Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 14/01/2022)

Železniční trať Flam z Flam do Myrdal je považován za jednoho z nejkrásnějších cesty vlakem ve světě a můžeme pochopit, proč. Cesta trvá jen hodinu, ale krajina je skutečně bere dech. Nenechte si ujít tento zážitek, kdy hostující Norsko. V hodinové cesty, Vlak se cestující z Sognefjordu Flam, který je na úrovni hladiny moře, na horskou stanici Myrdal, která je 867 mnm. To je jeden z nejstrmějších železničních tratí se standardním rozchodem ve světě. Železniční trať vzal 20 roků dokončit. Kroucení tunely, které běží dovnitř a ven z hory předvést nejvíce odvážný a zkušený inženýring, že historie norský železniční nikdy neviděl. Flam na Myrdal, Norsko: Krásná letní zastávka je opravdu výlet na celý život.

 

Jízda na Flam železnice

Vezmeme-li vlak z Flam do Myrdal vás provedou 20 tunely, 18 které byly postaveny ručně, a zastavit na několika vesnic, protože hadi svou cestu do údolí Flam. Vlak dává cestujícím panoramatický výhled, ale pokusit se získat místo u okna za nejlepší výhled a ty mohou otevřít v Letní za extra speciální zážitek. stanice Myrdal je vysoko na horu a skládá se z ničeho jiného než čekárně, desk vstupenek, a malá kavárna. Můžete jet vlakem nahoru a dolů hory.

 

Flam na Myrdal železniční údolí cestovního ruchu a hor a řek

Flam na Myrdal v létě

Léto je ideální čas, aby se vlak z Flam do Myrdal. Počasí je teplejší a vše je zelená! Myslet si kopce a křišťálově čistý tekoucí voda s krásnou vegetací a květinami v plném květu. Jsou tu také turistické stezky jak az Flam a Myrdal. To znamená, že můžete chytit vlak do Myrdal a pak výlet zpět dolů a užívat slunce.

Pokud existuje jedna věc, kterou musíte udělat při návštěvě Norsko, železniční vlak z Flam do Myrdal je to. Je to krásné letní zastávka. Vlak jezdí po celý rok s až 10 odjezdy denně v létě. vstupenky nákup lokálně v Norsku v jakémkoli posádkou nádraží nebo na telefonním čísle call centra NSB. V současné době jsou k dispozici on-line. Ujistěte se, že si své vstupenky na tento vlak, jakmile dorazí do Norska, aby se zabránilo zklamání a pro zážitek na celý život!

 

Nabízíme Vstupenky evropského vlaku, stačí jít do naší Save vlaku stránkách a užít si jízdu.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fflam-to-myrdal-norway%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)