Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 01/04/2021)

Je to sen - jet na dovolenou a dostat za to zaplaceno. Nejen to, ale mají vaše lety, ubytování, a jídlo zaplatil i pro vás.

nemožné, že jo? Neexistuje žádný způsob, jak někdo ve světě by platit nikdo zadní poškrábání, jako byste zažít jet nastavení využije k A-seznamu světoběžník superstar.

Až na to ... JE!

To je správně, Je možné, abyste na trek svět na někoho jiného desetník - ale budete muset používat internet s ostrostí Rain Man vytáhnout ho.

Nejjemnější cestovní bloggeři mají své cesty za ně zaplatil díky směsi talent, štěstí, a dovednosti - zde je to, jak můžete udělat totéž.

Naučit se psát

Ať už jste cestovní Vlogger, blogger, nebo Twitter, nic nepřekoná efektivní způsob vyjadřování. Proto je důležité, aby se ovlivňovatelé cestování naučili ty nejnepolapitelnější dovednosti, psaní.

Pak se pravidelně píchnout psaní dobrou kopii tím, že hodinu denně čmárat své myšlenky. Psát si deník, napsat osobní blog, příspěvek na Twitteru prolifically - s těmito dovednostmi v zadní kapse, budete moci efektivněji vyjádřit sám sebe a zdokonalit tón hlasu, že byste mohli získat populární pokračování na webu.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

žlutých poznámky papír

 

Získat podporu na své následovníky

Kdo budete více věřit sociálních médií - Instagram Uživatel, jehož jediný stoupenec je jejich maminka a bot z Ruska, nebo někdo s více následovníků než Kim Kardashian?

Odpověď je zřejmá, a to je důvod, proč byste měli strávit v hotovosti investice do následovníků jako vy začátek vaší cesty aby se stal ovlivňovatel.

Kupovat následovníky z lokalit, jako je Greedier Social Media je ideální způsob, jak narůstat základní úroveň integrity, které pak můžete stavět na v budoucnosti.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Kontaktovat ty správné lidi

Cestovní blogování průmysl je konkurenceschopný, a více lidí dává to zkusit každý rok. Jakmile budete mít solidní základní linii následovníků a obsahu, jediný způsob, jak si všiml, je dostat do kontaktu s poskytovateli nabídky, který vás mohl sponzora jet na prázdniny.

Chcete-li dohoda vyplatí, budete muset dát jasně najevo, že sponzorování bude poskytovat těmto lidem hodnotné expozice a klíče na své demografické. To je quid pro quo uspořádání, ale ten, který vám umožní vidět svět.

Nantes Bordeaux Vlaky

Paříže do Bordeaux Vlaky

Lyon do Bordeaux Vlaky

Marseilles do Bordeaux Vlaky

 

Zařízení pro ovlivňovatel

 

Porozumět své publikum

Vaše novðch sponzoři nebudou držet kolem dlouho, pokud si nemyslím, že můžete zapojit se svým publikem - a to je důvod, proč musíte přesně vědět, kdo je váš demografický je.

To znamená zjistit průměrnou věkovou skupinu posluchačů, jim podobné, a nelíbí, jaké stránky pravidelně navštěvovat, a to, co dělají, když jsou pryč z webu. Na základě těchto informací k dispozici, budete moci vytvořit obsah, který vás sledují milují - a udržet své sponzory na boku.

To jsou naše tipy! Napadá vás jakýchkoli jiných způsobů, jak se stal high-létání cestovní influencer? Pak dejte nám vědět v komentářích pod!

Letiště Lyon do Ženevských vlaků

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Vojtěška na Ženeva Vlaky

 

Dlouho předtím, než se stanete ovlivňovatel, musíte cestovat vlakem na exotické místo, a začněte pořizovat úžasné snímky v dobré atmosféře, jste četl? Použití Save A Train získat lístky nejlevnější vlak, takže to nebude stát moc, aby se stal úkolem svého života!

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejlepší Místní nápoje na služeb v Evropě” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-become-a-high-flying-travel-influencer%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)