Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 21/04/2023)

Cestující, kteří stojí v čele do Evropy v únoru nyní některé z nejlepších památek kontinentu dav bez, počítaje v to hlavní atrakce jako Španělské schody a Zahrady Tivoli.

Únor je tak trochu oddychu: sladká místo mezi rušnou prázdnin a spring Breakers.

Pokud je vaším cílem je získat opálení, pak Evropa v únoru se nebude řezat. Pokud je vaším cílem zažít to nejvíce historický míst na Zemi, pak Čas na knihu, která vlakové cesty!

Zatímco letní měsíce znamenat méně objemné oblečení, Je těžké se dohadovat s nulovými davů a levnější ceny na všechno! Tyto neuvěřitelné zážitky je nemožné nechat ujít (nebo obnovit špičce jízdních dob). Tady je náš důvod k cestě do Evropy v únoru.

 

Evropa v únoru: Řím, Itálie

Řím je známý pro své hromady nesnesitelné davy. S výjimkou v únoru samozřejmě. Únor je mimo sezónu v Římě, a můžete očekávat, že hodně z top lokalit pro sebe. Ještě lepší, mnoho z nejlepších lokalit jsou zdarma během února. Na První neděli v únoru, státní místa a muzeí zdarma pro každého. To zahrnuje archeologických památek, jako je Koloseum, Fórum, Palatinský vrch, Lázně Caracalla, a Ostia Antica; a muzeí Stejně jako Borghese Gallery a Palazzo Barberini.

Co se děje v Římě v únoru

V únoru se v Evropě hodně děje, zejména v Římě, kromě toho, že mimo sezónu. Zde je seznam toho, co se děje v Římě v únoru.

  • Únor 9, 2019 – Ragby šesti národů Itálie v Wales na Stadio Olimpico, Řím 17:45
  • Únor 11, 2019 – To je národní svátek INSIDE Vatikán, jak je to výročí založení Vatikánu. The Vatikánská muzea jsou uzavřeny v tento den.
  • Únor 14, 2019 – Svatý. Valentýn
  • Únor 24, 2019 – Ragby šesti národů Itálie v Irsku a Stadio Olimpico, Řím 16:00
  • březen 1, 2019 – Karneval, ok Technicky je to v březen tento rok, ale všichni mají rádi karneval, takže očekávejte, že děti uvidíte oblečené a konfety budou hozeny ještě před březnem 1

února 6, West tácky mají další důvod rezervovat si výlet do věčného města: Norwegian Air zahajuje své vůbec první přímou cestu z Oaklandu do Říma, s lety tak nízké, jak $200 každou cestou. To by mělo ponechat prostor pro mimořádné výdaje, pokud jde o ubytování, tak zvážit Velký, art-naplněné apartmá Hotel de Russia, vlastnost orientačního bodu se soukromými terasovitými zahradami a vražedným místem hned za rohem od Španělských schodů.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Řím,Itálie, Evropa v únoru

 

Evropa v únoru: Portugalsko

Máme jedno slovo pro vás, když si myslíte, že v Evropě v únoru. karneval.

Portugalsko Je známý pro své dechberoucí vinařských oblastí a malebné Pláž měst, ale že to není moc, která může v porovnání s Carnaval! Čtyřdenní slavnost dostane v plném proudu týden po Valentýn a zahrnuje přehlídky, průvody, a vystoupení všeho druhu.

Festival Karneval na Madeiře jedna z nejživějších festivaly v regionu. město Funchal probudí v pátek ráno na zvuk dechovek a karnevalových průvodů přináší jejich dobrou náladu na celý centra. Tento postup se opakuje až do večera s výstav a koncertů v Praça do Município po dobu pěti po sobě jdoucích dnů. Mluvit o party!

V sobotu večer je náš oblíbený ačkoli. Nádherné plováky! Poté, co po jejich tradiční trasa přes město, soustředí se na Praça do Município. To je tam, kde jsou mnohem zpěv a tanec v kouzelné atmosféře hudby a veselí.

V den samotného karnevalu (masopustní úterý), Funchal stává ztělesněním zábavy! Je na čase, aby oblíbený průvod. Během tohoto období, v ulicích Funchalu jsou zdobeny vzory světla a zaplaveni pozadí hudba narážel na období karnevalu.

 

 

Evropa v únoru: Toskánsko, Itálie

Toskánsko je vždy dobrý nápad, a tento měsíc, Palisandr Castiglion del Bosco - uznávaný nemovitost s usedlosti ze 17. století, které byly obnoveny as luxus vily - bude všechno za největší událost v regionu. top vinaři Montalcino setkají na každoroční Vítejte Brunello Festival (Únor 15čt na 19čt, 2019,).

Čtyřdenní víno-fest - nebo bychom měli říci, událost - Je to jedinečná příležitost vidět mnoho Montalcino je dvě stě plus výrobců stojících na tvář, aby čelist ve své sváteční. Pokud si myslíte, že budete chtít vlas jmenování za dnů předem měli byste zvážit rezervaci nyní, a to samé platí i pro hotely.

Světové dědictví UNESCO

Nově rozšířený a zrekonstruovaný boutique hotel, Monteverdi, leží v oblasti seznamu světového dědictví Val d'Orcia, Toskánsko. kde zelenající vinice deka kopce. každý únor, Oenophiles jsou přitahovány k tomuto bukolický část Itálie. Oslavují vznik své nejnovější Brunello a Brunello Riserva ročníky. Davy se shromažďují v na kopci město Montalcino pro Benvenuto Brunello festival. Ale tento rok, Monteverdi bude hostit svůj vlastní oslavu, poskytuje více intimní vhled do dobrého vína Tato oblast je známá pro on které připravila cesty tvorby vín podle.

Jak se festival odehrává od února 15čt na 19čt, 2019, budete vyrazil na cestu vedené, sklizni a vinting na degustace a spárování, přičemž v dědictví a krajiny, který definuje toto zejména víno.

Rimini Florencii vlaků

Řím Florencii Vlaky

Verona Florence vlaků

Venice Florencii vlaků

 

 

Chcete vědět, nejlepší způsob, jak se dostat do některého z těchto míst v Evropě v únoru? Uložit vlak samozřejmě! Jeďte na více než na našich webových stránkách najít nejlepší ceny, během několika sekund!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-february-travel-tips%2F%0A%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)