Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 02/09/2022)

Kvintesenční cesta cestování je cestovat do Evropy vlakem. To se rychle stává preferovaným ekologický cestovní metoda. Cestovat, v podstatě, nejen rozšiřuje naše obzory, ale rozšiřuje svůj pohled. Myslete na St. Augustina plodní slova, „Svět je kniha a ti, kteří necestují, pouze pro čtení jednu stránku“.

V této technicky zdatné, připojení digitálního věku je rychlé a zuřivé. S všechny jeho výhody, ztrácíme spojení s nejdůležitější součástí cestování a života, přítomný okamžik. Vlak výlety do Evropy INSPIRE, jsou pohodlné, romantické.

Pro ty z nás, kteří nežijí v zemi, kde je prominentní cestování vlakem, to může být záhadné dobrodružství. Dalším velkým vyzdobit evropské cestování vlakem je to, že, na rozdíl od letiště, Evropské vlakové stanice jsou umístěny přímo v centru měst. To snižuje zbytečné náklady našich jemně vyladěných cestovní rozpočty.

Výběrem vlakem po Evropě, jsme se rozhodli prostředek k cestování, které nám zabírají nejen, ale nám umožní vidět mnohem víc, než jsme zvyklí. Jeden takový směrování otevírá dvanácti hlavních evropských vrcholů a je provedeno o 3 týdny. Přečtěte si o to zjistit, jak cestovat evropské Nejzajímavější vlakem 3 týdny.

 

Evropští Highlights vlakem den 1: Vídeň, Rakousko

Vlak přes evropské cesty začíná ve Vídni, Hlavní město Rakouska. Dvě slavné dny dobrodružství čekají. Barokní streetscapes a císařských paláců udával tón, aby předvedli umělecké, architektonický, kulturní, a hudební mistrovská díla. To je spolu s jeho záviděl coffee-house kultury a vzrušujícím designovém scény.

MUMOK je must-dělat, když ve Vídni. Je známý pro své avantgardní a někdy šokovat umělecké výtvory, které zahrnují díla Pabla Picassa a Andy Warhol. Kolekce v celém rozsahu se skládá z téměř 10,000 uměleckých skvostů.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

Vienna is a stop on your European Highlights By Train

 

Den 2: Salzburg, Rakousko

Váš vlak přes Evropu pokračuje, strávit den v rakouském Salzburgu. To je na hranicích s Německem a má nádherný výhled Východní Alpy. Salcburk se proslavil jako město povídek, které bylo kdysi domovem největšího světového skladatele, Mozart.

Kopce jsou živé v Salzburg. To bylo jednou použitý jako umístění filmování pro vysoce uznávaný, “Zvuk hudby” a existuje hmatatelný smysl pro uměleckou tvorbu. To také vyzařuje klid klid.

Mnichov do Salzburg Vlaky

Vídeň do Salzburg Vlaky

Graz Salzburg Vlaky

Linz Salzburg Vlaky

Salzburg, Austria

 

evropští Highlights Dny 3: Mnichov, Německo

Další dvě zastávky vlakem po Evropě jsou Mnichov a Stuttgart v Německu. To by bylo nejlepší, aby strávit den v každé z těchto renomovaných destinacích.

Mnichov a jeho bavorské dědictví jsou místem, kde pivo a pivovarská tradice tvoří nedílnou součást jejich kultury, téměř sedm století. Oktoberfest je na vrcholu seznamu v Mnichově. To je oslavován miliony lidí, které návštěvy z celého světa, podílet se na slavnosti.

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

Visit Munich on your European Highlights By Train

 

Den 4: Stuttgart, Německo

Stuttgart má elegantní atmosféru, kde rychlá auta a galanterní restaurace vytvořit atmosféru moderního života, ale tam je víc než jen moderní Stuttgartu. Stuttgart má vináren a hrudníku matice zastíněné pivní zahrádky, které ukazují, uvolněný, kopat nohama vzhůru.

Norimberk Stuttgart Vlaky

Mnichov Stuttgart Vlaky

Frankfurt nad Mohanem do Stuttgartu

Heidelberg Stuttgart Vlaky

 

 

evropští Highlights Dny 5: Štrasburk, Francie

Poskakování zpátky na vlak, je to pryč do Francie! Strávit den ve Štrasburku.

