Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 11/06/2021)

Je těžké říci, co představuje jako nejlepší a nejhorší počasí, takže když jsme začali psát Evropa země s nejlepší počasí jsme nevěděli, jak přistupovat k této. Po všem, to je vše jednotlivec, Není to? Tak jsme se rozhodli dát naši tezi o tom 365 Dny slunce, lehký vánek a žádný déšť vytvářejí ideální klima, a začít tam.

 

Jsme dali dohromady seznam evropských zemích na základě svých klimatických podmínek, a je jen na vás, rozhodnout, kam chcete jít dál:

Naše první zemí pro evropské země s nejlepší počasí: Španělsko

Středomořské klima, robustní dopravní infrastruktura, vynikající možnosti cestovat, stejně jako různé socializační a volnočasové aktivity, aby Španělsko skoro zemi snů. Se nachází v jihozápadní Evropě, Španělsko rozhodně počítá pro jeden z nejmalebnějších cest vlakem v Evropě. Španělsko předpověď počasí s horkým, suchá léta a mírné, deštivé zimy. Protože Španělsko je jedním z největších evropských zemí, má více než jednu klima. Tak, na obrovské náhorní plošině můžete očekávat kontinentálnější klima: připravte se na hot, suchá léta a chladné zimy. Překlad: Pokud jste cestování do Španělska a plánu na pobyt po dobu několika měsíců, přineste si plavky a bundu.

 

 

Portugalsko – 1. na evropských zemích s nejlepšími počasí

Pro ty z vás, kteří raději vychutnat 22 ° C v průměru téměř po celý rok, než pot to při teplotě 35 ° C + stupňů, Portugalsko je 1. na evropských zemích s nejlepšími počasí. Portugalsko je klasifikován jako CSB klimatu (tento termín označuje středomořské podnebí); teplý mírný vlhký lesní klima, suchými léty, a vlhké zimy. Pokud cestujete vlakem, rozhodnout se pro Portugalsko v letních měsících. Nejteplejším měsícem v Portugalsku červenec s průměrnou teplotou 24 ° C, a nejchladnější je leden při 12 ° C. Budete chytat většinu denních hodin slunečního svitu v srpnu. Plus, můžete vždy cestovat západní Evropu vlakem za nejlepší dojem, bez ohledu na klimatické podmínky v zemích, které chtějí vidět.

 

Řecko

Další středomořská země, která opustí vás v lásce s touto částí Evropy. Řecko je typické středomořské klima. Turisté i místní obyvatelé love it svými teplými a suchými léty, mírné a deštivé zimy, a rozšířené období slunečního záření po většinu roku. Řecko je jen jedna z těch evropských zemí s nejlepší počasí a budete muset jít na více než jednou, aby plně ocenit jeho krásu. Když už mluvíme o dokonalé středomořské klima, je to jen spravedlivé zmínit Itálii příliš, ačkoli jeho letní vítr může přinést velmi horká, nepříjemné počasí ne každý se těší.

 

Londýn není na evropských zemích s nejlepšími počasí

Británie – Nejhorší na seznamu evropských zemí s nejlepším počasím

I když absolutně nádherné architektonicky, historicky, a kulturně, Británie Není jedním z evropských zemí s nejlepší počasí. Dobře, pokud vás baví neustálé mlhy, déšť, mraky a tolik šedá, že zapomenout, co si ostatní barvy vypadat. Vlhký vzduch a jeho celková nepředvídatelnost nepomáhají ani. Zatímco Británie má mít slunečné překvapení tu a tam, vám doporučujeme, abyste (vůbec!) jít ven bez deštníku a náhradní tričko. Podívejte se na tyto 4 Vlak cestování pre-trip náležitosti v Evropě Než vyrazíte na cestu.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lille do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Island

Pravděpodobně jeden z nejkrásnějších evropských zemí, Island se pyšní svými dechberoucími fjordy, Nekonečné smaragdově zelené krajiny, sněhově bílé vrcholky hor, a velkolepé vodopády. Ach, nezapomeňme na své gigantické ledovce, horké prameny a gejzíry, a některé z nejpřátelštější, lidí na světě! nicméně, bohužel, tato skandinávská země je notoricky známý pro své nepředvídatelné a ošklivé počasí. Island má přibližně 320 dny hustých šedých mraků, 215 dny deště, sněhové bouře, a vánice. To není pro ty, kteří chtějí vychutnat slunnou vacay.

  • nicméně, pokud jste osoba, zimní prázdniny, Island by se na vrcholu svého seznamu evropských zemí s nejlepší počasí.

 

Najděte své oblíbené Evropa země s nejlepší počasí pro vás! a užijte si výlet! Rozhodnout pro vlakem a rezervovat jízdenky se Uložit vlak.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-countries-best-weather%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)