Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 05/11/2021)

Úžasné výhledy, barevné a zábavné, v každém městě, které sníte o návštěvě, jsou úžasná basketbalová hřiště. Pokud jste nadšeným basketbalistou, pro, nebo jen chcete natočit nějaké obruče, tohle jsou 10 nejlepší prázdninová místa se skvělými basketbalovými hřišti.

 

1. Mnichov Německo 3D basketbalové hřiště

Domov jednoho z nich nejúžasnější fotbalové stadiony v Evropě, Mnichov je zábavné a skvělé místo pro aktivní dovolenou. Pokud si chcete procvičit nějaké obruče na úžasném basketbalovém stadionu, pak byste měli cvičit na mnichovském 3D basketbalovém hřišti. pak byste měli cvičit na mnichovském 3D basketbalovém hřišti posune vaši hru na novou úroveň hrudek, a jestli se vám tady podaří zabouchnout, uspějete kdekoli.

Jinými slovy, 3D basketbalové hřiště vás bude inspirovat ke hře. Budete muset držet krok přes hrudky všude kolem tohoto šíleného soudu. Kromě toho je basketbal ve skvělé kondici pro jakoukoli hru, pokud si přejete zůstat aktivní na dovolené, a samozřejmě vezměte s sebou svůj tým.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

 

Munich Germany 3D Basketball Court

 

2. Basketbalové hřiště Pigalle v Paříži

Většina turistů cestuje do Paříže za nákupy a dobrým životem, pro relaxační nebo romantickou dovolenou. Zatímco Paříž je oblíbeným místem pro vysněnou a rozmazlující dovolenou, je to také skvělé místo pro outdoorové aktivity. Paříž má spoustu parků a řeku Seinu k procházkám, nebo na kole, kromě toho nejbarevnějšího basketbalového hřiště.

Basketbalové hřiště Pigalle je výtvorem Nike, nemocné studio, a francouzská módní značka Pigalle. Jejich spolupráce vytvořila toto šílené, zastrčený mezi 2 bytové domy basketbalové hřiště. Přechodové barvy Pigalle jsou super funky, uprostřed pařížské čtvrti. Tento basketbal je zcela funkční a skvěle se na něj střílí 17 Rue Duperre.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

Pigalle Basketball Court In Paris France

 

3. Střešní radniční dvůr Dubrovník Chorvatsko

Dubrovník je nádherné prázdninové místo, obklopen výhledem na Jaderské moře. Střešní domy Terra-cotta všude, bílé fasády proti tyrkysovému moři, přilákat stovky turistů každý rok. Dubrovník je obklopen kamennými městskými hradbami, po staletí dobře zachována, a také je jedním z nejlépe navržených basketbalových hřišť na světě.

Toto basketbalové hřiště je přímo na střeše radnice, s úžasným výhledem na Jaderské moře. Jen si představte, jak střílíte obruče s úchvatnými výhledy na Staré Město a modrým nekonečným horizontem. Střešní radniční basketbalové hřiště je bezpochyby jedním z největších basketbalových míčů na světě.

 

Unique Basketball Court in the Rooftop City Hall of Dubrovnik Croatia

 

4. Dům basketbalového hřiště Mamba v čínské Šanghaji

Šanghaj je jedním z nejmodernějších a nejzábavnějších měst na světě. Myslitelné mrakodrapy, a orientační body větší než život, a aby toho všeho nebylo málo, je basketbalové hřiště House of Mamba, od Nike. Toto epické basketbalové hřiště je zábavné a inovativní, perfektně navrženo pro jedno z nejlepších prázdninových míst na světě.

Basketbalové hřiště Shanghai House of Mamba je basketbalové hřiště plné velikosti, které je plně vybaveno pro vaši dosud nejlepší hru. Soud byl navržen pro turné Nike Rise v Číně, a budete ohromeni reaktivní LED vizualizací. Tak, při každém kroku obruče se podlaha rozsvítí, a davy křičí úžasem.

 

 

5. Brighton Beach Court Anglie

Písečná zlatá pláž, skvělá promenáda, a čerstvý mořský vzduch, Brighton je skvělé místo pro dovolenou. Zatímco Anglie je známá především pro šedou oblohu, Brighton je nádherná přímořská prázdninová destinace. Přímořská poloha Brightonu je ideální pro outdoorové aktivity.

Střílet obruče pod sluncem a dokonce skákat z kurtu přímo do moře je úžasný zážitek. Plážové basketbalové hřiště Brighton má skvělé podmínky pro jakýkoli typ hráče nebo hry. Tak, pokud hledáte skvělý aktivní dovolenou, Basketball, plavání, a relaxace na pláži je skvělý způsob, jak relaxovat a znovu načerpat energii.

