Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 05/03/2021)

Slavné divadla v Evropě jsou tkané do struktury evropské kultury. Slavných divadel v Evropě slibují mimořádné výkony. Bude nechat míchá, přestěhovala, a očarovaný! Povaha divadelního umění je pomíjivá a tvořivost daří pozoruhodně. Tyto záblesky brilanci žít jen v našich vzpomínkách. Slavných divadel v Evropě vytvořit pocit exkluzivity a vzácnosti. Je to krátký okamžik v čase sdílení, a budete chtít se slunit ve světle jeho záře.

To jsou některé z našich nejlepších nabídek z nejznámějších divadel v Evropě, prostě must-vidí za kulturou milence:

 

1. Teatro Alla Scala, Itálie

Zdá se logické, že bychom začít v Itálii, dominující vliv na známých divadel v Evropě. Na Teatro alla Scalla je světově proslulý domovem italské opery.

Většina velkých pěvců minulosti, Za posledních dvě stě let, provedli zde. Mnoho slavných oper měli své první výrobu zde takový jako Othello, Nabucco od Verdiho, a Madame Butterfly od Giacoma Pucciniho.

Toto divadlo je velký a krásný. To má muzeum, kde můžete nahlížet soukromé oblasti, které nejsou běžně přístupná veřejnosti. Obrovský sál je vyroben ze dřeva a je pokryta dekadentní červeným sametem. To je osvětlena českým výrobcům křišťálových lustrů.

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Florence na Milan vlaků

Teatro Alla Scala Itálie je na seznamu slavných divadel v Evropě

 

2. Globe Theatre, Londýn

Globe Theatre je známý jako Shakespeare Globe. Neukojitelná fanoušci The Bard musíte navštívit tento slavný divadlo v Evropě. William Shakespeare díla ukazují hluboké pochopení lidské povahy. Jeho dílo zaujme publikum. Jeho zvládnutí anglického jazyka učinila jeho hry a básně nadčasový kousky génia.

Pokud jste milovníkem Shakespeara, je to určitě místo k návštěvě! Lord komorníci Men spálil dolů 1613. Moderní rekonstrukce, která stojí na jejím místě je dnes kousek od svého původního umístění.

Do této třípatrové, amfiteátrem pod širým nebem, aby si hry. Podílet se na seminářích. Sit-in na přednáškách a postupné četby. K dispozici je dobře navštěvoval divadelní program, po celý rok, a to je třeba na seznamu známých divadel v Evropě.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

3. Paradis Latin, Paříž

Paradis Latin je současník nadcházející kabaret to je nástupce původního latinského divadla. Latinský divadlo byl pověřen původně nikdo jiný než Napoleon Bonaparte v roce 1800.

Mnohé stavby vypálen během této doby. Patří sem tenhle. Proslulý pro jeho pozlátko a vkus, takže pokud hledáte theatrics, najdete ji na bonafide pařížský kabaret. Ve spojení s vynikajícími kabaretních představení, můžete také vidět výjimečné akrobatické a trapézové akty.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Paradis Latin divadlo, Paříž

 

4. Volkstheater, Vídeň

Volkstheater ve Vídni je krásný pohled pohledět. Je to poprvé otevřen v roce 1889. Je to jeden z největších svého druhu na světě v německy mluvících zemích a je nutností.

Postavený jako přístupnější protějšek Burgtheater, to bylo vybráno místo v té době na vysoké společnosti, ale performing arts je určen pro každého, aby si. Na začátku tohoto slavného divadla, byl kladen důraz na rakouských autorů. Dnes, můžete být svědky rozsáhlého repertoáru, který obdržel mezinárodní uznání.

Rote Bar se nachází na horním patře divadla. Je to rozhodně více formální místo. Je to tady, že můžete poslouchat ambientu, nyní klubových akcí, stejně jako čtení a moderní výstavy.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

Volkstheater ve Vídni je na seznamu slavných divadel v Evropě

 

5. Národní divadlo, Praha

Není žádným překvapením, že Národní divadlo v Praze byl přezdíval, Zlatá kaplička. Stojí hrdě ve všech jeho novorenesanční slávě. Budete se cítit, jako byste se část šlechty sami při návštěvě této známé divadlo v Evropě.

Národní divadlo je s bohatou historií ale původní budova vyhořela 1881. Celý národ shromáždil dohromady na podporu performing arts. Přispěly k tomu opět postaven a má to přesně tak, jak tomu bylo dříve.

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

Národní divadlo v Praze

 

Dnes, přijít a vidět velkolepý řadu baletů, hry, a opery, které inspirují a potěší, a samozřejmě, svézt se Save A Train se tam dostat!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Slavné divadel v Evropě” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/famous-theatres-europe/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)