Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 25/02/2022)

Předpokládejme, že v nejbližší době plánujete navštívit Evropskou unii. V tom případě, existuje řada tipů a zásadní cestování informace, které vám pomohou učinit váš zážitek mnohem příjemnějším. Jeden by si mohl myslet, že v tom nemůže být opravdu velký rozdíl úvahy nezbytné k cestě do Evropy ve srovnání s jakýmkoli jiným místem na světě. Ještě pořád, v jeho rozsáhlém rozšíření, existuje řada právních dokumentů, které byste mohli potřebovat, abyste se dostali do Evropy jako turista. Taky, velmi odlišné podnebí, vtipy, a kulturní zvláštnosti jsou pro to důležité.

 

1. Cestování do Evropy: Chyťte svůj pas

Primárním zájmem je cestovní pas, protože to bude vaše prezentační karta a klíč k vaší přijímající zemi. Nejprve se postaráme o pas. Vaše prioritní vláda určuje, do kterých zemí se budete moci dostat, aniž byste museli zpracovávat jakékoli zvláštní doklady. V době, kdy cestujete, je vždy nejlepší zkontrolovat, zda vaše domácí a cílové velvyslanectví udržují diplomatické vztahy nebo smlouvu.. Většina zemí z Ameriky a jihovýchodní Asie má nekontrolovaný přístup do většiny zemí v Evropě.

Když jsem to řekl, pokud tomu tak není; získejte právního výletního poradce, který vás provede zpracováním vašich cestovních povolení. Možná budete potřebovat zdravotní osvědčení a podobné, aby vám byl udělen přístup. Pokud rádi řídíte v zahraničí, budete také potřebovat mezinárodní řidičské oprávnění. Pokud plánujete podnikat, k cestování může být zapotřebí mnoho dalších mezinárodních povolení. Na webových stránkách vlády přijímající země můžete zkontrolovat, jaké doklady jsou potřebné podle vašeho záměru cestovat.

Lyon do Toulouse s vlakem

Paříž do Toulouse s vlakem

Nice do Toulouse s vlakem

Bordeaux do Toulouse s vlakem

 

Bring Valid Passport When Traveling In Europe

 

2. Naučte se podle toho balit

Evropa je velký a rozmanitý kontinent, od slunečných pláží Andalusie ve Španělsku po zasněženou východní Tundru. Je zásadní mít na paměti klima a aktivity, které budete plánovat v zahraničí. Nezapomeňte, že se nebalíte, abyste se přestěhovali ze své země, neberte příliš mnoho nebo málo; díky tomu ztratíte méně času vyzvedáváním oblečení, pomůže vám na cestě na letiště, a dokonce ušetřit peníze podle vyhýbání se poplatku za nadváhu. Nejlepší je uspořádat si cestovní tašku nebo kufr ve stylu armády, protahování kalhot, košile, ponožky, a spodní prádlo jako croissant a položte je všechny silné proti sobě. Tím se vyhnete potížím se skládáním oblečení a ušetříte místo, kam se vejdou hygienické výrobky nebo elektronika. Tento tip je také užitečný, pokud hledáte oblečení, které jste si koupili na cestu. Další dobrou radou je zabalit si další tašku na svůj dárek nebo na nákupy.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

Pack Accordingly When Traveling To Europe

 

3. Cestování do Evropy: Dejte svým bankám vědět, že budete v zahraničí a utratíte

Zuřivý útok na kreditní karty, ke kterému došlo před několika lety, způsobil, že se banky příliš obávaly rizika. To je vedlo k vytvoření bloku, nejprve se zeptejte politiky později, když vidí, že kreditní karta je používána v náhodné zemi. Musíte se dostavit osobně do své banky nebo jí zavolat, protože online oznámení někdy neberou v úvahu. Přijetím tohoto ustanovení se vyhnete škodlivým a trapným zážitkům při nakupování. Pokud půjdete do banky, je také dobré získat místní měnu, když jste tam. Turistické poplatky ve většině evropských obchodů a směnárny jsou absurdně zvýšené výměnné body.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Let Your Banks and credit card companies Know You Will Be Abroad And Spending

 

4. Cestování do Evropy: Rekapitulace

Pokud se chystáte na „starý kontinent,„Nezapomeňte si vzít s sebou dokumentaci a zaplatit za jakýkoli druh požadovaného mezinárodního povolení. Tento druh papírování je nezbytný, pokud plánujete navštívit různé země uvnitř evropské legislativy. Pokud plánujete silniční výlet, je nutné mít mezinárodní řidičský průkaz a vyhnout se rezervacím. Taky, nezapomeňte zabalit lehce a vzít v úvahu klima a aktivity, které v zahraničí snášíte. Vždy uvádějte, ve kterých zemích plánujete utrácet peníze a směnárny provádět pouze s autorizovanými subjekty. Konečně, navazujete kontakt s různými lidmi, potraviny, kultur, nezapomeňte se pobavit a užít si ten zážitek.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

 

 

Nyní víte vše, co potřebujete vědět, my v Uložit vlak, jsou připraveni vám pomoci se všemi vašimi dalšími potřebami vlaku.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „Vše, co potřebujete vědět o cestování po Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feverything-know-traveling-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)