přes Německo. Vzhledem ke své velikosti a technologie VDE 8 Hranice mezi Berlínem a Mnichov costs €10 billion.

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

 

rezervace vstupenek na 3 minut

Rezervaci jízdenka na vlak V evropské cesty? Proč nevyužít 3 minut na našich stránkách najít nejlevnější vstupenky pro své trasy. Přihlásit se na našich stránkách nyní kniha vlaky. Vstupenky je možné uhradit několika způsoby, včetně ideální a Platební karty.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feu-invest-1-billion-euros-european-travel%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)