Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 30/04/2021)

V regionu Normandie se nachází v severozápadní části Francie a je relativně krátká cesta pryč z Paříže. To je populární destinace pro mnohé z těch, kteří chtějí zažít podstatu severní Francii. Normandy má to všechno, od A bohatá historie která sahá století, do úžasné krajiny a vynikající kuchyní, která opustí vás chtít ještě víc. nicméně, Jedním z hlavních atrakcí v Normandii je neuvěřitelné architektura. Tato oblast je domovem ohromující pohádkových měst, které skutečně zachytit představivost. Na Přírodní krásy že směsi s těmito rušných měst opouští mnoho lidí v úžasu. Vzhledem k neuvěřitelné popularitě těchto obrazových perfektní lokalit, Save A Train má dát dohromady seznam 5 Pohádkové měst k návštěvě v Normandii. Pokuste se zahrnout do vaše cesta Příště jste na cestách přes Francii.

 

1. Pohádkový Města k návštěvě v Normandii: Honfleur, calvados

Honfleur může být nejznámější město na tomto seznamu. Mnoho turistů navštěvuje toto fantastické přístavní město a užívá si všeho, co nabízí. Je to jedinečný a rozeznatelný pro jeho vysoký, úzký, a barevné budovy. To sloužilo jako inspirace pro řadu umělců v průběhu let, a jedinečné a barevné budovy byly zachyceny v mnoha obrazech. Procházka ulicemi Honfleur opustí vás pocit, že jste vstoupili do mistrovské dílo. To vás nepochybně očarí.

Město má mnoho turistů přijíždějících přes něj a nabízí vše od lahodné plody moře, na vzrušující muzeí. Pokud jste někdy navštívit toto fantastické město, trvat v jeho scenérie a historii. A co je nejdůležitější, ujistěte se, že nyní přístav města, který je znám jako Vieux Bassin. To je jedním z nejznámějších turistických destinací v Normandii. Přístav byl kdysi domovem převážně rybářských lodí a obchodních plavidel. nicméně, v průběhu let se stal domovem mnoha jachty.

Paris Rouen Vlaky

Paris Lille Vlaky

Rouen do Brest Vlaky

Rouen do Le Havre Vlaky

Honfleur, Calvados Je součástí pohádkové měst k návštěvě v Normandii

 

2. Les Andelys, tvůj

Les Andelys je vše, co potřebujete v typickým francouzským městem. Půvabné městečko se nachází přímo u řeky Seiny. Kromě blízkosti krásné řeky, Les Andelys také má malebné zelené kopce a bílé kamenné útesy všude kolem. Les Andelys je obraz dokonalý, což je důvod, proč se mnozí návštěvníci snap stovky fotografií z této fantastické město a jeho okolní krajiny.

Kromě své kráse, Les Andelys je také známý pro jeho hrad z 12. století. Hrad, Chateau Gaillard, Byl kdysi domovem Richard Lví srdce. Zatímco hrad může být v troskách nyní, jeho impozantní velikosti a budovat stále Impress návštěvníků, které vyšplhat až na skalnaté blaf to vidět.

Paris Le Mance Vlaky

Paris Brest Vlaky

Le Havre do Le Mans Vlaky

Paříže do Nantes Vlaky

Chateau Gaillard Les Andelys, Eure Francie

 

3. Pohádkový Města k návštěvě v Normandii: Giverny, tvůj

Giverny je nejvíce známý pro Claude Monet domu. Claud Monet pronajal nemovitost v roce 1880 se svou rodinou. V průběhu let se jeho bohatství obrátila k lepšímu, a stal se bohatší. následně, on byl schopný koupi nemovitosti, stejně jako některé z okolních zemí. Monet stavěl studio tam a vytvořili mnoho jeho práce Na tuto vlastnost, který dal Giverny na mapě. Na rozdíl od Giverny bydlení líbí of Monet, to bylo také domov pro jiné impresionistických umělců. Patří mezi ně Claude Cambur, Christophe Demarez, a Ramier. Bohatá historie přitahuje spoustu milovníků umění, kteří chtějí zažít životy a díla těchto neuvěřitelných umělců.

Kromě působivé umělecké historie města, Město je také známé pro svou malebnost. To byl jeden z hlavních důvodů, proč umělci to líbilo. Téhož kouzlo čerpá v četných návštěvníků dnes. Půvabné vesnické domy, zahradami, a živé přírodní atmosféru jsou must-see. Nezapomeňte se zastavit u Giverny, pokud jste někdy v oblasti Eure v Normandii.

Paříže do Le Havre Vlaky

Paříž Rennes Vlaky

Le Mans do Paříže Vlaky

Nantes do Paříže Vlaky

 

4. Beuvron-en-Auge, calvados

Tento úžasný malé městečko se nachází v Pays dAuge region. Tato oblast je známá pro své likérem a sýrem. Kromě fantastické chutě region nabízí, můžete také zažít krásné historická města. Jeden z nejznámějších měst v této oblasti je Beuvron en Auge. Je plná historických obydlí, které se datují do roku 1500. Stavby jako je Vieux zámek ze 16. století, v kombinaci s hrázděnou domy ze 17. století, se budete cítit, jako byste cestovali zpět v čase. Chůze dolů dlážděné ulice of Beuvron en Auge, je ideální způsob, jak strávit odpoledne.

Brest Le Mans Vlaky

Nantes do Brestu Vlaky

Le Mans Rennes Vlaky

Le Mans do Rouenu Vlaky

Beuvron-en-Auge, Calvados je na pohádkové měst k návštěvě v Normandii

 

5. Pohádkový Města k návštěvě v Normandii: Barfleur, někteří

Na severovýchodní části Normandii cotentin leží krásné pobřežní město Barfleur. Toto klidné rybářské městečko jen o 700 Obyvatelé je nejvíce známý pro svou ohromující krásu. To bylo oficiálně prohlášen za jeden z nejkrásnějších měst ve Francii. To byl poctěn titulem Plus Beaux de France Village, a je jasné, proč.

Barfleur je klenotem jako žádný jiný. Kromě malebném prostředí a obrovské výhledem na moře, to je také domov pro historické architektury. Za prvé, ulice samotné jsou dlážděné a poměrně starý. Za druhé, některé staré domy se datují do 16. století. Nejstarší dům v obci sahá mnohem dále, než je. V Sainte Catherine nádvoří, můžete vidět dům, který sahá až do středověku. Má vstup, vnější schodiště, a sloupkem okna. Ačkoli Barfleur je malé město, to je stojí za návštěvu pokud jste v oblasti.

Brest Rennes Vlaky

Brest Nantes Vlaky

Lille do Le Havre Vlaky

Zájezdy do Le Havre Vlaky

Barfleur, kanál France

 

Normandie je poměrně velká, a to i přes to, že doma k četným pohádkových měst, každý z nich je jedinečný. Každý z nich má svou podstatu a charakter, který opouští návštěvníci v úžasu. Chcete-li zažít zázraky těchto měst, stejně jako všechno ostatní Normandy nabízí, Kniha A Train Ticket a začít svou cestu.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Pohádkový Města k návštěvě v Normandii” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffairytale-towns-visit-normandy%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)