Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 12/11/2021)

Připravte se unešen s Itálií vlakem od okamžiku, kdy vás krok nohu na jeho velkou půdu. Na pozemku historie, velkolepá architektura, ohromující kultura, a tak elegantní, sofistikovaný, a dobře vychovaní lidé budou něčím, na co si budete pamatovat až do posledního dne! Chcete vědět tajemství? Itálie vlakem je ještě velkolepější, než si dokážete představit!

Nyní, protože budete země Romeo a Julie vlakem, Zde je několik užitečných tipů, budete pravděpodobně chtít následovat (zvláště pokud jste nikdy nebyli v Itálii a nemluví jazykem plynule):

 

Hledání při svých cestách po Itálii podle jízdního řádu

Pro každý cestování přes Itálii vlakem a chtějí získat jejich fakta dohromady, Vyber mezi:

 • Trenitalia, vnitrostátní železniční dopravy se všemi vnitrostátních spojích; je vlak s normální rychlostí.
 • Italo vlak, pro vysokorychlostní vlaky / cest.

Nejlepší možností je vyzkoušet Itálii vlakem, a do se na bezpečné straně: porovnej ceny, Termíny, a časy a najděte možnost, která nejlépe odpovídá vašemu rozpočtu a vaší cestovní mapě. Podívejte se na obou porovnat plány. Budete pravděpodobně být zaměňována s terminologií, tak tady jsou zkrácené tvary najdete na Místo Trenitalia:

 • Řím Termini (centrální stanice) –> TE ŘÍM
 • Naples Central (centrální stanice) –> NA C.LE
 • Florencie Santa Maria Novella (centrální stanice) –> Fl.SMN
 • vlaková stanice Venice Santa Lucia
 • Benátky Saint Lucia (na ostrově) –> VE. S.L..
 • Benátky Mestre (na pevnině) –> Master
 • Milan Central (centrální stanice) –> MI C.LE
 • Piazza Principe (centrální stanice) –> GE P.P.
 • Janov Stazione Brignole -> GE BRIG
 • La Spezia Centrale (centrální stanice) –> SPICE
 • Pisa Central (centrální stanice) –> PISA C.

Přijdou chvíle, kdy budete mít Itálii vlakem uvidíte jeden vlak název stanice v horní části označené v černém, následuje některé další červeně; znamená to, že existuje několik vlakové stanice ve městě, který cestuje, s vlakem, který vás doveze všechny vlaky zastaví.

Florence na Pisa vlaků

Florence k Římu Vlaky

Milan Florencii vlaků

Venice do Milán Vlaky

Itálie vlakem hračky

Měli byste si rezervovat Itálii vlakem Ticket Online nebo koupit na nádraží?

Skvělou zprávou o rezervaci jízdenky do Itálie vlakem je, že online rezervační systém funguje bezchybně a je velmi spolehlivý. Stanice Všude může být přeplněný - a kdo potřebuje tento druh stresu, že jo? Ty jsou dána možnost buď knihu nebo přímo zaplatit za vaše jízdenka na vlak on-line. nicméně, Pokud jste vše o spontánnosti - čekat, až se dostanete na stanici a zakoupení jízdenky pak.

Kolín nad Rýnem Dortmund Vlaky

Mnichov Dortmund Vlaky

Vlaky z Hannoveru do Dortmundu

Vlaky z Frankfurtu do Dortmundu

 

 

Jak se dostanete do Itálie vlakem jakmile máš Ticket?

Když se dostanete do Itálie nádraží, váš další narážka je velký visící tabule. To je místo, kde získáte všechny aktualizované informace potřebuješ. Pokud nechcete zobrazit desku, podívejte se na dav lidí stojících pod něco obrovského - a voila! V případě, že nedodržují váš vlak uveden ihned, nezačínejte panikařit. Ujistěte se, že při pohledu na „Partenze“ (Odlety) namísto „Arrivi“ (příjezdy) vyhnout se zmatku. Nejméně matoucí volba ze všeho má jít o číslo vlaku a odjezd čas. Když zjistíte, vlak, hledat „BIN,„Pro“ binární " (plošina). Poté, co jste dostali, že řazeny, máte pravdu jít!

 

Tam je to vtip jsem slyšel jednou: Kdykoli máte pocit, ošklivý, nebo osamělý, jet do Itálie vlakem. Bez ohledu na to, jak nevhodný vypadáš, Místní lidé budou křičet „Bello!" po vás. Rozkošný, že jo? Nečekejte minutu déle, rezervovat si letenku na saveatrain.com a začít balit pro Itálii!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fguide-to-italy-by-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)