Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

t to není příliš pozdě na to naplánovat útěk v březnu, vpřed z Velikonoce spěch. S dětmi je na dovolenou, Nyní je čas najít příležitost navštívit malebné ostrovy s blízkým, nalodit na první velký rodinné cestovní dobrodružství roku, ponořte se do některé ze světově nejvíce kouzelných měst nebo se zúčastnit jedné z mnoha evropských festivalech v březnu. V březnu je v Evropě spousta skvělých míst k návštěvě.

 

Jak bylo zmíněno, Březen je také začátek festivalovou sezónu v Evropě, takže tam jsou tuny možností, jak veselit se místní obyvatelé, ať už na citrusové inspirovaný karneval v jižní Francii, nebo na londýnské Coffee Festival.

Připraveni objevit skvělá místa v Evropě navštíví v březnu? Číst dál!

 

windmill and tulip flowers are part of the Great places in Europe To Visit in March

 

Velké míst v Evropě k návštěvě v březnu: Londýn

Jak říkají, “špatný den v Londýně je stále lepší než dobrý den kdekoli jinde” tak samozřejmě, Londýn musel být v březnu na našem seznamu skvělých míst v Evropě.

Březen je skvělý měsíc navštívit Kensingtonský palác Zahrada, Kew Gardens, nebo na kteroukoli Londýn je jiný špičkové zahrady, jako moře s krokusy a narcisy kvetou v hlavním městě.

Pokud uvažujete o návštěvě mnoho top atrakce, pak doporučujeme dostat se z turistická slevová karta nebo a zájezdový autobus combo vstupenka. Tyto vstupenky a svazky mohl ušetřit nějaké vážné peníze!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

kew gardens

The London Festival Káva

Jsme velcí fanoušci kávy. Dokonce jsme psali o úžasné kavárny tady před. Tak, Zde je další psát o jako součást naší velké míst v Evropě k návštěvě v březnu – Festival London káva v březnu!

The 2019 UK Coffee Week běží od 30-31 březen 2019. Nejlepší baristi a znalci kávy se sešli na Brick Lane, aby oslavili kávu. K dispozici bude více než 250 řemeslník káva a gurmánské potravinářské stánky, ochutnávky a demonstrace, interaktivních workshopů, pouliční jídlo, kávové založená na koktejly, živá hudba, DJs, umělecké výstavy a ještě mnohem víc.

Chcete se dozvědět více a získat vstupenky? Zamiřte sem: https://www.londoncoffeefestival.com

Lyon do londýnského vlaku Eurostar

Kolín nad Rýnem do Londýna Vlaky

Lille do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

Ostatní každoroční akce března v Londýně

  • Zapojte se do výročních oslav St David má den v Londýně waleských stranami, food festivaly, a rugby. 1 Mar
  • Tuck do lahodné stoh palačinky nebo palačinky na Palačinkový den (masopustní úterý) v Londýně, nebo zachytit všechny akce palačinka obracející na lívance závodu. 5 Mar
  • Dopřejte své mámě, aby jeden den se v Londýně Den matek. Najdete spoustu zábavy Co dělat s maminkou, včetně odpoledních čajů, plavby, nakupování, a muzikály. 31 Mar
  • Ukázkové nové piva, zúčastnit prohlídky pivovaru, a prolíná s ostatními cider, pivo, ale, a fanoušci ležáku na London Beer Week. TBC

Antwerp do Londýna Vlaky

Maastricht do Londýna Vlaky

Bruggy, Londýn Vlaky

Z Liege do Londýn Vlaky

 

London března sportovní akce

  • Zabezpečit dobré pozorovací místo podél Championship Course Thames tento měsíc vidět veslařské posádky z celého světa, aby se postavili Vedoucí závodu River Race a Ženská osmičky Head of the River Race. 16 a 30 Mar
  • Přidejte se k běžci nebo sledovat z lavičky jako Londýn památky Half Marathon natočí jeho cestu přes Westminster a City of London. 24 Mar

Další skvělé míst v Evropě k návštěvě v březnu v Londýně, se podívat na naše kalendář událostí a vás povede k co je na v Londýně. A zachytit to nejlepší z jeviště s London naším divadelní průvodce.

 

Velké míst v Evropě k návštěvě v březnu: Zermatt ve Švýcarsku

Pokud si nejste v průběhu zimního chladu dosud, pak Zermatt v Švýcarsko je docela dobrá sázka najít sníh. Jedním z nejznámějších střediska Evropa, prášek je obvykle dobře dokonce až do konce duben.

Jako většina z Zermatt je lyže Oblast leží výše 2000 metrů, není nedostatek sněhu, pokud jde o jarní lyžování. Sníh může být nerovnoměrný ve městě. nicméně, na horu, najdete něco jiného. čerstvý sníh, nedotčené stopy, a spousta zábavy jsou čekají na objevení. V následujících situacích zažijte plný potenciál čerstvého sněhu, a přitom zůstat v bezpečí, najmout lyžařský průvodce pro některé off-piste lyžování.

Zermatt není jen apelovat na ty, s chutí po dobrodružství, ale má také úžasné aktivity pro ty méně odvážné duše taky. Zimní putování v Zermatt je považován za jedny z nejmalebnější v regionu. Mapa ze všech zimní túry lze nalézt na internetových stránkách Zermatt cestovního ruchu. Není potřeba pro průvodce, jak trasy jsou dobře značeny, Upravené, a bezpečný.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Vojtěška na Zermatt Vlaky

 

Velké míst v Evropě k návštěvě v březnu: severovýchod, Holandsko

Pokud jste navštívil zahrady v Londýně k vidění květiny, proč ne pokračovat v trendu? Na vlak do Holandska! Roční tulipán bloom Holland je fenomén, který přitahuje tisíce cestujících ročně. A to z dobrého důvodu! Březen je skvělý čas na návštěvu, jak budete mít jistotu, aby si ujít davy. To znamená, že samotné tulipány nemusí se objevily dosud. Stále můžete těšit na velkolepou show sněhových bílků, narcisy, a nádherné růžové a fialové hyacint. Ta se objevuje přímo na okraji mezi březnem a dubnem. Samozřejmě, povětrnostní podmínky se liší podle roku, takže je nejlepší se poradit národ je specializované internetové adrese tulipán týdenní aktualizace květinové, které začínají v březnu.

 

Si rezervovat další cestu vlakem pomocí Uložit vlaku

Velké míst v Evropě k návštěvě v březnu blogu, přesvědčen o tom, že? Proč nevyužít 3 minuty a najít jízdenku na vlak na saveatrain.com. Vyplňte datum a čas, kdy byste chtěli cestovat a my vám poskytneme nejlepší cenu vaší cesty, a můžete platit za cesty vlakem v mnoha ohledech.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fgreat-places-europe-march%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)