Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 24/12/2021)

Plánování samostatného výletu může být hektický i pro zkušeného cestovatele, zvláště pokud jde o výběr správného cíle k návštěvě a správných aktivit, kterých se můžete zúčastnit. Ale co je nejdůležitější, protože to chcete co nejlépe využít pro sebeobjevování.

Být sám na silnici vám umožní navštívit, kamkoli chcete, kdykoli chcete, aniž byste museli dodržovat harmonogram někoho jiného. Taky, můžete se vyzvat více tím, že budete mezi úplně cizími lidmi, což zvyšuje vaši sebevědomí, a samozřejmě, samorůst.

To bylo řečeno, máte na mysli cíl svého sebepoznávacího výletu? Tento článek zdůrazňuje 7 nejzábavnějších míst k návštěvě sólo.

 

1. Místa k návštěvě na vaší cestě za objevováním sebe sama: Austrálie

Austrálie je vysněnou destinací pro většinu potápěčů nekonečné možnosti potápění jak pro amatérské, tak pro zkušené potápěče. A i když nejste připraveni se potápět, budete se dobře bavit objevováním mnoha skrytých pokladů, které země nabízí. Austrálie je také domovem nejvíce zaniklých nebo ohrožené druhy zvířat, takže budete mít vzácnou šanci komunikovat s blízkými fosiliemi starými miliony let.

Žádný z uvedených faktů však není hlavním důvodemsynu, proč jsme Austrálii zařadili mezi nejlepší destinace pro sólo cestovatele. Klíčovými důvody jsou věčný mír v zemi, spolehlivý veřejná doprava, a levné možnosti ubytování. V Austrálii budete v bezpečí.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

Self-Discovery Trip to Australia

 

2. Thajsko

Kultura je zde bohatá a jídlo chutné, takže budete mít spoustu věcí souvisejících s jídlem a kulturou, které můžete prozkoumat a učit se od místních, pokud vůbec budete mít čas nazbyt. Ubytování a doprava jsou zde velmi dostupné, nemluvě o tom, jak přístupné Bangkok je ze všech koutů světa. A pokud je vaše mysl úzkostná nebo ustaraná, vždy můžete vstoupit do chrámu nebo do meditačního centra a meditovat.

Lucemburk do Bruselu vlakem

Antverpy do Bruselu vlakem

Amsterdam do Bruselu vlakem

Paříž do Bruselu vlakem

 

Solo trip to Thailand

 

3. Místa k návštěvě na vaší cestě za objevováním sebe sama: Anglie

Před pár lety, Londýn byl nejnavštěvovanějším městem sólových turistů na světě. Už jen to by vám mělo říci, že toto je bezpečné místo, kde nemáte společnost. Buckinghamský palác je v současné době největším lákadlem pro sólo cestovatele, ale není to jediný v Londýně. Pokud chcete vidět nejvíce atrakcí v omezeném čase, stačí se připojit do Londýna pěší procházka zdarma když příště navštívíte město.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

Visit The Big Ben in London on your solo trip

 

4. Nový Zéland

Baví vás samotná jízda na dlouhé vzdálenosti? Mnoho jediných cestujících miluje Nový Zéland pro možnosti řízení přiznává jim to. Vše, co potřebujete, je pronajmout si obytný vůz nebo obyčejné auto a jít tam, kam vás zavedou silnice. Jedná se o beautiful country prozkoumat. Místní obyvatelé jsou také velmi vstřícní a ochotní, kdykoli budete potřebovat pomoc.

Florencie do Milána vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Milán do Florencie vlakem

Benátky do Milána vlakem

 

Self discovery trip to New Zealand

 

5. Místa k návštěvě na vaší cestě za objevováním sebe sama: Peru

Téměř každé nové místo, které je pro vaši návštěvu zvláštní, je z konkrétního důvodu, ale Peru je jednou ze zemí, která jednoduše vyniká. Toto místo ohromilo tolik lidí svými přírodními krásami a poklady, že lidé toho nemohou jednoduše nabažit. To je bohatá historie, hory, a tradiční kultura, které jsou zajímavé pro každého návštěvníka. Tím pádem, zažít všechny své národní poklady, vydejte se na prohlídku Peru, a seznámit se s danou zemí.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

 

6. Spojené státy americké

USA jsou různorodé, takže se nikdy nebudete cítit na místě bez ohledu na to, odkud pocházíte. Země je také velmi rozlehlá a má vše, co potřebujete, aby to byly hory, parky, divoká zvířata, nebo pláže. Když už mluvíme o plážích, příště v USA musíte navštívit Floridu a zaplavat si v bílém písku. Dále, Disney může být dokonalým cílem pro vaši cestu samorůstu, protože vás vezme zpět k vzpomínce na vaše dětství, a trochu hořkosladké nostalgie nikomu nikdy neublížilo. A pokud potřebujete klidný čas sám, vždy můžete zůstat v prázdninový pronájem daleko od davů.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

New York is a perfect destination for solo travelers

 

7. Místa k návštěvě na vaší cestě za objevováním sebe sama: Japonsko

Japonsko je v oblasti technologií o míle napřed před ostatními zeměmi. Pokud jste technologický futurista nebo investor, objevování obchodních příležitostí, které toto město má, vás jistě nadchne. Země je také domovem krásné chrámy, špičkové hotely, a restaurace, stejně jako nejlepší skryté přírodní poklady v Asii. A co víc, díky efektivním přepravním systémům bude vaše sólová cesta zábavná a bezproblémová. Pokud jste milovník hudby, si můžete vzít svůj laptop a svůj hudební software nechat vás zasáhnout inspiraci a možná vydat krásné zvuky, které symbolizují vaše osamělé výlety.

Mnichov do Salcburku vlakem

Vídeň do Salcburku vlakem

Graz do Salcburku vlakem

Linec do Salcburku vlakem

 

Self discovery trip in Japan

8. Malajsie

V Malajsii je mnoho věcí, které je třeba se učit, ale nejzajímavějším faktem na této jihovýchodní Asii je, že větší procento populace mluví anglicky. To znamená, že při sólovém cestování sotva ztratíte směr. Země má pláže, hory, potápěčská místa, a vše, co byste potřebovali k relaxaci a užívání si života na vlastní pěst.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

 

Traveling solo to Malaysia

 

Na závěr

Batoh a sólo cestování se stávají populárními každým dnem kvůli flexibilitě, kterou sráží. Děláš správnou věc. Nezapomeňte mít dostatečný rozpočet na ubytování, jídlo, a dopravní potřeby, protože pokud si chcete užít své objevování na cestách, musíte být soběstační.

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat vaše zábavná místa k návštěvě na vaší cestě za poznáním vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „Zábavná místa k návštěvě na vaší cestě za objevováním sebe sama“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Ffun-places-visit-self-discovery-trip%2F– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)