 

Brighton Beach Court In England

 

6. Basketbalové hřiště Nike Thames River London

Dalo by se utratit 8 dny v Londýně, a přesto neobjevíte vše, co toto vzrušující město může nabídnout. Od nakupování přes umění a hudbu, Londýn je skvělé místo pro dovolenou Jednotlivci a rodiny. Proto, nepřekvapí vás, že Londýn je skvělé město pro venkovní aktivity, se skvělými parky a řekou Temží.

Regal & Basketbalové hřiště Jordan na řece Temži je úžasné venkovní basketbalové hřiště. Hráči si mezi hrami užívají příjemný osvěžující vánek od řeky a mohou si vychutnat nádherný výhled na řeku a město. navíc, design hřiště poskytuje špičkové kondice s přenosnými nastavitelnými obručemi a vzorovanou podlahou Nike pro hladkou hru bez zranění.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

7. Belgické basketbalové hřiště v Aalst

Nádherné na podzim, v prosinci velmi přeplněné, když stovky turistů dorazí na každoroční festival Aalst, existuje další důvod, proč navštívit Aalst po celý rok. Jedna z nejpozoruhodnějších věcí zde je Aalstovo barevné basketbalové hřiště, dílo umělkyně Katrien Vanderlinden. S různými tvary různých barev, Vanderlinden založila své umění na dětské hře, Logické bloky.

Tak, Aalst byla vždy skvělým místem pro dovolenou, a toto nové basketbalové hřiště je nejlepší pro udržení kondice na dovolené. Nejen to, ale design je opravdu úchvatný a stojí za hodinovou cestu z Bruselu jen obdivovat jedno z nejunikátnějších basketbalových hřišť v Evropě.

Lucemburk do Bruselu vlakem

Antverpy do Bruselu vlakem

Amsterdam do Bruselu vlakem

Paříž do Bruselu vlakem

 

Kids playing basketball in Aalast, Belgium

 

8. Nosara Kostarika

S panoramatickým výhledem na Pacifik, svěží zelené hory, a tropické počasí, Kostarika je rájem pro každého cestovatele. Jen tak sedět a sledovat horizont, nebo procházky po pláži vás uvedou rovnou do relaxačního režimu.

Kostarika je vysněnou destinací pro každého, pro relaxaci nebo surfování a venkovní zábavu. Proto, není překvapením, že jedna z nejúžasnějších prázdninových vil má skvělé basketbalové hřiště. Finca Rakousko Naše vila má úžasné basketbalové hřiště s výhledem na Pacifik a bazén. Co víc člověk potřebuje na luxusní dovolené?

 

Seaview Basketball Coutry in Nosara Costa Rica

 

9. Hongkongské basketbalové hřiště

Vibrující, inovační, vzrušující, a zábava, Hongkongské basketbalové hřiště je ikonické stejně jako jeho domov. Hong Kong je jedním z nich nejlepší místa k návštěvě v Číně díky své kosmopolitní povaze. Od skvělých výhledů po pláže a výlety po ostrově, Hong Kong nutí každého, aby se vracel znovu a znovu. Hongkongské basketbalové hřiště je velké, Nový, barvitý, a nachází se v a skvělé sousedství.

Basketbal Choi Hung Estates je jedním z nejlepších basketbalů v Hongkongu. navíc, je to také jedno z nejbarevnějších míst, tak ideální pro skvělé fotografie. Pokud jste nikdy nenavštívili Hong Kong, určitě si rezervujte výlet do této úžasné destinace, je to jeden z 10 nejlepší prázdninová místa se skvělými basketbalovými hřišti.

 

Hong Kong Urban Basketball Court

 

10. Basketbalové hřiště Tempelhof Berlín

Zábava ve volné přírodě je podstatou parku Tempelhof feld. Z cyklistiky na basketbal, nebo jen vychladnout, Tempelhof je dokonalým místem v rychlém životě v Berlíně. Berlín má skvělý noční život a je velmi přátelský ke všem svým návštěvníkům, takže není divu, že město plánuje vyhovět všem.

Berlínský basketbal Tempelhof je jedním z největších basketbalových hřišť v Evropě. Nachází se u vchodu, na piknikové ploše, a obklopen zelenými stromy a trávou, na tomto basketbalovém hřišti se budete cítit úžasně s každým nádechem a obručí.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

Tempelhof feld park Basketball Court Berlin

 

My v Uložit vlak rádi vám pomůžeme naplánovat výlet do nich 10 nejlepší prázdninová místa se skvělými basketbalovými hřišti.

 

 

pak byste měli cvičit na mnichovském 3D basketbalovém hřišti? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fholiday-locations-basketball-courts%2F– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)