Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 10/04/2021)

Nemusíte být Bollywood herec skutečně vidět vnitřek z nich nádherný, luxusní vlaky, ale musíte nastavit statný kus peněz stranou na ně těší. Pokud jste se dostali přibližně £ 3, 000+ nazbyt, zvolit cíl, Sbal si věci, a nechť začne tato životní zkušenost! Všechno, co o této směsi luxus, utěšit, a spousta scénický vyhlídkové v Evropě učiní nezapomenutelný zážitek.

 

Zde je návod k Evropě tři nejpopulárnější, luxusní vlaky.

Venice Simplon-Orient-Express

Vlak, který představil cestující do světa železniční extravagance zpět 1982 je stejný vlak, který je stále volbou číslo jedna mnoha cestovatelů po Evropě a fanoušků Luxurious Trains. Tak, pro každého, kdo si chce užít luxus vlaku nad rámec srovnání, Venice Simplon-Orient-Express je způsob, jak to udělat. Nejvíc slavná cesta tohoto luxusního úniku je mezi Londýnem a Benátkami. nicméně, mnoho z nich nemůže odolat jít dále do Istanbulu a v Berlíně, s Berlín je poslední zastávkou zahájen na vlak. Když jedete tímto vlakem, Máte některé z nejlepších světových kuchařů, kteří pracují na vaše jídlo a jednolůžkových a sdílených apartmánech, které mají 5-hvězdičkový materiál.

Spolu s jídelním voze a obýváku, tam je dobře zásobený bar prostor pro hosty ... KHM, cestující. Když si myslíte, crème de la crème luxusních vlaků, Venice Simplon-Orient-Express je místo, kde vaše mysl okamžitě přejde!

Venice do Londýn jízdenka vás bude stát přibližně £ 2,700. Jízda trvá některé 16 hodiny.

Bolzano do Venice Vlaky

Vienna do Venice Vlaky

Trieste do Venice Vlaky

Udine v Benátkách Vlaky

 

 

Belmond Royal Skot Luxusní vlaky

Vlak, který opravdu žije až do královských tradic, Belmond Royal Scotsman je a splněný sen. Být mezi špičku 3 luxusní vlaky, Belmond pořádá tematické trasy, které si zamilujete. Tyto zahrnují Scotch Malt Whisky Trail, Západní Scenic divů, Skotský Classic splendours, Dales Lakes & Zahrada, a mnoho dalšího. Belmond se může pochlubit lázeňských služeb, také! 4-denní Highland Classicmost je nejpopulárnější prohlídka. Vlak jezdí od duben říjen, a zahrnuje mnoho absolutně nádherné malebné krajiny, včetně Isle of Skye. Sedět a relaxovat u velkého skla oken, sip na některé z nejlepší vína a oplývala nad krásou, která je Skotsko.

Ceny letenek začínají na 2350 £ na osobu.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Kolín nad Rýnem do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

Luxusní vlaky v Budapešti

Luxusním Vlaky Golden Eagle Danube Express

Už nikdy zažít Evropu způsobem byste cestovat s Golden Eagle Dunaje Express. Vlak si zakládá na překvapivě luxusní apartmá, deluxe a dědictví kabiny. Také se může pochlubit bydlení nejlepší restaurace a bar nebo společenská místnost na kolečkách. Zdaleka jeden z nejvíce luxusní vlaky kdy budete jezdit v Golden Eagle Danube Express nabízí 5 na 12 cesty dnů,. Pokrývá Počet destinací včetně Budapešť, Praha, Zurich, Vídeň, Benátky, Istanbul, Innsbruck, Sofia, a mnoho dalších. Existuje také spousta dalších lokalitách (zájezdy) vybrat si z. Všechny Golden Eagle Danube Express cesty zahrnují mimo vlaku výlety a zkušenosti.

Vstupenky na tomto jediném startu z 22.260 £ pro Superior Class Deluxe.

Zurich do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Vienna do Innsbruck Vlaky

Kolín nad Rýnem do Innsbruck Vlaky

 

 

Výlet do Evropy již zahrnuje Luxusní vlaky a vlastní potěšení, ale cesta do Evropy kterýmkoli z těchto vlaků je VŠE. Kupte si jízdenku na jakoukoli jízdu vlakem, a to i z bodu do bodu pomocí Save A Train a začněte si užívat Evropu.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo můžete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-luxurious-trains%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)