Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 13/08/2021)

Harry Potter filmy byly nejúspěšnější filmové série všech dob. Mnoho ze scén z filmů o Harrym Potterovi byly natočeny v samotném Londýně. Ať už jste zarytým fanouškem filmových nebo knižních seriálů o Harrym Potterovi, Londýn je bezpochyby nejlepším místem k návštěvě pro autentické Harry Potter zkušeností. Chcete vědět, co 5 Míst k návštěvě pro Harry Potter víkend v Londýně? Save A Train je sestaven tento seznam, aby vaše kouzelnické dobrodružství jednodušší a více vzrušující!

 

1. Harry Potter Weekend: Warner Bros Studios Tour London

To je konečný zážitek v našich knihách! Viz první ruky sady, kostýmy, a rekvizity použít ve všech filmech o Harrym Potterovi! Krok uvnitř některých místech filmu, včetně; Velký sál, Brumbálova kancelář, a Hagridova chata.

Kde najít to? hlava na více než na Warner Bros. Studios Tour London. The Making of Harry Potter je veřejná atrakce v Leavesden v jihovýchodní Anglii. Nesmí být zaměňována s kouzelnickým světem Harryho Pottera z Universal Studios tématické parky. Je to stálá expozice nabízí autentický zákulisí pohled na filmech o Harrym Potterovi. Mají magický den ven s zákulisí turné filmech o Harrym Potterovi v Warner Bros. Studio Tour London.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Studio tour, zatímco na Harry Potter víkend v Londýně

 

2. Harry Potter Weekend: Urvat nějaké Propagační At Platform 9 3/4

Kings Cross Station je, samozřejmě, výchozím bodem pro studenty Bradavické školy čar a kouzel, z nichž jeho nejslavnější žák, Harry Potter, Attends. Na Bradavice Express odjíždí z platformy 9 ¾.

Uvnitř nádraží Kings Cross, hlavní vlakové nádraží v Londýně, odkud jezdí vlaky do Edinburghu a Skotska, A turistická atrakce byla založena, s vozík na zavazadla polovina vložené do zdi, kde si můžete re-nařídit vlastní Harry Potter chvíli.

Chcete-li ušetřit přetížení s frontami lidí, toto je nyní lze nalézt v hlavní hale oblasti Kings Cross nádraží, ne mezi platformami 9 a 10 jak byste si mohli myslet.

Mezi hodinami 9 jsem a 9 pm můžete platit za profesionálního fotografa a asistent vám pomohou získat co nejlepší fotografii, doplněný šátkem a / nebo hůlkou Harryho Pottera. Stále můžete mít svůj vlastní fotografii zdarma zde.

Pokud můžete navštívit pouze ve špičkách a mají peníze nazbyt, možná budete chtít zvážit zakoupení šňůrky na VIP Photo Pass. To zahrnuje platformu 9 ¾ šňůrka, vaše fotografie, a skok do fronty, vše za 20 £.

Stanice je nyní domovem obchodě Harryho Pottera s názvem Platform 9 3/4 kde najdete všechny své kouzelníků pečiva. Můžete si dokonce koupit personalizovaný dopis z Bradavic zde 15 liber nebo dokonce osobní Bradavice zavazadlového prostoru za £ 65!

Calais do Londýna Vlaky

Bruggy, Londýn Vlaky

Haagský do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

 

Harry Potter víkend v Londýně

3. Pobyt: Průvodce komora At The Georgian House Hotel

Každý pokoj je vybaven barevnými okny, kamenné zdi, a postel s nebesy, zatímco Kamna na dřevo, kotlíky, a gobelíny dokončit okouzlující obraz v tomto hotelu v Londýně. To je zaručeno, že se budete cítit kouzelné.

Antwerp do Londýna Vlaky

Ghent do Londýna Vlaky

Middelburg do Londýna Vlaky

Leiden do Londýna Vlaky

 

 

4. Harry Potter Weekend: Mít drink v kotli

Co je to Harry Potter víkend v Londýně, aniž by se snažila kotel? Tento kouzelný koktejl Zkušenost je 1 hr 45 min pohlcující třída Londýn. Don své roucho, popadni hůlky, a připravte se na svoji nejdivočejší třídu lektvarů, s tímto Immersive Kouzelný koktejl zážitky ve dvou, v kotlíku, Londýn.

Na vaší interaktivní pracovní stanici, dostanete vyzkoušet své magické hůlky nalitím welcome drink. Pak budete používat speciální molekulární mixologie dovednosti, aby vařit své lahodné elixíry, z nichž každý bude mít různé vlastnosti a efekty. Připravte se smíchat nějaké kouzlo v Londýně nejkouzelnější zkušeností koktejl!

Co je součástí?

  • 1 hodina 45 minuta pohlcující kouzelný koktejl zážitek pro dva v kotlíku, Londýn
  • Práce magic hůlky a šaty za předpokladu,
  • Vytvořte tři nápoje pomocí molekulární mixologie
  • Bez alkoholu, lepek, a veganské možnosti jsou k dispozici
  • Zkušenosti dárkové balení včetně personalizované lístku a zprávy karty
  • zrušení odškodnění

Den Helder do Londýna Vlaky

Maastricht do Londýna Vlaky

Kolín nad Rýnem do Londýna Vlaky

Bonn do Londýna Vlaky

 

Přejít na kotli na svém Harry Potter víkend v Londýně

 

5. Viz památky z knih a filmů na mudlů vycházka

Na 2.5 hodina mudla Walking Tour pokrývá mnohé z Londýna památek ve městě je uvedeno v knihách, včetně čísla 12 Grimmauldovo náměstí a Ministerstvo kouzel. Budete také navštívit ulic a uliček, které byly inspirací pro mnoho z řady lokalit, jako je; Příčná ulice a Knockturn Alley. nicméně, milujeme, jak to prohlídka není jen dobře informovaný. Poskytuje také možnost nahlédnout do některé z Historická místa minete cestou.

Dusseldorf do Londýna Vlaky

Essen do Londýna Vlaky

Munster do Londýna Vlaky

Leuven do Londýna Vlaky

 

Viz památky z knih a filmů na mudlů vycházka

 

Pocit inspiroval k vytvoření vlastní magický vás po Londýně? Použijte náš seznam 5 Míst k návštěvě pro Harry Potter víkend v Londýně, Nyní. Rezervujte si letenku během několika minut s pomocí Save A Train!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Místa k návštěvě pro vaše Harry Potter víkend v Londýně” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fharry-potter-weekend-london%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)