Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 24/04/2020)

Whooshing zvuk vlaku výkresu do stanice, a možnost, jak se dostat dál a jít někam úplně neočekávané. Napadá vás něco lepšího než Slavní a historické vlakové cesty?

Vlaky jsou připomínkou zlatého věku travel. Když se lidé šli na cestách po celé měsíce v době, a byli případně zapojeni koně. Travel nešlo o okamžité uspokojení a jen těšíme na místo určení.

Ne, cestovní znamenalo těší na cestu. Balení v kmenech, a případně kompas a několik dobrých map. Travel znamenalo jít na místo, kde jste věděl, že nikdo, kde dokonce i vzduch cítila divně a váš dopis domů by mohly dorazit až po návratu.

V poctu nejuspokojivější způsob přepravy, Save A Train vám přináší seznam slavných a historických vlakové trasy byste měli vzít v 2019!

 

Famous and Historical Train Routes

 

Londýn do Benátek na Orient Express – Nejdelší proslulé a historické vlakové cesty

To bude určitě zdvojnásobit jako historická data! To je pravděpodobně nejslavnější a historické vlakové cesty a romantický vlak Trasa ve světě. To se odchýlí od Paříže na cestě k byzantskému města Istanbul. Dalo by se standardním jízdenku SaveATrain cestovat této trase, nebo se rozhodnout pro více okouzlující možnost a hop na Orient Express. Intrik tohoto luxusního vlaku byl skvěle inspiroval Agatha Christie. V těchto dnech je to už není v provozu ve své původní podobě přesto jeho duch žije dál v Belmond je Venice Simplon-Orient-Express. Existují dva vlaky, ve skutečnosti, jedna s kočáry z roku 1920 a 30. let a druhý je historická British Pullman vlak.

Nová trasa se vine od Londýn do Benátek, příležitostně včetně druhé destinací v Evropě, a jednou za rok originální Paříž-Istanbul cesta v srpnu.

Vstupenky na vlak Milán do Benátky

Vstupenky na vlak Florencie do Benátky

Bologna to Venice Train vstupenky

Vstupenky na vlak Řím do Benátky

 

Hamburg do Kodaně

Měl by jsi cestovat vlakem která může být přepravována na trajektu. To je jistě jedním z nejznámějších a historických vlakových cest byste měli vzít v 2019!

Tak, co se stane, jakmile se dostanete k trajektu? Naštěstí cestující vlaků jsou schopni vystoupit z vlaku a užít si scenérie jednou na palubě trajektu. Budete překročit Baltské moře v 45 minut. Celá cesta vlakem trvá 4 hodiny a 45 minut. Kodaň s otevřeným obličejem žita sendviče a neuvěřitelné konstrukce estetický je rozumný jízdenka na vlak od rušného Hamburg, Německo které můžete samozřejmě, Nákup u nás, budete mít tlačítko na konci tohoto blogu.

Hamburg do Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

Glacier Express - Švýcarsko

Propojení dvou Švýcarsko je nejmalebnější hora středisek, Zermatt a St Moritz, Glacier Express je nejvíce nejpohodlnější způsob jak nyní úžasnou scenérii švýcarských Alp. Proč jste zvolili toto jako jeden z nejznámějších a historických vlakových cest byste měli vzít v 2019?

Cestuje na východ od Zermatt, Celodenní výlet kryty 91 tunely a 291 mosty jak to valí minulý jižním Švýcarsku alpské louky, panenská horských jezer, a obrázkové dokonalá osady. Upozorní na cestě zahrnují Oberalp Pass,, nejvyšší bod na jízdu na 6706 chodidla. Dalším důvodem je slavný Viadukt Landwasser - nádherné six-arch struktura stojící 200 nohy a vrhat do tunel řez rovnou do svahu.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Interlaken se Zermatt Vlaky

Vstupenky na Lucerne do Zermatt Train

 

 

West Highland linka, Glasgow Mallaig - Skotsko

Jsme v současné době závislý na televizním seriálu Outlander, která se zaměřuje na staré školy Scotland Highlanders. Takže není divu, že se jedná o seznam slavných a historických vlakové cesty. The West Highland linka je skvělý způsob, jak zažít divoké země, západní pobřeží. Jakmile se vlak opustí Glasgow - Skotsko je největší město - městská krajina rychle podlehne zelenající Glens a klidný jezery. Okruh na sever, Západ Highland linka prochází odlehlé divočině Rannoch Moor. To pak předá tyčící Ben Nevis, přistávat v Fort William. Přepínání směru a pohybuje se na západ, vlak projde Glenfinnanu viadukt (uváděný v Harry Potter film, série) před příchodem do rušného přístavu Mallaig.

Vstupenky na vlak Amsterdam z Londýn do Londýn

Vstupenky na vlak Lyon do London Train

Paříž do Londýn vlakové jízdenky

Vstupenky na vlak Brusel - Londýn

 

Slavní a historické vlakové cesty v Anglii

Osobní železniční doprava byl jedním z největších britských příspěvkům viktoriánský věk. V 20. století, Železniční nadšení a železničních fandů Zdá se roztrhl pytel téměř stejně rychle jako samotných železnic. Historické parní vlaky, speciální vyhlídkové jízdy, a úzkorozchodné železnice byly obnoveny. Tady, najdete některé z nejlepších parního vlaku a dědictví železniční cesty. Najít v hrabstvích West Country Cornwall, Devon, přemet, a Dorset.

Jako mnoho z těchto vlaků obnoven parní vlaky, Save A Train neposkytuje vstupenky na ně. nicméně, my poskytovat nejlepší cena pro získání do az Spojené království.

 

 

Chcete zažít slavný a historických tras vlaků?

Jeďte na více než Uložit vlak a rezervovat si letenku do 3 minut.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkaz na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffamous-historical-train-routes%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)