Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 29/10/2021)

Všechno turisté sní o návštěvě skrytých drahokamů v Evropě i předních evropských metropolích. Fotografie z nich šťastně stojící vedle Eiffelovy věže, Koloseum nebo Big Ben dělá každý cítí výjimečná (a my jsme zcela dostat, že!). Ať už jste Instagram narkoman nebo „true“ cestovatel, děje míst po celém světě je všechno!

Procházet se okolo, objevování neznámého, snaze splnit nové kultury, a zkušenosti něco jiného je krásný. To je důvod, proč skuteční cestující nejsou bát odvrátit cestu. Mají rádi, aby se zastavila měst, které často nemají letišť a nemají čerpat mnoho návštěvníků. Tyto skryté drahokamy v Evropě může velmi často dávají lepší přehled o konkrétním evropské zemi, než cokoliv jiného, pravdivý pochopení národa. Hostující jim vlakem je pravděpodobně nejlepší způsob, jak využívat nové krajiny a společenských vrstev. Jste-li cestovatel, Tento seznam je pro vás.

Tady jsou naše oblíbené Skryté poklady v Evropě snadno dosažitelný vlakem to je bezesporu stojí za vidění.

POZNÁMKA: Pokud o tom přemýšlíte se autobusem proti jde vlakem – Volba by měla být vždy vlakem.

 

1. Sasko, eklektický mix přírody a historie a naše první volbou pro skryté drahokamy v Evropě

Není třeba, aby okamžitě psychicky projektovat se do Drážďan, opravdu. Drážďany je hlavní město Saska, ale tam jsou některé jiné části tohoto východoněmeckého regionu stojí za zmínku, také. Jen mimo Drážďany je Pevnost Königstein. A pokud máte rádi procházky, byste neměli vynechat kamenické mosty v Sasku Národní park. Dále, musíte být upřímní sami se sebou. Je obtížné návštěvě Německa a, alespoň jednou, Není příliš mnoho piva V některých barech. Naštěstí, Sasko má malé lázeňské město s názvem Bad Schandau, ideální pro detoxikaci po opilecké noci. Glühwein by také měla být na vašem seznamu, protože je domovem nejstarší vánoční trh v Německu. The Německá železniční sítě je vynikající v této oblasti, takže dostanete zažít to naplno.

Frankfurt do Dresden Vlaky

Dortmund do Dresden Vlaky

Luxembourg do Dresden Vlaky

Amsterdam Dresden Vlaky

 

Sasko Skryté poklady v Evropě

 

2. Lucemburk, Nepatrná, romantický Capital

První věc, kterou si myslíte, že když mluví o Lucembursku banky. Země je dobře známo, právě proto, že z nich. Ale Lucemburska špičky kostely, kamenné domy, a malé kanály zpříjemňují jeho návštěvu, než byste čekali. To je důvod, proč toto místo je jedním z mála skrytých pokladů v Evropě mezi hlavními městy tohoto kontinentu. Jedná se o krásné místo, položen v místě, kde se Pétrusse a Alzette řeky se setkají. Můžete navštívit některé z restaurací a hip bary blízko centrální náměstí. dodatečně, rue Philippe II má spoustu obchodů, takže je lepší být připraven strávit pár babek! Celkem Lucembursko Je to ideální místo pro romantický víkend.

Kolín nad Rýnem lucemburským Vlaky

Koblenz lucemburským Vlaky

Metz lucemburským Vlaky

Paris lucemburským Vlaky

 

Město Luxembourg Skryté poklady v Evropě

 

3. Antverpy: kule, Jízdní kola a více piva

Ještě jednou, ve skutečnosti skrytý klenot, ale museli jsme se o něm zmínit. Důvod je prostý. Antwerp je to skvělé místo, aby se zastavila na vašem cesta vlakem z Lucemburska do Nizozemí. kromě, toto město má co nabídnout, a vy byste měli bavit tam. Pokud jste vášnivý cyklistice a architektura budete muset vzít „architektury turné.“ Díky této cool mapě, můžeš objevovat turistické atrakce na své oblíbené formy dopravy. A pokud dáváte přednost něco „lesklejší“, jít vyzkoušet Antverpách Home of Diamonds. Ve stejnou dobu, Belgie je ideální pro milovníky piva. Předpokladu, že jste jedním, uchopit hrnek na „De Konick“, pivovar město Antwerp.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

 

4. Camogli, Opravdový skryté drahokamy v Evropě

Pouze 45 Zápis z jízdy vlakem od Janov, toto malé rybářské městečko nemá hodně must-vidí. nicméně, stejně jako ti, osnderrated místa že se ukáže jako pravdivé Skryté poklady Evropy, to taky mělo být na vašem seznamu. S jeho barevné domy a strmé ulice, Camogli je ideální místo, kam jít na dlouhou procházku. Procházce Camogli, všimněte si, hotely fantazie, staré budovy, a malé pekárny. Než se nadějete – budete zamilovat se do tohoto místa! A když vás omrzí chodí, není nic lepšího, než mít oběd v některé z restaurací města. Ideální čas na návštěvu Camogli by May, Během ryb festival. Hlavním lákadlem této akce je 28-ton pánev. To je používáno, uhodli jste pravdu, pro vaření ryb.

Florence na Camogli vlaků

Janov Camogli Vlaky

Řím Camogli Vlaky

Milán Camogli Vlaky

 

Skryté drahokamy v Evropě Camogli

 

5. Weymouth, pláž město v Anglii uzavřít náš seznam skrytých pokladů v Evropě

Je těžké být považován za jeden z skrytých pokladů v Evropě, pokud máte dinosauřích fosílií ve vašem okolí. Jo, čtete pravdu. Dinosauří fosílie lze nalézt podél Jurassic pobřeží Weymouth. Dosud, Není mnoho lidí se rozhodnou vzít 3 hodiny vlakem z Londýna abychom je viděli. Ti, kteří si mohou vychutnat odlišný vodní sporty a mají ryby a čipy na pláži. Nebo se rozhodnout pro jídlo v některé z gastropuby. Vzhledem k tomu, libra je mírně dolů v tuto chvíli, to je ten správný čas, aby si cestu do Anglie. A správný čas na návštěvu Weymouth by byl srpen během Weymouth karneval.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

Měli bychom pomáhat při rozhodování o tom, které místo k návštěvě další z nadcházejících dobrodružství? Dobrý! Těchto pět míst jsou jen ukázkou toho, jak stále existují některé neobjevené a skryté poklady v Evropě. Svět je plný překvapení čeká na vás, aby je objevit. Cestování vlakem vám umožní vidět tato místa z jiného úhlu. Taky, se vám bude líbit vaše cesta více. Pokud potřebuješ pomůže plánovat svou cestu, nebo chcete-li koupit vstupenky, navštivte nás na adrese SaveATrain.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhidden-gems-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)