Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Interrailing tipy a cestování na rozpočtu, je možné, pokud máte v plánu svou cestu pečlivě. Náklady na lístky na vlak, ubytování, jídlo, a zábavu se liší mezi jednotlivými zeměmi v Evropě, ale existuje mnoho způsobů, jak pro vychutnání low-cost trip. Naštěstí, s určitou přípravu, železniční doprava v Evropě Nemusí stojí téměř stejně jako si může myslet,! Které vám pomohou naplánovat ideální cestu po Evropě, jsme dali dohromady Šikovný navádět na interrailing tipy - Jak InterRail po Evropě na rozpočet.

 

Interrailing tipy Žádné. 1 – Naplánujte si trasu a porovnat vlakové jízdné

Ujistěte se, že naplánovat evropskou interrailing itinerář a porovnat náklady na rozdílné vlakové jízdné. Úspora peněz je klíčovou součástí našich tipů na Interrailing, a proto byste měli cestovat mimo hlavní sezónu. Cestovat na nejlevnější den v týdnu příliš. Ušetříte si spoustu peněz a vyhnout se roje cestujících. To vám umožní cestovat za zlomek toho, co by za normálních okolností stát špičkách. Porovnat náklady na našich webových stránkách a začít plánovat a cena up your cesta vlakem.

 

Interrailing tipy - Jak InterRail kolem Evropu na rozpočet

Ušetřit na ubytování tím, že nočním vlakem

Na jakémkoliv evropském cestování vlakem dobrodružství, jeden z největších nákladů je ubytování. Volba kde spát v noci velmi záleží na vašem rozpočtu a druh zážitku, který hledáte. Noční vlaky jsou dobrou volbou pro utrácet méně peněz o ubytování. Neexistuje žádný dodatečný poplatek pro jízdu na noční vlak a budete také maximalizovat svůj čas tím, že cestuje, zatímco spíte. Pokud jste na cestách z Milán Paříž nebo Benátky do Pařížské Thello Vlaky Účinným a pohodlný způsob, jak dosáhnout svého destinace. Cestuje na noční vlak je jedním z největších interrailing tipů, jak je to skvělý způsob, jak protáhnout svého rozpočtu během vaší cesty!

Milan je Pařížské Vlaky

Milan do Benátek Vlaky

Venice do Paris Vlaky

 

 

Využijte volných městských atrakcí

V některých městech, můžete navštívit celou řadu muzeí a atrakcí zdarma. Londýn Má výjimečný Řada muzeí Mezi zajímavosti k návštěvě, zcela zdarma. V evropských městech, jako je Kodaň, volný vstup do muzea je k dispozici jednou týdně. Berlín je neuvěřitelné a má volnou procházku všech městských hlavních atrakcí.

Interrailing tipy - Jak InterRail kolem Evropu na rozpočet

Mnoho ostatní města, jako je Amsterdam má roční večer, kdy všechny muzeí otevře své dveře pro veřejnost zdarma. Váš rozpočet nemusí být velký, aby prozkoumala tyto neuvěřitelné měst. Ujistěte se, aby přijaly výhoda ze všech těchto úžasné zdarma atrakce.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Amsterdam Berlín Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

Jíst, kde místní obyvatelé dělat – Interrailing tipy

Evropská města mohou být drahé jíst, zvláště když jste na napjatém rozpočtu. Snažte se vyhnout stravování v restauracích, které se nacházejí v hlavních turistických oblastech. Jedná se o restaurace, které jsou dražší a často kvalita potravin je menší než místech dále ven. Pokusit se projít ven z hlavních turistických oblastech a jíst mezi místní obyvatelé pro chutné jídlo, které je za poloviční cenu.

 

Přemýšlíte o interrailing Evropu? Využít naše Interrailing tipy a jít do Ušetřit vlaku on-line a podívejte se na všechny naše exkluzivní tarify a začít plánovat své další dobrodružství. Existuje spousta zlevněné jízdné k dispozici po celou dobu různými evropskými železničními sítěmi. Ujistěte se, že udržet výhled pro nejnovější slevy následováním našeho Facebook a Cvrlikání stránky příliš.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Finterrailing-tips%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)