Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 07/08/2021)

Nastal čas konečně přijde – ať už jste právě absolvoval vysokou školu, směřují ven pro vaše roční dovolenou, nebo se rozhodli, že lákadlu pozemní cesty nesmí chybět, jste se rozhodli cestovat Evropu vlakem. Je to romantická představa, trek cestoval tisíce v průběhu let. To může být také zcela ohromující. Evropa je známá svými vynikajícími železničních spojů. Z levných místních vstupenky na kontinent překlenující železniční průchodu EU, je to snadné naskočit na overnighter a dorazit váš cíl příští ráno, očekává Vaši nejnovější dobrodružství.

Ale kde byste měli jít? Ať už je to váš první čas nebo vaše desátá, objem naprostá vlaků k dispozici může vést ke stresu, zmatek, a naprostý strach ze ztráty. Worry ne – protože jsme zde shromáždili seznam kbelíků 5 Nejlepší evropské metropole cestovat do vlakem. Sedni si, připoutat se, a úspory prostoru pro Francii nejlepších baget, protože jdeme na jízdu.

 

1. Best European Capitals cestovat Train: Paříž, Francie

Jak slíbil, začínáme tuto cestu úplně, se zastávkou v jedné ze světově nejznámějších a skvěle romantických měst. Paris má jedny z nejlepších železničních spojů kolem, s vlaky, které jezdí po celém centru města, takže nikdy nejste daleko od stanice. Paříž je plná věcí, které se, takže budete chtít zůstat nejméně po dobu tří dnů, aby si pohled na život ve městě.

Zastavte se žaluzie pro nahlédnout na Mona Lisa nebo vykonávat ty hýždě pomocí horolezecké Vítězného oblouku. Užijte si večeři plavbu na Rýně, navštívit některé francouzské butiky, a vžijte se do nablýskané Eiffelovy věže, jak večer ožívá.

Samozřejmě, Paříž je větší než jeho centra. Rozlehlé metropole je domovem pro více než dva miliony lidí, což znamená, že můžete strávit týdny sem, aniž by opravdu poškrábání povrchu, co má na nabídku. Útočiště pro jednodenní výlet z hord na Pont Alexandre III a hlavy až k Versailles, Kde královský palác stále vládne navzdory své volné pracovní místo od roku 1700. Celodenní vstupné je jen 20 € a zahrnuje vstup do Paláce, zahrady, a mnohem víc. Ještě lepší, vlaky jezdí z centra přímo do paláce, který dělá se tam dostat vítr. Tato propojenost oficiálně dělá Paris jeden z našich nejlepších evropských hlavních měst na cestě vlakem.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Paris Best European capitals for train travel

 

2. Londýn, Spojené království

Jeden z mých osobních oblíbená města a pouhé dvě hodiny od Paříže leží hlavní město Spojeného království: Londýn. Tato tavící kotlík kultur je domovem neuvěřitelných devět milionů lidí ze všech společenských vrstev. Z nóbl Chelsea k rázné Soho, najdete aktivity pro každého na vaší párty. Úlovek jeden z posledních muzikálů, než se vydáte přes Shakespearova divadla Globe a zakončit večer v Svazku, nejvyšší věž v Londýně.

Nebudete chtít, aby si pospíšil do tohoto města, takže plánovat svůj čas podle toho. Ať už jedete na Harry Potter ateliéry (hodinu jízdy od centra města), nebo prostě brát v hlavních památek, jako je Tower of London, Svatý. Paulova katedrála, Westminsterské opatství, Big Ben, nebo London Eye, Každou minutu strávil v Londýně je příležitost dozvědět se více o zemi, jejíž říše jednou překlenul svět.

Vysokorychlostní vlak Eurostar vás z Paříže dopraví do centra Londýna za něco málo přes dvě hodiny, což znamená, že budete trávit méně času na cestách a více času za dobrodružstvím. Tím pádem, Londýn považujeme za další z nejlepších evropských hlavních měst, kam se dá cestovat vlakem.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

3. Best European Capitals cestovat Train: Amsterdam, Nizozemí

Známý pro své kanály a cyklistické závislých populací, Amsterdam září jako kapitál Netherland. S jedinečným designem, Amsterdam je naprosto okouzlující město a standout mezi evropskými hlavními městy. Vlaky z Paříže trvá tři hodiny a vkladu v Amsterdamu, Nachází se v centru města.

Hlava na Museumplein, aby se v muzeu Van Gogh, než se vydáte do domu Bols koktejl & genever Zkušenosti, který zahrnuje váš výběr koktejlů ve své degustační místnost.

Nezapomeňte plavbu kanály, buď. Ať už budete mít speciální prohlídku nebo hop do jednoho z městských veřejných čluny, získáte zcela nový pohled z vody. Navzdory svému sklonu k člunů a kol, Amsterdam je snadno dostupný z celé Evropy přes vysokorychlostní kolejnic, Při tomto dalším top uchazečem o nejlepší evropský kapitál pro cestování vlakem.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Amsterdam Best European capitals for train travel

 

4. Berlín, Německo

Důkaz německé vynalézavosti, město Berlín je fascinující studie solidarity. Rozdělena na dvě berlínské zdi, Tento kapitál jen získal jeho jednotu 1989 po pádu komunistického režimu na východě. Od té doby, explodovala s městskou růstu a je nyní domovem pro více než dva miliony lidí. Je plná řemeslo pivo tyče, muzeí, a graffitied pozůstatky zdi.

Jako centrum kultury země, Berlín je must-návštěva. Ať už hledáte pro rafinované zábavy ve formě opery nebo se snaží zasáhnout některé z hippest straší v Evropě, Berlín se nesmíte nechat ujít.

I když to vám bude trvat nejméně šest hodin, aby se sem z Amsterdamu, existuje několik vlaků denně, Což znamená, že si můžete nastavit vlastní plán, aby se dospělo.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Berlin street art

 

5. Best European Capitals cestovat Train: Praha, Česká republika

Na rozdíl od západoevropských metropolích, Praha je hlavním městem České republiky, ve východní Evropě a jednou z nejznámějších středoevropských měst. Domovem jednoho z nejznámějších knihoven na světě, Klementium, Praha prokazuje své kultury za každým rohem. Navštivte orloj, Nejstarší provozní hodiny ve světě. Projděte se Staroměstské náměstí, kde dlážděnými ulicemi s pěší zónou pruhy znamenají, že můžete strávit hodiny putování bez obav.

Top z vašeho času s pitím z jedné z mnoha sklepních barů městských předtím, než vyrazíte do A hudební festival.

Praha se může pochlubit vynikající vlakové spojení s ostatními městy, včetně doba jízdy z Berlína čtyři a půl hodiny. Zastavte tady absorbovat historii města před pokračováním vaše cesta celém zbytku Evropy.

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Prague city scape

 

Závěr

Evropa je obrovská a rozmanitá krajina, jejíž Unie znamená, že cestování vlakem je snadnější než kdy dříve. Využijte okrajů zemí cestovat do těchto historických hlavních měst na váš čas. Přeskočit bolest hlavy letiště a jeho davy a předražené letadlo jídlo a použít vlak do cestování. Ať už hop na palubě regionálního trasu nebo utratit něco navíc pro vysokorychlostní železnice, budete nyní železniční cesty, prohlídka památek, a mnohem víc.

 

Máme vás pokryty s našimi tipy na cestování. Nyní je čas, aby si některé jízdenky na vlak! Uložit vlak je místo pro nákup jízdenek na vlak.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Best European Capitals cestovat Train” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/european-capitals-travel-train/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)