Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 25/06/2021)

Vezmeme-li vlak je jedním z nejvíce podceňovaný forem moderní doprava. jako mezikontinentální letoun jezdí stále dostupnější každý rok, ale vlaky jsou na vzestupu všude. Existuje několik důvodů, proč cestovat vlakem je jedním z nejvíce fascinujících ohledech překračovat hranice.

 

Bernina Express

Například, mířidla, které přináší Bernina Express samy o sobě dostatečně převést libovolný letecké nadšence do železničního fanatika. Táhnoucí se od Chur a St.. Moritz v nádherném východním Švýcarsku do severní Itálie v Tirano, Bernina Express je také známý jako nejmalebnější železniční cesty ve světě. Tato cesta se klene celkem 90 mil. To znamená 4 hodiny filmová alpské krajiny, ledovců, velké vodopády, a dramatické rokle.

Všechny krásná krajina je viditelný přes expresní vlak s velkorysými průhledovými okny v každém osobním automobilu. Cesta vrcholí v průsmyku Bernina. V 7,000 stop nad hladinou moře, přihrávka je náchylný k zuřící sněhové bouře. Mezitím, slunný Italy vás čeká Na druhém konci této cesty. Tento scénický jízda vlakem by mělo být povinné na seznamu lopaty každého milovníka železnice.

 

německá železniční

Mezitím, spojující Express na tomto seznamu je DB nebo Deutsche Bahn. národní železniční sítě v Německu nabízí jedny z nejkrásnějších jízd v blízkosti řeky Rýn. Jeho trasy vás provedou nápadnými výhledem na Alpy a horských údolích. Například, nejlepší způsob, jak ocenit nejdelší evropská řeka je přes cestu, která spojuje města Mainz a kolínská. Tato trasa vás provede mírných kopců, rozpadající se zámky, a terasovité vinice.

DB nabízí pravidelné jízdy vlakem, které spojují města jako Amsterdam, Kodaň, a Praha se v Německu velkých metropolí. Podobně jako u Bernina Express, Je to skvělý způsob, jak vidět Evropy Heartland. Není divu, že CNN se odkazuje na Deutsche Bahn tak jako „Jeden z nejpříjemnějších Němečtí cestovatelské zážitky které nezahrnují Mercedes-Benz 450.“ Zatímco evropské vlaky jsou většinou ceněný pro dlouhé běžecké a cross-kontinentu cest, existují i ​​jiné kratší možnosti pro více příležitostných vlaků cestující. Například, a Berlín Ringbahn byl vždy populární mezi turisté kteří chtějí jednoduchý prohlížení památek prohlídka města. Si můžete vyzkoušet na to za cenu jedné jízdenky.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

Transsibiřský expres

Žádné řeči o fascinujících železniční přepravě by nebyla úplná bez zahrnutí transsibiřské Express. Také známý jako Nejdelší cesta vlakem na planetě, Trans-Siberian Express spojuje Moskvu v západním Rusku do pobřežního města Vladivostok ve východní ruštině. Při cestě, železnice se rozvětvuje do blízkého okolí země jako Čína, Mongolsko, a Severní Korea. Několik umístění v západní Evropa, včetně Amsterdam, mít nádražích které nabízejí vyjížďky na transsibiřské stanicí v Svatý. Petrohrad, Rusko. Není divu, že mnozí Evropané rozhodnou jet vlakem, když pouštět na východ.

Cestuje po celém Rusku vlakem je jedním z Nejlevnější způsob, jak cestovat. udělen, to je také jeden z nejpomalejší, s Ladbrokes tvrdí, že Noční spací vlak z Volgogradu do Nižnij Novgorod trvá 27 hodin. Ještě pořád, Rozsáhlý železniční systém Ruska viděla spousta akce tohoto roku, kdy země hostila Světový pohár. Mnoho fanoušků se dostal vidět více zemi a její lid, když cestoval do svítidel vlakem.

 

 

Toto je další fascinující a často přehlížený aspekt železniční cestovní. Rozhodně, neexistuje nic jako lidé a zkušenosti se kterými se setkáte na cestě. Připravte se seznámit s některými z nejzajímavějších lidí z celého světa. Bez ohledu na cestu cross-country vlak jste na, budete pravděpodobně skončit najít přítele nebo dva mezi kolegy jednodenních cestovatelů. Ať už jste s vyhlídkovou Bernina Express, křížení několik zemí na obou Deutsche Bahn nebo Transsibiřské Express, nebo při odpočinku na švýcarském ledovci Express, který Kultura Trip popisuje jako cestu, která soupeří památky Bernina, cestování vlakem je povinen být jedním z nejzajímavějších zážitků svého života.

 

Chcete-li získat nejlepší zkušenost ve vlaku ve svém životě, za nejlevnější ceny, a zbaven nepříjemných rezervační poplatky, použití Uložit vlak!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-train-travel-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)