Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 29/10/2021)

Pevně ​​věříme, že cestování vlakem je jedním z nejlepších a nejvíce ekologické způsoby cestování. Do toho konce, koordinovali jsme s téměř dvěma desítkami různí provozovatelé vlaků přinést vám nejlepší a nejlevnější vlakové jízdenky po celé Evropě. To znamená, že vám můžeme nabídnout stovky možností na naší mapě tras vlaků.

Od vysokorychlostního Eurostaru k báječný spací vlak tras, trávíme veškerý svůj čas najít nejlepší ceny, takže si nemusíte. Do toho konce, vytvořili jsme článek s průvodcem mapami tras vlaků, který ukazuje některé z našich nejpopulárnějších tras. Patří sem výlety z Londýna do Paříže, Florence k Římu, a všude mezi tím.

Pokud tu svou stanici nevidíte – neboj! Naše partnerství nám umožní vám najít vstupenky na řadě různých vlakových linek – místní trasy, mezinárodní spojení, a to nejlepší ve vysokorychlostním cestování.

Takže najít si nějaký výlet inspiraci, a když jste připraveni, přejděte na naši vyhledávací stránku a najděte nejlepší a nejlevnější letenky vlakem v okolí!

 

European Alps with snow

Naše mapa tras Příklady našich nejoblíbenějších tras:

 

1. Vlaky z Londýna St Pancras International do Paříže

Vlak jezdící z Londýna do Paříže je jedním z nejrychlejších v Evropě. Provozováno společností Eurostar, můžete se dostat ze Spojeného království do Francie za pouhé dvě hodiny a šestnáct minut. To vám dává více než dost času na spaní, jet vlakem, a užít si a jednodenní výlet do francouzského hlavního města. Popadněte bagetu a putujte po Louvru – nebo si prostě užijte všechnu krásu, kterou Paříž nabízí.

Pravidelně dochází k odletům z londýnského St Pancras, vlaky jezdí téměř každou hodinu. Totéž lze říci o návratech z Paříže do Londýna, a na palubě najdete veškerou špičkovou vybavenost očekávanou od špičkové vlakové trasy.

Pokud jste pobyt v Paříži, můžete také jet opačným směrem, který vás přivede do Londýna brzy ráno, pokud si budete přát. Můžete se vydat na SoHo a zúčastnit se Broadwayské show nebo si prostě užít nějaké jízdné z hospody. tak i tak, vlak nabízí maximální flexibilitu v době odjezdu.

 

 

Vstupenky do Amsterdamu do Paříže

Vstupenky z Londýna do Paříže

Vstupenky do Rotterdam do Paříže

Brusel - Paříž vstupenky

 

2. Vlaky z Florencie do Říma Termini

Dvě z nejlepších italských měst, Florencie a Řím jsou domovem stovek turistické atrakce pro všechny druhy návštěvníků. Umělecké nadšence mohou putovat Vatikánem po nahlédnutí na Sixtinská kaple. Foodies si můžete pochutnat na některé z nejčerstvějších buvolí mozzarelly v okolí. Ať už máte jakýkoli vkus, tihle dva italská města jsou báječná místa strávit týden nebo pět.

Ještě lepší, vlaky spojující Florencii a Řím jsou hojné a levné. Cesta trvá pouhou hodinu a půl a mimo okna máte navíc přidaný bonus nádherné krajiny.

 

Train Route Maps Guide to Rome

 

Vstupenky na Milán do Říma

Vstupenky do Florencie do Říma

Vstupenky do Pisa do Říma

Vstupenky na Neapol do Řím

 

3. Mapa trasy: Vlaky z Říma do Milána

O Římě jsme už mluvili, ale Milán je další nádherné město v Itálii. Liší se od jihu Itálie jako jablka do pomerančů, Milan je moderní obr. Známý pro svou špičkovou módu a high-tech události, během jakékoli italské dovolené je město bezpodmínečně nutné. I když počasí není úplně jako ve Středomoří, stále si můžete užít krásná architektura a dokonce muzeum nebo dvě v kterémkoli ročním období.

Cesta z Říma do Milána je delší než cesta do Florencie. Není třeba se bát, nicméně, je to stále velmi zvládnutelné tři a půl hodiny. To vám dává více času užít si scenérie!

 

Europe Train Route Maps Guide To Milan

 

Janov do Milána vstupenky

Vstupenky do Říma do Milána

Vstupenky na Bologna do Milán

Vstupenky na Florencie do Milána

 

4. Vlaky z Hamburku do Kodaně

Nutnost pro každou evropskou dovolenou, Hamburg, a Kodaň nemusí být prvními městy, která vás napadnou kvůli cestovnímu ruchu. To je škoda, ačkoli, protože obě města jsou plná historie a barevných kanálů. Hamburk je velké přístavní město na severu Německa. Možná jste to již slyšeli kvůli jeho spojení s internetem mimořádné populární jídlo hamburgery. Zábavný fakt – lidé, kteří žijí v Hamburku, se také nazývají Hamburgery.

Kodaň, na druhou stranu, je hlavní město Dánska. Zatímco budete chtít navštívit v léto nebo riskantní mrazivé počasí, v tomto přímořském městě je co dělat. Od pestrobarevných budov po kyčelní sklepy, dánské hlavní město má téměř všechno.

Vlak mezi oběma městy bude chvíli trvat. Cesta trvá šest hodin nahoru, takže nezapomeňte přinést zábavu. To bylo řečeno, vlaky jsou moderní a mají několik odjezdů, takže si můžete odpočinout a relaxovat v klidu.

 

Train Route Maps Guide to Copenhagen

 

Hamburg do Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

 

5. Mapa trasy: Vlaky z Curychu do Bernu

Pokud jste někdy chtěli cestovat do Alp, nenajdete lepší základny k prozkoumání než Curych a Bern. Oba se nacházejí v země Švýcarsko, tato města jsou od sebe vzdálena pouhou hodinu přes vlak. Možná jste si to neuvědomili, Bern je hlavní město Švýcarska, žádné z jeho populárnějších měst, jako je Ženeva nebo Curych. Město se může pochlubit populací více než milionu lidí a je plné malebné krásy.

Mezitím, Curych je známý pro své bankovnictví – ale ocitnete se vstřícné spíše poloze u jezera než jeho budovám. Město bylo trvale osídleno 2,000 let a skládá se z téměř pěti set tisíc lidí.

Odjezdy vlaků jsou časté a provozují je moderní vlaky, i když na tak krátkou cestu nebudete mít dost času na to, abyste se o tom poradili. Připojte se k WiFi zdarma, trochu procházet, a pak jste hotovi – perfektní způsob cestování!

 

Zurich Canal

 

Vstupenky Zurich To Bern

Ženeva To Bern vstupenky

Vstupenky Interlaken To Bern

Vstupenky na Curych do Hamburk

S řadou partnerů po celé Evropě, jste povinni najít trasu, která se vám líbí. Ať už hledáte místní možnosti nebo plánujete celoživotní výlet po transkontinentální úrovni, zůstat s Uložit vlak najít nejlepší dostupné lístky za nejlepší možné ceny.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Průvodce evropskými vlakovými trasami” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-train-route-maps-guide/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)