Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 25/02/2022)

Přeprava, v každé podobě, je páteří každé země a její ekonomiky. Bylo to jen přes silnice, kolejnice, a vzduch, který jsme byli schopni spojit svět tak, že se stal mnohem menší, než ve skutečnosti je. Tím pádem, když se podíváme na hlavní průmyslová odvětví po celém světě, doprava je jedním z nejaktivnějších, neustále se mění pro zlepšení naší budoucnosti.

Nejnovější trendy v cestovním a dopravním průmyslu směřují k vytváření zelenějších možností. Potřebný krok k záchraně našeho prostředí, nový vývoj v dopravě tedy na tomto principu již pracuje. nicméně, tyto pokroky také narušují hranice toho, jak jsme minulé století cestovali. A tím, vedou nás k budoucnosti cestování, která bude rychlejší, bezpečnější, a doslova z tohoto světa.

 

Budoucnost cestování: Vesmírná turistika

Vesmír byl konečnou hranicí lidstva nejdéle. nicméně, protože jsme před několika desítkami let vystoupali na Měsíc, Nebylo nic podstatného, ​​co by vzbudilo běžnou veřejnost. Ale teď, Probíhá závod, který vezme lidi do vesmíru, pro volný čas. Vesmírná turistika je další velká věc, a zatímco by to mohlo být drahé a exkluzivní, je to velký krok k budoucnosti, což bude s největší pravděpodobností zahrnovat kolonizující Mars nebo vytvořit obyvatelné vesmírné stanice, kde stovky jednotlivců mohou žít společně. nicméně, zatímco vědci mohli udělat krok správným směrem, možná budeme muset počkat několik generací, než se objeví jakýkoli významný viditelný pokrok.

Vstupenky na Dusseldorf do Mnichov

Vstupenky na Drážďany do Mnichova

Paříž do Mnichov vstupenky

Bonn to Mnichov vstupenky

 

The Future Of Travel

 

Cestovní a dopravní průmysl: Auta bez řidiče

Zeptejte se jakékoli osoby na jejich představu o dopravě v budoucnosti, a jsou více než pravděpodobné, že zmíní auta bez řidiče. Na tomto principu již fungují vlaky po celém světě. navíc, nejdéle, Vědci a vedoucí představitelé průmyslu se snažili o to, aby silnice byly bezpečnější tím, že do naší každodenní činnosti začlení technologii zážitek z řízení. Co stojí za to, že auta bez řidiče stojí za to čekat, je to, že v mnoha ohledech zcela revolucionizují průmysl. Z více přátelský k životnímu prostředí k bezpečnosti silničního provozu, lidé budou schopni překonat delší vzdálenosti, aniž by byli nuceni řídit hodiny.

Vstupenky do Amsterdamu do Paříže

Vstupenky z Londýna do Paříže

Vstupenky do Rotterdam do Paříže

Brusel - Paříž vstupenky

 

Budoucnost cestování: Vlaky

Jeden z nejstarších formy veřejné dopravy kolem, vlaky stále jasně mají své místo v naší budoucnosti. Překvapivě, možná více než kdy předtím. I když jsou vytvářeny nové technologie, které zvyšují bezpečnost železničních systémů, rychlejší, a pohodlnější, základní potřeba takového systému se úměrně zvýší. Vlaky jsou již něčím sociálním ekvalizérem, protože velmi bohatí často jezdí po nejchudších pracujících třídách, ale kvůli rychlému nárůstu světové populace, zejména v průmyslových zemích, účinné a cenově dostupné vlakové systémy budou zásadní pro boj proti dopravní zácpě. Bude to mít také velký dopad na životní prostředí, protože vlaky budou schopny efektivně jezdit na čisté energii a zároveň odvézt z vozovky nespočet těžkých plynových automobilů a lowering earth’s CO2 emissions.

Vstupenky Mnichov na Curych

Vstupenky na Berlín do Curychu

Vstupenky na Basilej do Curych

Vstupenky Vídeň na Curych

 

sbb train

 

Hyperloop

Hyperloop je popisován jako „první nový hlavní způsob přepravy v 100 let. “ Zahrnuje cestování nadzvukovou rychlostí uvnitř trubice, propojení jednoho cíle s jiným. Hyperloop lze případně použít k přepravě nákladu i osob. nicméně, i když záhadný Elon Musk je v popředí této technologie, některé země jsou skeptický ohledně Hyperloopu and if it really is worth investing money in. Nicméně, cestování touto novou formou dopravy je blíže realitě, než jsme očekávali, se zkouškami a konstrukcí trubek již probíhají v Kalifornii a možná v Evropě brzy.

Vstupenky na Hamburk do Kodaň

Vstupenky na Curych do Hamburk

Vstupenky z Hamburku do Berlína

Vstupenky do Rotterdam do Hamburk

 

 

Virtuální realita

Toto je speciálně pro cestovatele v křesle, kteří rádi navštěvují nová místa, ale raději to dělají z pohodlí svých domovů. Zatímco VR již šel komerční, dostatečně brzy, uvidíme integraci mezi VR, IR, a AR, což vede k zážitku, který je co nejblíže skutečnému životu. Od návštěvy sedmi divů světa až po ponoření do Velkého bariérového útesu, Tato nová technologie pomůže lidem vidět svět jako nikdy předtím.

Vstupenky na Milán do Říma

Vstupenky do Florencie do Říma

Vstupenky do Pisa do Říma

Vstupenky na Neapol do Řím

 

Rádi vám pomůžeme najít ty nejlepší dostupné vstupenky. Objednejte si jízdenku na vlak Uložit vlak!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Budoucnost cestování” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffuture-of-travel%2F%3Flang%3Dcs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)