Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Cestují ze země do země, nebo obec do města, Je to opravdu úžasný zážitek a plavbě po železnici je jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout. Evropský vlak tarify jsou založeny převážně na ujeté vzdálenosti, nicméně, Mnoho evropských železničních společností se nyní přesunul do dynamického systému cen - například jízdné - ve kterém se jízdné může kolísat v závislosti na poptávce, omezení, nebo jak brzy si zakoupit. Ať už máte v plánu cestovat do Rakouska, Belgie, Británie, Francie, Německo, nebo Itálie, malý průzkum ještě před samotnou cesta vlakem mohl opravdu pomoci protáhnout svůj rozpočet. Tady jsou tipy na jak ušetřit peníze na vlakové jízdné při svých cestách.

 

Objednat předem

 

Zobrazit tento příspěvek na Instagram

 

Příspěvek sdílený Save A Train (@saveatrain)

 

Pokud je k dispozici, jízdenky na vlak v předprodeji se obvykle prodávají 6 měsíce před času cestování. nicméně, rezervace i jen několik týdnů předtím, než mohla ještě zachránit tě dostatečné množství peněz, takže se nemusíte ztrácet čas!

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Být flexibilní s ročním období, které chcete cestovat

Být flexibilní, pokud chcete cestovat může často vést ke značným úsporám. Ceny jízdenka na vlak stoupat během vrcholku prázdninová sezóna V některých evropských zemích. To je typicky kolem letní měsíce, zejména v červenci a srpnu.

Pokud máte možnost vycestovat mimo tyto měsíce, vstupenky může být mnohem levnější nákup. Taky, sváteční časy jako např Vánoce a velikonoční, jsou špičky - zkontrolujte, kdy školní prázdniny jsou na a snaží se vyhnout se těmto.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

 

Zamluvit letenku – ušetřit peníze na vlakové jízdné

Už jste někdy rezervovat jízdenku na vlak jen aby viděl, že jízdné klesla brzy poté, co uskutečnili svůj nákup? Vlakové ceny letenek mají tendenci kolísat – často ve stejný den. V závislosti na storno podmínkách firmy, měli byste typicky moci zrušit a znovu si rezervovat vlak za nižší cenu, pokud budete jednat v rámci 24 hodiny původního nákupu.

Bordeaux do Biarritz Vlaky

Paris Biarritz Vlaky

Lyon Biarritz Vlaky

Marseilles Biarritz Vlaky

 

 

Zobrazit tento příspěvek na Instagram

 

Příspěvek sdílený Save A Train (@saveatrain)

Některé vlakové společnosti jsou flexibilnější než jiné s jejich výpovědní lhůtě. V některých případech, můžete zrušit vstupenku mimo okno 24hodinové. Je důležité se podívat na webové stránky vašeho operátora přečíst na své politiky před zakoupením další jízdenky. Ujistěte se, že udržet výhled pro nové ceny vlakových a ušetřit peníze tím, překnihování si letenku za nižší cenu.

Nantes Bordeaux Vlaky

Paříže do Bordeaux Vlaky

Lyon Biarritz Vlaky

Marseilles do Bordeaux Vlaky

 

Využijte slevy – Jak ušetřit na jízdném vlakem

Nějaký Evropský vlakový trasy nabízejí výrazné slevy pro děti, studentů, a senioři cestovatelé. Děti ve věku od tři-jedenáct obecně získat dobrou procento off, zatímco dětí mladších 3 obvykle cestují zdarma. Studenti a senioři slevy mohou být k dispozici v závislosti na vlacích av cíli jste na cestách. Je důležité, aby vaše studenta nebo starší karty na vás po celou dobu, pokud si koupit zlevněnou jízdenku.

Existuje spousta zlevněné jízdné k dispozici po celou dobu různými evropskými železničními sítěmi. Ujistěte se, že vždy držet hlídku pro nejnovější slevy následováním našeho Facebook a Cvrlikání stránky.

 

Přemýšlíte o přijetí vlakem do svého oblíbeného evropského města? Jít do naše webové stránky saveatrain.com prohlédněte si všechny naše exkluzivní tarify a začněte plánovat své další dobrodružství!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-save-money-on-train-fares%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)