Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 03/02/2023)

Tam je opravdu žádný lepší místo, kde se v lásce než vybírání Líbánkový destinací v Evropě.

S jednoduchostí cestování vlakem, můžete navštívit tun krásné destinace Na svatební cestu. S dostatkem sluníčka, krásné zátoky, vinice, a nekonečné romantické hotelové a restaurační možnosti, není divu, že Nejlepší líbánky destinací v Evropě! Zde jsou naše tipy Pro co nejlepší využití návštěvy s někým zvláštním.

 

Líbánky destinací v Evropě – Positano, Itálie

Positano Amalfi Coast - Honeymoon Destinations In Europe

 

Positano je cliffside vesnice na jižní Itálii na pobřeží Amalfi. Podle legendy vytvořené Neptun, Bůh moře, který byl venku milovat pro vílu. Jeho oblázkové pláže a strmé, úzké uličky lemované obchody a kavárny jsou tím, čím je známá. Vy a váš partner by měl navštívit Chiesa di Santa Maria Assunta představovat byzantské ikony ze 13. století, Panny Marie.

Proč ne odpracovat něco z toho svatební dort a vydejte se na cestu k Gods stezka, která spojuje Positano s jinými magické pobřežních měst. Dokončit svůj den volna s procházku starobylými uličkami, objevovat autentických restaurací, a historické domy zasazené na kopci, a vzorkování autentické potraviny. Dalo by se divit, jak jste se někdy opustit své líbánky!

Toto malebné a romantické vesnice je idylické místo, kde strávit několik dní jako jeden z vašich líbánky destinací v Evropě. Pohled na béžové, růžový, žlutá, a terakotové domy klesající podél pobřeží do křišťálově modrých vod Středozemního moře je známý po celém světě a okouzluje návštěvníky této úchvatné části italského pobřeží po staletí.
Jako vstoupit do snu, Positano je ideálním místem k oslavě, že v lásce! Tam je tolik, aby se; jste si jisti mít výlet na celý život.

Milán Salerno Vlaky

Florence Salerna vlaků

Bari do Salerno Vlaky

Řím Salerno Vlaky

 

Líbánky destinací v Evropě – Hvar, Chorvatsko

Hvar Croatia - Honeymoon Destinations In Europe

 

Pokud jde o hledání své nejlepší Líbánkový destinací v Evropě, Hvar, Chorvatsko je často na seznamech párů! Čelist-svržení přirozenou krásu, starobylými opevněnými městy, a nekonečné modré Jadranu: Chorvatsko je skvělou volbou pro a na krátkou vzdálenost líbánky nebo romantická minipřestávka. S dostatkem slunce, vinice, a možnosti restaurace, budete rádi, když líbánky v Evropě v této nádherné místo určení.

Usadil se na dalmatském pobřeží Chorvatska, Hvar je nejpopulárnější letní ostrov destinací v zemi. Víme Svatby mohou být drahé, takže budete rádi věděli, že je známý pro bytí cenově dostupnější na seznamu líbánky destinací v Evropě!

Toto malé opevněné město plné gotické architektury je jako stvořené páry, které hledají uvolněné vibrace s trochou historie a prohlídkami památek během dne. Během plavby je jedním z nejlepších způsobů, jak vidět Chorvatsko obecně, a přiznejme si to, také skvělý způsob, jak dospět k svatební cesta-as tohoto měsíce, Uber oficiálně přistál v regionu, ale rozhodně ne tak, jak byste si mohli myslet.

Save Vlak nejede přímo na Hvar, Chorvatsko. My ano, nicméně, cestovat do souvislosti stanic že se můžete dostat na místo, kam chcete jet!

 

UberBoat v Chorvatsku

Populární dopravní aplikace je uvolňující UberBoat v Chorvatsku, takže je snazší než kdy jindy, aby si den na moři na šumivé Jadranu. Dříve byla zahájena v Miami a Istanbul, UberBoat je to, co by se stalo, kdyby jeho sexistické SUV se dali dohromady s vlastní jachtou. Váš pracovní pohotovosti charter bude stejně snadné rezervovat na Uber aplikace jako auta a budou k dispozici v celém Chorvatsku další populární turistické hotspotů jako Splitu, Dubrovník, a Ostrov Korčula.

 

 

Líbánky destinací v Evropě – Zurich, Švýcarsko

Zurich - Honeymoon Destinations In Europe

 

Švýcarsko nemusí být na prvním místě přijde na mysl, když si myslíte, že líbánky destinací v Evropě, ale je to určitě stojí za zvážení. I když malé rozměry vzhledem k většině evropských zemí, Švýcarsko má vynikající přírodní scenérie. malebných vesniček, sofistikované měst, bohaté kulturní dědictví, a ohromující pozadí pro vaše líbánky, ať už navštívíte v zimě, jaro, letní, nebo podzim.

Curych je kulturně pulzující město a na našich nejlepších měst k návštěvě. Pohádkový pruhy, scénické nábřeží vycházková, a zasněžené vrcholky hor v pozadí vytvářejí úžasné obrázky! Několik návrhů pro aktivity zahrnují; Procházky ruku v ruce kolem jezero Zurich pobřeží na okraji města. Pronajmout šlapadel vidět město z unikátního úhlu. Poté, co na palubě, si můžete vzít v romantických výhledy kuriózní-hledají okolních vesnicích, doprovázena labutě rezidentních.

V případě nákupu za diamant je na pořadu dne, pak jste na správném místě! Najdete spoustu z Curychu Bahnhofstrasse, který je často přezdívaná Fifth Avenue Švýcarska. V Curychu luxe hodinářů a klenotníků, jakož i obchodní domy, lákat zákazníky s třpytivými výlohy.

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

Náš poslední cíl je – Řím, Itálie

Rome - Honeymoon Destinations In Europe

 

Itálie je hlavním městem je požitkem pro novomanželka páry. to je jeden z nejnavštěvovanějších na seznamu líbánky destinací v Evropě, Je ideální, aby si několik prvních dnů manželského života. od svého dlážděné ulice a památek muzeí, divadla, romantické restaurace, budete mít nekonečné zkušenosti, aby si společně.

Musíte navštívit římské amfiteátry! Oni jsou známí po celém světě pro svou majestátnost a pozorností k detailu. Prázdné divadla jsou radost pohledět. Až se to začne ozývat představeními nejlepších operních umělců, zážitek je těžké popsat.
Být svědkem živého operního představení v římském amfiteátru by mělo být na vašem seznamu úkolů.

Pro páry, přicházející po jiných italských městech, dosáhl Řím vlakem může být ideální volbou. Řím Termini, Rome lišta je spojena s různými italskými a evropská města. Rezervujte si místo předem. Použít Uložit vlaku rezervovat bez poplatku vlak výlety během několika minut.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Bologna do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

 

Doufáme, že vám dal nějakou inspiraci pro vaše líbánky destinací v Evropě. Ujistěte se, že si všechny své cestování vlakem přes Uložit vlak k zajištění rychlé, cenově dostupný servis!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkaz na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhoneymoon-destinations-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)