Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 24/04/2020)

Existuje snad lepší způsob, jak strávit léto než cestovat po Evropě, že jo? Že jo. Nemusíte se vyloupit banku, aby si některé z nádherných metropolí Evropy; věř tomu nebo ne, ale jeden z rozhodujících aspektů vaší rentabilní Europe Travel vybírá vlaků namísto letadel pro vaše destinace.

Tady jsou 5 Důvody, proč se rozhodnou pro vlaky namísto letadel vám pomůže zažít Evropu v nejlepším možným způsobem.

 

Jsou to Super-Fast

Nenechte se zmást myslet, že Londýn-Paříž Eurostar a Francie TGV vlaky jsou jedinými vysokorychlostní železniční tratě v Evropě - za posledních několik desítek let, tito lidé se vyvíjí vysokorychlostní trasy celém kontinentu, přispívající ke zvýšení železničního cestovního ruchu a zajistit vlaků namísto letadel si vybral jako možnost primární putovní. V průměru, vysokorychlostních vlaků v Evropě cestování 125 na 200 mph, V závislosti na cestě a nádražích jsou pohádkově propojeny.

Londýn do Bruselu Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Londýn do Lyon Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

 

 

Vlaky Namísto ose jako rychlejší možnost

Mohou být dokonce rychlejší než létání, zejména pro výlety delší než 600 mil. Jak to? Při výpočtu za čas, který strávíte řidičský na letiště, pak se tam dostat brzy (a často tráví více než 2 hodin před odletem), a zvýšenou bezpečnostní kontroly, Uvědomujete si, že je to jednodušší jet do středu města vlakového nádraží a lepenky 5 minut před vlak opustí nádraží.

Amsterdam Brusel Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Amsterdam Lille Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

Budete platit méně za prvotřídní Sleeper služby, než prvotřídní letenku

Dokonce i když jste na cestách z nejluxusnějších vlaků, dostanete takový férová cena. Budete se divit, proč byste byli vyhnout cestování vlakem dříve! Například, zaplatíte kolem £ 880 na osobu za dva dny / jednu noc výlet s japonským Seven Stars, a užívat svěží krajina jižní japonského ostrova Kjúšú jak budete cestovat; v rozporu s tímto ceně, letenku z Londýn Tokio vás bude stát téměř £ 5,000 s British Airways. Páni! Máme pocit, že budete výběrem vlaků namísto letadel od nynějška, viď?

Časy vlaků Lyon do Ženevy

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Bern Ženeva Vlaky

 

No ztracená zavazadla, když si vyberete Vlaky Místo toho, Letadla

 

Ztratil zavazadla (Prakticky) Neslýchané při srovnávání vlaků místo letadel

Ztracená zavazadla je něco věci již, alespoň pokud jde dálkové letadlo cestování. V rozporu s tím, že, nádražích a vlaky neztrácejí cestující pytle jako cestující sám jsou ti, kteří se obávají jejich vlastní zavazadla. Můžete si také přinést tolik, kolik unesete, Na rozdíl od letadel, která jsou jasná omezení zavazadla.

To je pravděpodobně nejlepší důvod pro použití vlaků namísto letadel.

Salzburg do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Můžete přeskočit Peklo Airport Security

Pokud jde o bezpečnost, výběrem vlaků namísto letadel jeví jako logická volba, a budete nyní vidět, proč. Zkušenosti bezpečnost na letištích je v podstatě řada nepříjemných situací. Začnete hned potit, než se dostanete do bezpečnostní kontrolou, i když víte, že jste neudělali ani přinesl nic nezákonného s vámi. A, nesmíme zapomenout na nepříjemné žádostí o odstranění opasek, sundat boty a kdoví co ještě, a pak poplácal dolů statného muže. Vlaky nemají to - a to do značné míry těsnění dohodu.

Nantes Bordeaux Vlaky

Paříže do Bordeaux Vlaky

Lyon do Bordeaux Vlaky

Marseilles do Bordeaux Vlaky

 

procházet Save-A-Train rezervovat vlakem do své oblíbené destinace, a za nejlevnější ceny! Zapomenout rezervační poplatky a přijmout snadnou 3 minuty proces rezervace on-line.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropean-trip-trains-planes%2F%0A%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)