Strasbourg balancuje mezi středověké minulosti a progresivní budoucnosti. Jeho gotická katedrála je architektonický zázrak a toulat se křivolakými uličkami starého města a užívat si jídlo v hospodě je velmi doporučeno.

Paříže do Štrasburku Vlaky

Luxembourg do Štrasburku Vlaky

Nancy do Štrasburku Vlaky

Dijon do Štrasburku Vlaky

Strasbourg is on the European Highlights By Train

 

Dny 6 – 8: Paříž, Francie

Paris nepotřebuje dlouhý úvod s jeho kultovní architektury, včetně Eiffelovy věže, Arc de Triomphe, a Katedrála Notre-Dame. Slovo Pařížský je synonymem stylu a to z dobrého důvodu. Očekávat world-class kuchyně, nakupování, a galerií, které jsou nekonečným zdrojem inspirace a blaženosti. Nejlepší vlakové cesty v Evropě bude vždy obsahovat toto proslulé město.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Eiffel Tower Paris, France

 

evropští Highlights Dny 9 & 10: Brusel, Belgie

Jakmile Paris okouzlila s romantikou, strávit další dva dny v Bruselu, Před dalším vlaku noze. Dva dny v Bruselu, se bude skládat z Art Deco fasád a návštěva Velkého paláce náměstí. Je umístěn v centru města, Kde 17čt Minulé století ožívá.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

Colorful Brussels, Belgium

 

Dny 11 – 13: Amsterdam, Nizozemí

Amsterdam je místo, kde se na plavbu po historických kanálů, což je samozřejmostí, a procházka muzeí a vintage plněné obchody. Pití, stolování, a designové scény nadchnou a pobaví. Amsterdam je město překvapení a je doma k muzeu Van Gogh, stejně jako celá řada dalších pokladů na displeji.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

Amsterdam, The Netherlands

 

evropští Highlights Dny 14 – 17: Brémy & Berlín, Německo

Hlava zpět do Německa a strávit pět dní ve vlaku přes Evropu v Brémách, Berlín, a Drážďany. Jeden den pro Brémy (na obrázku níže), návštěvě jeho mnoho muzeí a galerií, jako je Bremen Zámořské muzeum. Je to přístavní město, Bremerhaven je místo, kde se na vychutnat čerstvé mořské plody a dozvědět se o fascinující historii přístavu.

Berlín bude potřebovat tři dny ponoření. Berlín má pověst bytí “město, které nikdy nespí”. Využijte své živosti! Noci jsou veselí a dny jsou pro kulturní pronásledování.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Bremen and Berlin, Germany

 

Den 18: Drážďany, Německo

Dresden potřebuje jen jeden den, zázrak jako jeho Velkého dómu a jeho Versailles-inspiroval Zwinger domy muzeí. Město bylo založeno v 1743 a musela být přestavěna po druhé světové válce 2. To bylo přezdíval ‚Florencie na Labi’ díky své idylické místo.

Berlín do Dresden Vlaky

Hanover do Dresden Vlaky

Potsdam na Dresden Vlaky

Norimberk do Dresden Vlaky

Dresden, Germany stop along European Highlights By Train

 

evropští Highlights Dny 19 – 21: Praha, Česká republika

Výlet vlakem v Evropě končí v Praze, Po víru zázrak. Praha je městem věží a je často přirovnáván ke kráse Paříži. To je také popisován jako domov pro nejlepší pivo v Evropě. Nyní podívanou A 14čt století kamenný most, hrad na kopci, a líná řeka. Je to ideální způsob, jak ukončit vlakovou cestu po Evropě.

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

Prague, Czech Republic

 

Nejlepší vlakové cesty v Evropě bude ujistěte se, že jsou pohodlné a odpočíval. Ocenit krajinu podél cesty, bezpečnost cestování vlakem, a vtlačit co nejvíce památek. Neexistuje lepší způsob, jak cestovat. kniha s Uložit vlak dnes!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Evropští Highlights vlakem 3 týdny” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/european-highlights-by-train/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)