Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 06/08/2021)

Příkop letadlo za vlak a cestovat po Evropě na víkend Wonder. Save A Train usnadňuje si během několika minut bez přidaných poplatků, takže si můžete vychutnat svůj úspory o činnostech! Zde jsou naše možnosti pro Nejlepší destinace v Evropě cestovat během víkendu vlakem.

 

Nejlepší Brána Destinací v Evropě cestovat během víkendu: Barcelona

Barcelona is the Best Destinations in Europe to travel during a weekend

 

My jsme si povídali o Španělsku několikrát. Můžete se podívat na naše další články tady. Dnes, naše tipy Nejlepší destinace v Evropě cestovat během víkendu vlakem se zaměřuje právě na Barcelona.

Barcelona je poměrně snadný přístup z většiny částí Evropy, ale pro orientaci, budeme odchodu z Londýn Pro tuto cestu. Odejít z práce na 2 hod v pátek, včas, aby zachytil 3 odpoledne Eurostar do Paříže. Je tu jen čas na Vin Rouge v režimu A pařížský cafe Před nástupem do vlaku „hotel“ v Barceloně.

 

Nyní, když jste tam, co dělat:

posvátná Rodina

Asi nejznámější stavba v Barceloně, a posvátná Rodina. Bazilika byla podle návrhu architekta Gaudího a byly od té doby vybudování této struktury 1882. Je těžké získat obraz bez jeřábů, ale je to rozhodně stojí za návštěvu.

Tajný tip Barcelona: Na zadní straně baziliky je malý rybník, odkud si můžete vzít úžasné fotky. Udržujte svůj Instagram hru silný, a zaplatit toto místo navštívit.

 

Casa Batlló

Another slavná struktura Gaudího Casa Batlló. Nachází se nedaleko od Las Ramblas, najdete tento zvláštní budovy na Passeig de Gracia. Byla postavena v roce 1877. Máte-li chuť navštívit tuto budovu a chtějí vidět vnitřek příliš, ujistěte se, že si koupíte vstupenky v předstihu, jedná se o populární turistická atrakce v Barceloně a může dostat docela zaneprázdněný, zvláště v hlavní sezóně.

Zábavný fakt: současným majitelem Casa Batlló je rodina Bernat, známo, že jsou vlastníky Chupa Chups lízátka.

 

Čas jít domů.

The 9 v neděli večer vás vlak dopraví zpět do centra Londýna v 11:55 am v pondělí.

Nejlepší Brána Destinací v Evropě cestovat během víkendu: Řím

Věčné město je tak přitažlivá jako dřív a my jsme nemohli mluvit o víkendový pobyt bez něj! Pak se oběda Eurostar a změny v Paříži Řím. Prodlévat u večeře v jídelní vůz, odejít do svého pražec nebo lehátkový na noc, a probudit na klasickou italskou krajinou.

Řím je snadno jeden z našich oblíbená města v Evropě. Zvlášť pokud jste na líbánkách. Si můžete přečíst o tom tady. Je tu něco pro každého, i když. Místo je naplněn až po okraj s památkami a má tisíce let historie vrstvené na sebe - najdete zde vše od římské ruiny po renesanci umění. Je také domovem fantastické jídlo! Rozhodně 3 dny v Římě není dost vidět úplně všechno, co město může nabídnout, ale je to dost rozhodně vidět všechny upozorní, pokud vás řídit svůj čas efektivně.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Vatikán

Vatikán je první věcí na našem seznamu pro vaši návštěvu Říma. Je to země, jeho vlastní, uvnitř Řím, a je domovem světově proslulých lokalit včetně Vatikánská muzea, Sixtinská kaple, a St. Bazilika Peterova.

Doporučujeme, abyste se sem brzy a zamíří na Vatikánského muzea s vašimi přeskočit řádek lístek. Zabýváme způsoby, jak přeskočit linek v Římě dále v tomto příspěvku, ale pokud si koupíte Omnia Řím a Vatikánská přihrávce, budete mít možnost předběžně rezervovat si časový interval pro přeskočit hranici vstupu.

Terni do Říma Vlaky

Foggia do Říma Vlaky

Grosseto do Říma Vlaky

Arezzo do Říma Vlaky

 

 

Nejlepší brány Destinace v Evropě cestovat během víkendu: Brusel a Amsterdam

Brussels main square

 

S new-ish vysokorychlostní vlaky Eurostar Vlak z Londýna do Amsterdamu. Cesty mezi Londýnem a Bruselu zneužívány k podchycení 5 hodin a zahrnovala přestup na vlaky v Bruselu. Nový vlak doprava 900 cestujících denně a bude trvat jen 4 hodin. Ideální pro výlet do Bruselu nebo Amsterodamu o víkendu!

Brusel Amsterdam vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Co dělat v Bruselu během víkendu brány:

Existuje tolik věcí, které se v Bruselu, zejména na kratší víkendový výlet. Je to jeden z těch měst, která je ideální na prodloužený víkend, zkoumání všechny historický lokalit a jízlivě všechny vafle můžete dostat své ruce na.

Nezáleží na tom, kolikrát jste navštívili Grand Place, je to oblast, která je stále tak krásná na návštěvu. Jehož historie sahá téměř 300 let, Grand Place je příliš nádherná chybět.

V určitých obdobích roku, najdete pár různé události, trhy, a umělecké instalace. Nezapomeňte navštívit bruselské městské muzeum a radnici, které jsou oba posazené na náměstí.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Kolín nad Rýnem Brusel Vlaky

Paris Liege Vlaky

Bruselu do Lutychu Vlaky

 

Viz soud

Brusel má největší (a případně, nejbohatší) soud v celé Evropě. Nyní, v současné době některé výplně pracovat průběžně, ale to by nemělo zastavit na vaši návštěvu - je to opravdu nádherná budova.

 

Co si myslíte o našich návrhů? Rádi bychom vědět,! pamatovat, Uložit vlak je super snadné použití a nikdy skrývá náklady! Rezervovat si víkend pryč vlakem s námi, dnes!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-travel-during-weekend%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)