Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 05/03/2021)

Tam je tolik o lásce Paříži. Kde vůbec začít, že jo? První věc, která přijde na mysl, je skvělé stránky, jako je Eiffelova věž a Louvre. Ale proč ne také objevovat skryté drahokamy ve městě? Začněme s 5 Nejznámějších ulic v Paříži k vidění!

  • Železniční doprava je nejšetrnější k životnímu prostředí způsob, jak cestovat, a to je důvod, proč thJe článek byl napsán vzdělávat o cestování vlakem a byl vyroben ušetřit Train, Nejlevnější Train Vstupenky portálem na světě.

 

1. Nejznámějších ulic v Paříži k vidění: Avenue Victor-Hugo

Avenue Victor Hugo je avenue v 16. pařížském obvodu. počínaje Charles de gaulle (také známý jako Etoile) a končí v Tattegrain (stávat avenue Henri Martin). To je jeden z dvanácti cest počínaje Etoile, a druhý nejdelší z dvanácti, po Avenue des Champs Elysees.

Pojmenovaný po slavném Victor Hugo, který strávil své poslední dny v hotelu Particulier. Socha Hugo lze nalézt na křižovatce s avenue Henri Martin. Avenue Victor Hugo je známý pro své neuvěřitelně krásná architektura což je ideální pro příležitostné procházky a a skvělý Instagram picture! Udělej to pro gram!

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Avenue Victor Hugo Most Famous streets in Paris

 

2. avenue Montaigne

Fan opery? Pak je tato slavná ulice v Paříži je pro vás! Tato ulice je doma k Theatre des Champs-Elysées. Opera je domovem dvou nádherných orchestrů. Pokud máte trochu více času, rozhodně doporučujeme navštívit tento historický místo konání. dodatečně, tato třída je respektován pro jeho významu pro módní průmysl. Mnoho známých značek lze nalézt zde, včetně Vuitton, Loewe, Celine, a více.

Paříže do Marseille Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Jsem rád, že Marseille Vlaky

Marseilles do Clermont Ferrand Vlaky

 

 

3. Nejznámějších ulic v Paříži k vidění: Ulice Rivoli

Připraveni se dostat do centra Paříže? Pak je tato ulice musí být na seznamu 5 Většina ulic proslavil v Paříži! Tento vysoce osídlené, energický ulice vede středem Paříže, paralelně k řece Seině. Pojmenované po Napoleonovi brzy vítězství v bitvě u Rivoli, Tento krásný bulvár je doma k Louvru a zahrad Tuileries. Royal Palace, hned vedle Louvre, je ideální místo užít si den v prosluněných zahradách. To je perfektní ulici Chcete-li zahlédnout staré aristokratické straně Paříži. Nenechte si ho ujít!

Paris Rouen Vlaky

Rouen je Pařížské Vlaky

Paříže do Calais Vlaky

Rouen do Calais Vlaky

Rue De Rivoli Most Famous streets in Paris

 

4. kryté pasáže

Užívání krátký odklon od masivních bulváry, které ovládají většinu Paříži hlavního prostřednictvím veletrhů, Průchody couverts jsou útulnější volba. Tyto kryté nákupní uličky vytvářejí úžasné zkratky městem. Najdete kuriózní kavárny, hospody, a cenově dostupné nakupování. Nejen to, ale architektura v těchto krytých uliček je naprosto úžasná, takže si nenechte ujít jejich!

Marseilles Lyon Vlaky

Paříže do Lyonu Vlaky

Lyon je Pařížské Vlaky

Letiště Lyon do vlaků Avignon

Passages Couverts Paris

 

5. Nejznámějších ulic v Paříži k vidění: Boulevard De Clichy

Montmartre byl na jednom místě považován oázou pro pařížské umělecké davu. bohužel, vyšší ceny v důsledku cestovního ruchu řídili většinu umělců do různých čtvrtí. Zde najdete Boulevard de Clichy, který je domovem Moulin Rouge a pařížské čtvrti červených světel. Najdete noční život a ten správný čas ani matter kterou denní dobu se rozhodnete k návštěvě. Zvážit návštěvu Moulin Rouge sledoval představení kabaretní!

La Rochelle do Nantes Vlaky

Toulouse do La Rochelle Vlaky

Bordeaux do La Rochelle Vlaky

Paris La Rochelle Vlaky

Boulevard de Clichy Paris

 

Dát na svůj oblíbený pár polobotky, a dostat se do Paříže vidět 5 Většina ulic proslavil v Paříži! Potřebuji svézt? Myslel, že se nikdy ptát! Chytit jízdenku Uložit vlak, Nyní. Si můžete během několika sekund bez dodatečných či skryté poplatky.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejznámějších ulic v Paříži k vidění” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/famous-streets-paris/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)